Malenovice, Rajská bouda - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
27. 11. 2010, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-7 °C
Množství sněhu:
10 cm

Porovnat s etapou 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 28.11.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-COBRAS 300 00:00:00
2 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 295 00:00:00
3 Holiš Martin cz Olympáci 290 00:00:00
4 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 285 00:00:00
5 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 282 00:00:00
6 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 280 00:00:00
7 Zemaník Jan cz Olympáci 278 00:00:00
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 276 00:00:00
9 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 274 00:00:00
10 Bednarz Libor cz X-COBRAS 272 00:00:00
11 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 270 00:00:00
12 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 269 00:00:00
13 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 268 00:00:00
14 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 267 00:00:00
15 Šindelek Pavel cz Olympáci 266 00:00:00
16 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 265 00:00:00
17 Staniek Martin cz VZS Ostrava 264 00:00:00
18 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 263 00:00:00
19 Zajíc Aleš cz X-COBRAS 262 00:00:00
20 Trebuna René cz Jump sport- Moira 261 00:00:00
21 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 260 00:00:00
22 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 259 00:00:00
23 Kimla Jan cz Olympáci 258 00:00:00
24 Kokeš Pavel vk Jump sport- Moira 257 00:00:00
25 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 256 00:00:00
26 Ponek Marian sk PONEK.SK 255 00:00:00
27 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 254 00:00:00
28 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 253 00:00:00
29 Michna Pavel vk SK Valašského království 252 00:00:00
30 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 251 00:00:00
31 Beneš Petr cz YOGi Racing 250 00:00:00
32 Lach Alan cz Racing Olešná 249 00:00:00
33 Šilar Filip cz Jump sport- Moira 248 00:00:00
34 Filipec Petr cz Groš Team 247 00:00:00
35 Pargač Dušan cz Galaxy Team Hranice 246 00:00:00
36 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 245 00:00:00
37 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 244 00:00:00
38 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 243 00:00:00
39 Vlček Tomáš cz Gumárny Zubří 242 00:00:00
40 Duleba Lukáš sk Manín Považská Bystrica 241 00:00:00
41 Svoboda Tomáš cz Olympáci 240 00:00:00
42 Kokošek Oldřich cz Opaváci 239 00:00:00
43 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 238 00:00:00
44 Žajdlík Filip cz K Sport 237 00:00:00
45 Křenek Radek cz Groš Team 236 00:00:00
46 Figura Michal cz Blue Brus - polib znak ! 235 00:00:00
47 Satke Tomáš cz GHOST 234 00:00:00
48 Marek Miroslav cz Blue Brus - polib znak ! 233 00:00:00
49 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 232 00:00:00
50 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 231 00:00:00
51 Džalaj Karol sk Rock Technik 230 00:00:00
52 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 229 00:00:00
53 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 228 00:00:00
54 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 227 00:00:00
55 Mrozek Robert cz Speedy Gonzales 226 00:00:00
56 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 225 00:00:00
57 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 224 00:00:00
58 Hlaváč Lumír cz FUGA 223 00:00:00
59 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 222 00:00:00
60 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 221 00:00:00
61 Trubač David vk SK Valašského království 220 00:00:00
62 Žniva Ondřej cz 2 219 00:00:00
63 Hudečková Tamara cz X-COBRAS 218 00:00:00
64 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 217 00:00:00
65 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 216 00:00:00
66 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 215 00:00:00
67 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 214 00:00:00
68 Kempa Jan cz X-COBRAS 213 00:00:00
69 Šotola Roman cz Porubští Rafani 212 00:00:00
70 Míl Petr cz Jump sport- Moira 211 00:00:00
71 Görlich Petr cz Hasiči Bag Bike 210 00:00:00
72 Blabla Tomáš cz 209 00:00:00
73 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 208 00:00:00
74 Bárta Lukáš cz Ova 207 00:00:00
75 Wajda Janusz cz Bomberos 206 00:00:00
76 Škapa Marek cz X-COBRAS 205 00:00:00
77 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 204 00:00:00
78 Goláň Josef cz Gogy Team 203 00:00:00
79 Marák Jakub cz SDH Mniší 202 00:00:00
80 Martikán Jiří cz Horolezci FM 201 00:00:00
81 Harabiš Radim vk SK Valašského království 200 00:00:00
82 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 199 00:00:00
83 Filip Richard cz Backaldrin Team 198 00:00:00
84 Kilnar Aleš cz 197 00:00:00
85 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 196 00:00:00
86 Toman Petr cz Blue Brus - polib znak ! 195 00:00:00
87 Kowalík Karel cz Ob Basy 194 00:00:00
88 Hrubý Daniel cz GHOST 193 00:00:00
89 Levinský Lukáš cz Matrix Team 192 00:00:00
90 Karásek Libor cz 191 00:00:00
91 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 190 00:00:00
92 Mazur Martin cz Jump sport- Moira 189 00:00:00
93 Těšík Jan cz SKIGO 188 00:00:00
94 Janas Karel cz Porubští Rafani 187 00:00:00
95 Vavroš Jiří cz X-COBRAS 186 00:00:00
96 Adamove Jano sk PONEK.SK 185 00:00:00
97 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 184 00:00:00
98 Tyleček Václav cz Kondor 183 00:00:00
99 Franta Roman cz Racing Olešná 182 00:00:00
100 Hrubý Milan cz GHOST 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...