Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
27. 2. 2010, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 28.2.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ivanov Nikola bg Bulharská repre 500 00:00:00
2 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 490 00:00:00
3 Najdek Rasťo sk PONEK.SK 480 00:00:00
4 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 470 00:00:00
5 Žuška Marcel cz Abadzikra Team 464 00:00:00
6 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 460 00:00:00
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 456 00:00:00
8 Zemaník Jan cz Olympáci 452 00:00:00
9 Šindelek Pavel cz Olympáci 448 00:00:00
10 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 444 00:00:00
11 Šták Daniel cz Baník Ostrava 440 00:00:00
12 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 438 00:00:00
13 Bebčák Josef sk PONEK.SK 436 00:00:00
14 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 434 00:00:00
15 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 432 00:00:00
16 Michna Jan cz Olympáci 430 00:00:00
17 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 428 00:00:00
18 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 426 00:00:00
19 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 424 00:00:00
20 Křenek Radek cz Groš Team 422 00:00:00
21 Čopjan Pavel cz Abadzikra Team 420 00:00:00
22 Kimla Jan cz Olympáci 418 00:00:00
23 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 416 00:00:00
24 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 414 00:00:00
25 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 412 00:00:00
26 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 410 00:00:00
27 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 408 00:00:00
28 Tešnar Tomáš cz Orlová 406 00:00:00
29 Pácha Zdeněk cz Olympáci 404 00:00:00
30 Toman Petr cz Forman Cycling Team 402 00:00:00
31 Pavlát Vojta cz Groš Team 400 00:00:00
32 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 398 00:00:00
33 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 396 00:00:00
34 Sikora Miroslav cz TJ TŽ Třinec 394 00:00:00
35 Míl Petr cz Jump Sport-Moira 392 00:00:00
36 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 390 00:00:00
37 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 388 00:00:00
38 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 386 00:00:00
39 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 384 00:00:00
40 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 382 00:00:00
41 Čech Radek cz Benkovice 380 00:00:00
42 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 378 00:00:00
43 Franer Kuba cz Servisáci 376 00:00:00
44 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 374 00:00:00
45 Šotola Roman cz Porubští Rafani 372 00:00:00
46 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 370 00:00:00
47 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 368 00:00:00
48 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 366 00:00:00
49 Levinský Lukáš cz Matrix Team 364 00:00:00
50 Lach Alan cz Racing Olešná 362 00:00:00
51 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 360 00:00:00
52 Trubač David vk SK Valašského království 358 00:00:00
53 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 356 00:00:00
54 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 354 00:00:00
55 König Michal cz Sundance a fachmani 352 00:00:00
56 Neugebauer Erich cz MADT Sport Klapka 350 00:00:00
57 Goláň Josef cz Gogy Team 348 00:00:00
58 Uher Libor cz Jump Sport-Moira 346 00:00:00
59 Píša Martin vk SK Valašského království 344 00:00:00
60 Krpec Lukáš cz Rock Technik Triatlon 342 00:00:00
61 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 340 00:00:00
62 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 338 00:00:00
63 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 336 00:00:00
64 Harabiš Radim vk SK Valašského království 334 00:00:00
65 Helcel Martin st. cz MH Bike Havířov 332 00:00:00
66 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 330 00:00:00
67 Blabla Tomáš cz 328 00:00:00
68 Folta Jiří cz Kondor 326 00:00:00
69 Franer Juraj cz Sundance a fachmani 324 00:00:00
70 Adamove Jano sk PONEK.SK 322 00:00:00
71 Kocián Daniel cz Fialové kobry 320 00:00:00
72 Klus Daniel cz MH Bike Havířov 318 00:00:00
73 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 316 00:00:00
74 Ševčíková Jana cz Bike One 314 00:00:00
75 Filip Richard cz Ošler Team 312 00:00:00
76 Janas Karel cz Porubští Rafani 310 00:00:00
77 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 308 00:00:00
78 Venglář Petr cz Řepiště 306 00:00:00
79 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 304 00:00:00
80 Mik Lubomír cz 302 00:00:00
81 Zeman Radek cz Hasiči Bag Bike 300 00:00:00
82 Smejkal Lukáš vk SK Valašského království 298 00:00:00
83 Malčík Petr cz VZS Ostrava 296 00:00:00
84 Vítek Tomáš cz V-Team 294 00:00:00
85 Kočarová Klára cz HO Vítkovice 292 00:00:00
86 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 290 00:00:00
87 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 288 00:00:00
88 Ponek Marian sk PONEK.SK 286 00:00:00
89 Tyleček Václav cz Kondor 284 00:00:00
90 Janečka Ondřej cz Kondor 282 00:00:00
91 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 280 00:00:00
92 Galuška Tomáš cz Baník Ostrava 278 00:00:00
93 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 276 00:00:00
94 Dudis cz Vortex Bike Team 274 00:00:00
95 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 272 00:00:00
96 Bortel Jaroslav cz Olympáci 270 00:00:00
97 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 268 00:00:00
98 Voráč Zbyněk cz V-Team 266 00:00:00
99 Davídek Petr cz Olympáci 264 00:00:00
100 Balko Peter cz Paprika Lysá hora 262 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...