Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
13. 11. 2010, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
10 °C
Množství sněhu:
0 cm

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 13.11.2010, 23:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-COBRAS 300 00:42:15 10,08 1.166 TR CR PB
2 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 295 00:00:00
3 Holiš Martin cz Olympáci 290 00:00:00
4 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 285 00:00:00
5 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 280 00:00:00
6 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 278 00:00:00
7 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 276 00:00:00
8 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 274 00:00:00
9 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 272 00:00:00
10 Šindelek Pavel cz Olympáci 269 00:00:00
11 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 268 00:00:00
12 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 267 00:00:00
13 Trebuna René cz Jump sport- Moira 266 00:00:00
14 Soukup Ondřej cz Cykloart 265 00:00:00
15 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 263 00:00:00
16 Bednarz Libor cz X-COBRAS 262 00:00:00
17 Kimla Jan cz Olympáci 260 00:00:00
18 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 257 00:00:00
19 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 256 00:00:00
20 Staniek Martin cz VZS Ostrava 255 00:00:00
21 Ponek Marian sk PONEK.SK 253 00:00:00
22 König Michal cz X-IONT Fachmani 251 00:00:00
23 Žajdlík Filip cz K Sport 248 00:00:00
24 Kokošek Oldřich cz Opaváci 247 00:00:00
25 Duleba Lukáš sk Manín Považská Bystrica 246 00:00:00
26 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 244 00:00:00
27 Škapa Marek cz X-COBRAS 243 00:00:00
28 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 242 00:00:00
29 Vlček Tomáš cz Gumárny Zubří 241 00:00:00
30 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 239 00:00:00
31 Ponek Tibor sk PONEK.SK 238 00:00:00
32 Levinský Lukáš cz Matrix Team 237 00:00:00
33 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 236 00:00:00
34 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 233 00:00:00
35 Satke Tomáš cz GHOST 232 00:00:00
36 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 231 00:00:00
37 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 230 00:00:00
38 Křenek Radek cz Groš Team 229 00:00:00
39 Baše Martin cz TJ Sigma Hranice 227 00:00:00
40 Velička Aleš cz X-COBRAS 226 00:00:00
41 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 223 00:00:00
42 Oswald Pavel cz Matrix Team 222 00:00:00
43 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 221 00:00:00
44 Czerný Pavel cz Abadzikra 220 00:00:00
45 Goláň Josef cz Gogy Team 219 00:00:00
46 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 218 00:00:00
47 Filip Richard cz Backaldrin Team 217 00:00:00
48 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 215 00:00:00
49 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 213 00:00:00
50 Kowalík Karel cz Ob Basy 212 00:00:00
51 Šotola Roman cz Porubští Rafani 210 00:00:00
52 Berger Jiří cz 208 00:00:00
53 Zeman Radek cz Hasiči Bag Bike 205 00:00:00
54 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 204 00:00:00
55 Uher Libor cz Horolezci FM 202 00:00:00
56 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 200 00:00:00
57 Kocián Daniel cz V3T Viessmann Triatlon 196 00:00:00
58 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 195 00:00:00
59 Vavroš Jiří cz X-COBRAS 194 00:00:00
60 Adamovský Jiří cz 193 00:00:00
61 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 191 00:00:00
62 Čech Radek cz X-IONT Fachmani 190 00:00:00
63 Martikán Jiří cz Horolezci FM 189 00:00:00
64 Janas Karel cz Porubští Rafani 188 00:00:00
65 Blabla Tomáš cz 186 00:00:00
66 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 183 00:00:00
67 Mazur Martin cz Jump sport- Moira 181 00:00:00
68 Tyleček Václav cz Kondor 180 00:00:00
69 Šilar Daniel cz Jump sport- Moira 178 00:00:00
70 Mazgaj Břetislav jr. cz Brets Hockey 177 00:00:00
71 Marek René cz 174 00:00:00
72 Burša Filip cz Abadzikra 173 00:00:00
73 Polášek Tomáš cz Kopřivnice 171 00:00:00
74 Jirka Michal cz Abadzikra 170 00:00:00
75 Bezunk Ondřej cz Blue Brus - polib znak ! 165 00:00:00
76 Martyčák Jan cz 163 00:00:00
77 Hrubý Daniel cz GHOST 162 00:00:00
78 Valošek Adam cz FUGA 160 00:00:00
79 Toman Petr cz Blue Brus - polib znak ! 158 00:00:00
80 Píša Martin vk SK Valašského království 155 00:00:00
81 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 152 00:00:00
82 Jirka Kuba cz Abadzikra 151 00:00:00
83 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 149 00:00:00
84 Koukal Jan cz X-COBRAS 148 00:00:00
85 Blahut Radek cz ED6U ELEMIC RACING 147 00:00:00
86 Kempa Jan cz X-COBRAS 146 00:00:00
87 Kouřil Jaroslav cz 145 00:00:00
88 Vokoun Marek cz 144 00:00:00
89 Davídek Petr cz Olympáci 143 00:00:00
90 Juřena Petr vk SK Valašského království 142 00:00:00
91 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 140 00:00:00
92 Harabiš Radim vk SK Valašského království 139 00:00:00
93 Klímek Ondřej cz Sám za sebe 138 00:00:00
94 Pigula Jaromír cz X-COBRAS 137 00:00:00
95 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 135 00:00:00
96 Malčík Petr cz VZS Ostrava 133 00:00:00
97 Odstrčilík Roman cz 132 00:00:00
98 Wzientek Tomáš cz Abadzikra 131 00:00:00
99 Stanislav Jiří cz Groš Team 130 00:00:00
100 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 129 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...