Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
11. 12. 2010, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
40 cm

Porovnat s etapou 1.2.2020 | 14.12.2019 | 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 11.12.2010, 23:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 295 00:00:00
2 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 290 00:00:00
3 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 285 00:00:00
4 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 278 00:00:00
5 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 276 00:00:00
6 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 274 00:00:00
7 Šindelek Pavel cz Olympáci 272 00:00:00
8 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 270 00:00:00
9 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 269 00:00:00
10 Bednarz Libor cz X-COBRAS 268 00:00:00
11 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 266 00:00:00
12 Staniek Martin cz VZS Ostrava 265 00:00:00
13 Kimla Jan cz Olympáci 263 00:00:00
14 Filipec Petr cz Groš Team 262 00:00:00
15 Trebuna René cz Jump sport- Moira 261 00:00:00
16 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 259 00:00:00
17 Ponek Marian sk PONEK.SK 257 00:00:00
18 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 256 00:00:00
19 Křenek Radek cz Groš Team 255 00:00:00
20 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 254 00:00:00
21 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 251 00:00:00
22 Vlček Tomáš cz Gumárny Zubří 249 00:00:00
23 Duleba Lukáš sk Manín Považská Bystrica 247 00:00:00
24 König Michal cz X-IONT Fachmani 245 00:00:00
25 Blabla Tomáš cz 243 00:00:00
26 Hlaváč Lumír cz FUGA 242 00:00:00
27 Ponek Tibor sk PONEK.SK 241 00:00:00
28 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 240 00:00:00
29 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 239 00:00:00
30 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 238 00:00:00
31 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 237 00:00:00
32 Kokošek Oldřich cz Opaváci 236 00:00:00
33 Goláň Josef cz Gogy Team 234 00:00:00
34 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 230 00:00:00
35 Filip Richard cz Backaldrin Team 229 00:00:00
36 Čech Radek cz X-IONT Fachmani 227 00:00:00
37 Šotola Roman cz Porubští Rafani 226 00:00:00
38 Oswald Pavel cz Matrix Team 225 00:00:00
39 Mrozek Robert cz Speedy Gonzales 224 00:00:00
40 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 223 00:00:00
41 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 221 00:00:00
42 Wajda Janusz cz Bomberos 218 00:00:00
43 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 217 00:00:00
44 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 216 00:00:00
45 Bezunk Ondřej cz Blue Brus - polib znak ! 215 00:00:00
46 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 214 00:00:00
47 Píša Martin vk SK Valašského království 213 00:00:00
48 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 212 00:00:00
49 Janas Karel cz Porubští Rafani 211 00:00:00
50 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 210 00:00:00
51 Blahut Radek cz ED6U ELEMIC RACING 205 00:00:00
52 Tyleček Václav cz Kondor 204 00:00:00
53 Chrobok Richard es techniky ženské masturbace 203 00:00:00
54 Kempa Jan cz X-COBRAS 202 00:00:00
55 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 200 00:00:00
56 Harabiš Radim vk SK Valašského království 199 00:00:00
57 Juřena Petr vk SK Valašského království 198 00:00:00
58 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 197 00:00:00
59 Hrubý Daniel cz GHOST 196 00:00:00
60 Polášek Tomáš cz Kopřivnice 194 00:00:00
61 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 193 00:00:00
62 Jirka Kuba cz Abadzikra 192 00:00:00
63 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 189 00:00:00
64 Mrůzek Michal cz X-IONT Fachmani 187 00:00:00
65 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 185 00:00:00
66 Rek Filip vk SK Valašského království 183 00:00:00
67 Toman Petr cz Blue Brus - polib znak ! 182 00:00:00
68 Míl Petr cz Jump sport- Moira 180 00:00:00
69 Helcel Richard cz MH Bike klub 179 00:00:00
70 Škapa Marek cz X-COBRAS 177 00:00:00
71 Král David cz Bikekram 176 00:00:00
72 Wzientek Tomáš cz Abadzikra 175 00:00:00
73 Lisník Rostislav cz ED6U ELEMIC RACING 174 00:00:00
74 Mik Lubomír cz 173 00:00:00
75 Wertich Jan cz Neplachovice - Fire 172 00:00:00
76 Merta Miroslav cz Abadzikra 169 00:00:00
77 Helcel Martin ml. cz MH Bike klub 166 00:00:00
78 Koukal Jan cz X-COBRAS 165 00:00:00
79 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 164 00:00:00
80 Boháč Pavel cz 161 00:00:00
81 Mosler Aleš cz Backaldrin Team 155 00:00:00
82 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 144 00:00:00
83 Stanislav Jiří cz Groš Team 138 00:00:00
84 Mezera Martin cz Backaldrin Team 137 00:00:00
85 Říčný Petr vk SK Valašského království 135 00:00:00
86 Doležal Filip cz VZS Ostrava 134 00:00:00
87 Koval Radim cz 132 00:00:00
88 Smutný Martin cz Porubští Rafani 126 00:00:00
89 Sikora Martin cz Ostrava 125 00:00:00
90 Olšer Martin cz Danyho parťáci 122 00:00:00
91 Kantor Pavel cz MADT Sport Klapka 120 00:00:00
92 Gerych Jan cz Fighter Inside 119 00:00:00
93 Novotný Jiří cz Blue Brus - polib znak ! 109 00:00:00
94 Tomeček Lubomír cz Blue Brus - polib znak ! 108 00:00:00
95 Karmelita Tomáš cz LOKO Krnov 107 00:00:00
96 Pigula Jaromír cz X-COBRAS 106 00:00:00
97 Prašivka Míra vk SK Valašského království 104 00:00:00
98 Bednarz Luděk cz X-COBRAS 103 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...