Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2010, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
8 °C
Množství sněhu:
0 cm

Porovnat s etapou 25.1.2020 | 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 21.11.2010, 23:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 290 00:00:00
2 Šindelek Vladan cz Olympáci 282 00:00:00
3 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 276 00:00:00
4 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 260 00:00:00
5 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 254 00:00:00
6 Beneš Petr cz YOGi Racing 244 00:00:00
7 Svoboda Tomáš cz Olympáci 237 00:00:00
8 Pácha Zdeněk cz Olympáci 232 00:00:00
9 Lach Alan cz Racing Olešná 229 00:00:00
10 Šindelek Daniel cz Olympáci 222 00:00:00
11 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 213 00:00:00
12 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 199 00:00:00
13 Adamove Jano sk PONEK.SK 191 00:00:00
14 Chvostek Pavel cz F-M bajkeři 189 00:00:00
15 Kilnar Aleš cz 175 00:00:00
16 Franta Roman cz Racing Olešná 171 00:00:00
17 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 170 00:00:00
18 Klus Daniel cz MH Bike klub 168 00:00:00
19 Sikora Miroslav cz TJ TŽ Třinec 162 00:00:00
20 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 157 00:00:00
21 Kubín Jiří cz Atlas Opava 154 00:00:00
22 Berger Tomáš cz SK OB Ostrava 152 00:00:00
23 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 144 00:00:00
24 Rygel Jiří cz Bobry club 143 00:00:00
25 Sýkora Josef cz SK Hranice 142 00:00:00
26 Soukup Lumír cz KPNP 141 00:00:00
27 Kotek Martin cz VZS Ostrava 139 00:00:00
28 Šnobel Zdenek cz Bomberos 135 00:00:00
29 Filipec Rostislav vk SK Valašského království 133 00:00:00
30 Krčmář Pavel cz Vřesina 131 00:00:00
31 Ryška Martin cz X-COBRAS 127 00:00:00
32 Chmura Petr cz Blue Brus - polib znak ! 126 00:00:00
33 Šnajder Roman cz Racing Olešná 124 00:00:00
34 Lepšík Mirek cz MADT Sport Klapka 118 00:00:00
35 Kotala Radim cz Nika 117 00:00:00
36 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 113 00:00:00
37 Chmiel Radim cz MH Bike klub 108 00:00:00
38 Mazgaj Břetislav cz Brets Hockey 98 00:00:00
39 Kolčárek Rostislav cz F-M bajkeři 97 00:00:00
40 Kolařík Pavel cz F-M bajkeři 93 00:00:00
41 Bartoň Roman cz 85 00:00:00
42 Strakoš Vilem cz FUGA 80 00:00:00
43 Orság Jan cz 69 00:00:00
44 Groš Štefan vk Groš Team 65 00:00:00
45 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 50 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...