Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
11. 12. 2010, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
40 cm

Porovnat s etapou 1.2.2020 | 14.12.2019 | 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 12.12.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
101 Míl Petr cz Jump sport- Moira 180 00:00:00
102 Helcel Richard cz MH Bike klub 179 00:00:00
103 Franta Roman cz Racing Olešná 178 00:00:00
104 Škapa Marek cz X-COBRAS 177 00:00:00
105 Král David cz Bikekram 176 00:00:00
106 Wzientek Tomáš cz Abadzikra 175 00:00:00
107 Lisník Rostislav cz ED6U ELEMIC RACING 174 00:00:00
108 Mik Lubomír cz 173 00:00:00
109 Wertich Jan cz Neplachovice - Fire 172 00:00:00
110 Šnobel Zdenek cz Bomberos 171 00:00:00
111 Bartošová Denisa cz sk Maxbike Orlová 170 00:00:00
112 Merta Miroslav cz Abadzikra 169 00:00:00
113 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 168 00:00:00
114 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 167 00:00:00
115 Helcel Martin ml. cz MH Bike klub 166 00:00:00
116 Koukal Jan cz X-COBRAS 165 00:00:00
117 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 164 00:00:00
118 Lukasik Zbigniew pl Speedy Gonzales 163 00:00:00
119 Šnajder Roman cz Racing Olešná 162 00:00:00
120 Boháč Pavel cz 161 00:00:00
121 Bieryt Agnieszka pl Speedy Gonzales 160 00:00:00
122 Bortel Jaroslav cz Olympáci 159 00:00:00
123 Chmura Petr cz Blue Brus - polib znak ! 158 00:00:00
124 Kotala Radim cz Nika 157 00:00:00
125 Kaleta Karel cz Hrádek ve Slezsku 156 00:00:00
126 Mosler Aleš cz Backaldrin Team 155 00:00:00
127 Martikánová Alice cz Horolezci FM 154 00:00:00
128 Schneider Rudolf cz CK Frenštát p.R. 153 00:00:00
129 Kubín Jakub cz Atlas Opava 152 00:00:00
130 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 151 00:00:00
131 Mazgaj Břetislav cz Brets Hockey 150 00:00:00
132 Petřík Tomáš cz 149 00:00:00
133 Kotek Martin cz VZS Ostrava 148 00:00:00
134 Šrámek Vít cz TJ Sigma Hranice 147 00:00:00
135 Hlavatík Ladislav cz Racing Olešná 146 00:00:00
136 Endl Antonín cz 2K Bike club Odry 145 00:00:00
137 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 144 00:00:00
138 Kolčárek Rostislav cz F-M bajkeři 143 00:00:00
139 Rechtenberg Karel cz Frýdlant n/O. 142 00:00:00
140 Vilhelm Václav vk Olympáci 141 00:00:00
141 Venglář Petr cz 140 00:00:00
142 Kavková Kateřina cz Hasiči Bag Bike 139 00:00:00
143 Stanislav Jiří cz Groš Team 138 00:00:00
144 Mezera Martin cz Backaldrin Team 137 00:00:00
145 Mimra Luděk cz VK Perun Ostrava 136 00:00:00
146 Říčný Petr vk SK Valašského království 135 00:00:00
147 Doležal Filip cz VZS Ostrava 134 00:00:00
148 Kotalová Veronika cz Blue Brus - polib znak ! 133 00:00:00
149 Koval Radim cz 132 00:00:00
150 Chovanečková Zuzana cz Abadzikra 131 00:00:00
151 Feberová Karolína cz FUGA 130 00:00:00
152 Mik Lubomír st. cz 129 00:00:00
153 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 128 00:00:00
154 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 127 00:00:00
155 Smutný Martin cz Porubští Rafani 126 00:00:00
156 Sikora Martin cz Ostrava 125 00:00:00
157 Groš Štefan vk Groš Team 124 00:00:00
158 Sikorová Míša cz TJ TŽ Třinec 123 00:00:00
159 Olšer Martin cz Danyho parťáci 122 00:00:00
160 Žniva Marek cz 2 121 00:00:00
161 Kantor Pavel cz MADT Sport Klapka 120 00:00:00
162 Gerych Jan cz Fighter Inside 119 00:00:00
163 Kubínová Klára cz Atlas Opava 118 00:00:00
164 Neprašová Iveta cz Přátelé zeleného údolí 117 00:00:00
165 Kubínová Eliška cz Atlas Opava 116 00:00:00
166 Rykr Vojtěch cz Fighter Inside 115 00:00:00
167 Hradil Pavel cz 114 00:00:00
168 Bartlová Isabela cz Fighter Inside 113 00:00:00
169 Krejčí Josef cz Pepa Team F-M 112 00:00:00
170 Veličková Markéta cz X-COBRAS 111 00:00:00
171 Groš Jakub cz Groš Team 110 00:00:00
172 Novotný Jiří cz Blue Brus - polib znak ! 109 00:00:00
173 Tomeček Lubomír cz Blue Brus - polib znak ! 108 00:00:00
174 Karmelita Tomáš cz LOKO Krnov 107 00:00:00
175 Pigula Jaromír cz X-COBRAS 106 00:00:00
176 Švidernoch Milan cz X-COBRAS 105 00:00:00
177 Prašivka Míra vk SK Valašského království 104 00:00:00
178 Bednarz Luděk cz X-COBRAS 103 00:00:00
179 Váleček Kamil cz Břicho tým 102 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...