Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
13. 11. 2010, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
10 °C
Množství sněhu:
0 cm

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 14.11.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-COBRAS 300 00:42:15 10,08 1.166 TR CR PB
2 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 295 00:00:00
3 Holiš Martin cz Olympáci 290 00:00:00
4 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 285 00:00:00
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 282 00:00:00
6 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 280 00:00:00
7 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 278 00:00:00
8 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 276 00:00:00
9 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 274 00:00:00
10 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 272 00:00:00
11 Bebčák Josef sk PONEK.SK 270 00:00:00
12 Šindelek Pavel cz Olympáci 269 00:00:00
13 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 268 00:00:00
14 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 267 00:00:00
15 Trebuna René cz Jump sport- Moira 266 00:00:00
16 Soukup Ondřej cz Cykloart 265 00:00:00
17 Zemaník Jan cz Olympáci 264 00:00:00
18 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 263 00:00:00
19 Bednarz Libor cz X-COBRAS 262 00:00:00
20 Šindelek Daniel cz Olympáci 261 00:00:00
21 Kimla Jan cz Olympáci 260 00:00:00
22 Šilar Filip cz Jump sport- Moira 259 00:00:00
23 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 258 00:00:00
24 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 257 00:00:00
25 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 256 00:00:00
26 Staniek Martin cz VZS Ostrava 255 00:00:00
27 Bohatý Tomáš cz Jump sport- Moira 254 00:00:00
28 Ponek Marian sk PONEK.SK 253 00:00:00
29 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 252 00:00:00
30 König Michal cz X-IONT Fachmani 251 00:00:00
31 Beneš Petr cz YOGi Racing 250 00:00:00
32 Pácha Zdeněk cz Olympáci 249 00:00:00
33 Žajdlík Filip cz K Sport 248 00:00:00
34 Kokošek Oldřich cz Opaváci 247 00:00:00
35 Duleba Lukáš sk Manín Považská Bystrica 246 00:00:00
36 Lach Alan cz Racing Olešná 245 00:00:00
37 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 244 00:00:00
38 Škapa Marek cz X-COBRAS 243 00:00:00
39 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 242 00:00:00
40 Vlček Tomáš cz Gumárny Zubří 241 00:00:00
41 Křižák Petr cz Jump sport- Moira 240 00:00:00
42 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 239 00:00:00
43 Ponek Tibor sk PONEK.SK 238 00:00:00
44 Levinský Lukáš cz Matrix Team 237 00:00:00
45 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 236 00:00:00
46 Žniva Ondřej cz 2 235 00:00:00
47 Hudečková Tamara cz X-COBRAS 234 00:00:00
48 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 233 00:00:00
49 Satke Tomáš cz GHOST 232 00:00:00
50 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 231 00:00:00
51 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 230 00:00:00
52 Křenek Radek cz Groš Team 229 00:00:00
53 Svoboda Tomáš cz Olympáci 228 00:00:00
54 Baše Martin cz TJ Sigma Hranice 227 00:00:00
55 Velička Aleš cz X-COBRAS 226 00:00:00
56 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 225 00:00:00
57 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 224 00:00:00
58 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 223 00:00:00
59 Oswald Pavel cz Matrix Team 222 00:00:00
60 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 221 00:00:00
61 Czerný Pavel cz Abadzikra 220 00:00:00
62 Goláň Josef cz Gogy Team 219 00:00:00
63 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 218 00:00:00
64 Filip Richard cz Backaldrin Team 217 00:00:00
65 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 216 00:00:00
66 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 215 00:00:00
67 Michna Jan cz Olympáci 214 00:00:00
68 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 213 00:00:00
69 Kowalík Karel cz Ob Basy 212 00:00:00
70 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 211 00:00:00
71 Šotola Roman cz Porubští Rafani 210 00:00:00
73 Berger Jiří cz 208 00:00:00
74 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 207 00:00:00
75 Lukasik Zbigniew pl Speedy Gonzales 206 00:00:00
76 Zeman Radek cz Hasiči Bag Bike 205 00:00:00
77 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 204 00:00:00
78 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 203 00:00:00
79 Uher Libor cz Horolezci FM 202 00:00:00
80 Kubín Jakub cz Atlas Opava 201 00:00:00
81 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 200 00:00:00
82 Klus Daniel cz MH Bike klub 199 00:00:00
83 Soukup Lumír cz KPNP 198 00:00:00
84 Adamove Jano sk PONEK.SK 197 00:00:00
85 Kocián Daniel cz V3T Viessmann Triatlon 196 00:00:00
86 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 195 00:00:00
87 Vavroš Jiří cz X-COBRAS 194 00:00:00
88 Adamovský Jiří cz 193 00:00:00
89 Kilnar Aleš cz 192 00:00:00
90 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 191 00:00:00
91 Čech Radek cz X-IONT Fachmani 190 00:00:00
92 Martikán Jiří cz Horolezci FM 189 00:00:00
93 Janas Karel cz Porubští Rafani 188 00:00:00
95 Blabla Tomáš cz 186 00:00:00
96 Kubín Jiří cz Atlas Opava 185 00:00:00
97 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 184 00:00:00
98 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 183 00:00:00
99 Hrubý Milan cz GHOST 182 00:00:00
100 Mazur Martin cz Jump sport- Moira 181 00:00:00
101 Tyleček Václav cz Kondor 180 00:00:00
102 Slivka Jan sk KKM Čadca 179 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...