Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
20. 2. 2010, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m

Porovnat s etapou 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 21.2.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ivanov Nikola bg Bulharská repre 250 00:00:00
2 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 245 00:00:00
3 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 240 00:00:00
4 Najdek Rasťo sk PONEK.SK 235 00:00:00
5 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 232 00:00:00
6 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 230 00:00:00
7 Ponek Marian sk PONEK.SK 228 00:00:00
8 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 226 00:00:00
9 Zemaník Jan cz Olympáci 224 00:00:00
10 Šták Daniel cz Baník Ostrava 222 00:00:00
11 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 220 00:00:00
12 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 219 00:00:00
13 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 218 00:00:00
14 Šindelek Vladan cz Olympáci 217 00:00:00
15 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 216 00:00:00
16 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 215 00:00:00
17 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 214 00:00:00
18 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 213 00:00:00
19 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 212 00:00:00
20 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 211 00:00:00
21 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 210 00:00:00
22 Pácha Zdeněk cz Olympáci 209 00:00:00
23 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 208 00:00:00
24 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 207 00:00:00
25 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 206 00:00:00
26 Kimla Jan cz Olympáci 205 00:00:00
27 Žuška Marcel cz Abadzikra Team 204 00:00:00
28 Bebčák Josef sk PONEK.SK 203 00:00:00
29 Křenek Radek cz Groš Team 202 00:00:00
30 Šindelek Pavel cz Olympáci 201 00:00:00
31 Trubač David vk SK Valašského království 200 00:00:00
32 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 199 00:00:00
33 Michna Jan cz Olympáci 198 00:00:00
34 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 197 00:00:00
35 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 196 00:00:00
36 Lach Alan cz Racing Olešná 195 00:00:00
37 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 194 00:00:00
38 Čopjan Pavel cz Abadzikra Team 193 00:00:00
39 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 192 00:00:00
40 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 191 00:00:00
41 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 190 00:00:00
42 Ručka Richard cz Jump Sport-Moira 189 00:00:00
43 Čech Radek cz Benkovice 188 00:00:00
44 Tešnar Tomáš cz Orlová 187 00:00:00
45 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 186 00:00:00
46 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 185 00:00:00
47 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 184 00:00:00
48 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 183 00:00:00
49 Goláň Josef cz Gogy Team 182 00:00:00
50 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 181 00:00:00
51 Toman Petr cz Forman Cycling Team 180 00:00:00
52 Rek Filip vk SK Valašského království 179 00:00:00
53 Levinský Lukáš cz Matrix Team 178 00:00:00
54 Neugebauer Erich cz MADT Sport Klapka 177 00:00:00
55 Oswald Pavel cz Matrix Team 176 00:00:00
56 Píša Martin vk SK Valašského království 175 00:00:00
57 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 174 00:00:00
58 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 173 00:00:00
59 Chrobok Richard es Přátelé zeleného údolí 172 00:00:00
60 Blabla Tomáš cz 171 00:00:00
61 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 170 00:00:00
62 Kocián Daniel cz Fialové kobry 169 00:00:00
63 Harabiš Radim vk SK Valašského království 168 00:00:00
64 Klus Daniel cz MH Bike Havířov 167 00:00:00
65 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 166 00:00:00
66 Tyleček Václav cz Kondor 165 00:00:00
67 Janas Karel cz Porubští Rafani 164 00:00:00
68 Kotek Martin cz VZS Ostrava 163 00:00:00
69 Blahut Radek cz ED6U ELEMIC RACING 162 00:00:00
70 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 161 00:00:00
71 Kolínek Tomáš cz Medic Assist 160 00:00:00
72 Kočarová Klára cz HO Vítkovice 159 00:00:00
73 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 158 00:00:00
74 Malčík Petr cz VZS Ostrava 157 00:00:00
75 Martyčák Jan cz VSK Chemie 156 00:00:00
76 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 155 00:00:00
77 Diblík Jan cz 154 00:00:00
78 Koudelka David cz VZS Ostrava 153 00:00:00
79 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 152 00:00:00
80 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 151 00:00:00
81 Krčmář Pavel cz Vřesina 150 00:00:00
82 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 149 00:00:00
83 Filip Richard cz Ošler Team 148 00:00:00
84 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 147 00:00:00
85 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 146 00:00:00
86 Bortel Jaroslav cz Olympáci 145 00:00:00
87 Balko Peter cz Paprika Lysá hora 144 00:00:00
88 Bieryt Agnieszka pl Speedy Gonzales 143 00:00:00
89 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 142 00:00:00
90 Ryška Martin cz Fialové kobry 141 00:00:00
91 Matalová Jana cz 140 00:00:00
92 Janczak Baska pl Speedy Gonzales 139 00:00:00
93 Chmiel Radim cz MH Bike Havířov 138 00:00:00
94 Davídek Petr cz Olympáci 137 00:00:00
95 Groš Štefan vk Groš Team 136 00:00:00
96 Kavková Kateřina cz Kopřivnice 135 00:00:00
97 Mezera Martin cz Ošler Team 134 00:00:00
98 Slovák Pavel cz Groš Team 133 00:00:00
99 Neprašová Iveta cz Přátelé zeleného údolí 132 00:00:00
100 Kaleta Karel cz Hrádek ve SL. 131 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...