Krásná, most - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
18. 12. 2010, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m
Teplota:
-13 °C
Množství sněhu:
104 cm

Porovnat s etapou 10.11.2018 | 14.11.2015 | 8.11.2014 | 9.11.2013 | 5.1.2013 | 12.2.2012 | 17.12.2011 | 19.2.2011 | 13.2.2010 | 19.12.2009 | 10.1.2009 | 29.11.2008 | 5.1.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 19.12.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 300 00:00:00
2 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 295 00:00:00
3 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 290 00:00:00
4 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 285 00:00:00
5 Zemaník Jan cz Olympáci 282 00:00:00
6 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 280 00:00:00
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 278 00:00:00
8 Horák Ondřej cz X-COBRAS 276 00:00:00
9 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 274 00:00:00
10 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 272 00:00:00
11 Kimla Jan cz Olympáci 270 00:00:00
12 Bohatý Tomáš cz Jump sport- Moira 269 00:00:00
13 Šindelek Pavel cz Olympáci 268 00:00:00
14 Staniek Martin cz VZS Ostrava 267 00:00:00
15 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 266 00:00:00
16 Svoboda Tomáš cz Olympáci 265 00:00:00
17 Bebčák Josef sk PONEK.SK 264 00:00:00
18 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 263 00:00:00
19 Ponek Marian sk PONEK.SK 262 00:00:00
20 Filipec Petr cz Groš Team 261 00:00:00
21 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 260 00:00:00
22 Haitl František cz MADT Sport Klapka 259 00:00:00
23 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 258 00:00:00
24 König Michal cz X-IONT Fachmani 257 00:00:00
25 Ponek Tibor sk PONEK.SK 256 00:00:00
26 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 255 00:00:00
27 Kašpar Roman cz Janys Extreme Racing 254 00:00:00
28 Pavlík Ivan sk Manín Považská Bystrica 253 00:00:00
29 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 252 00:00:00
30 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 251 00:00:00
31 Lach Alan cz Racing Olešná 250 00:00:00
32 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 249 00:00:00
33 Hlaváč Lumír cz FUGA 248 00:00:00
34 Křenek Radek cz Groš Team 247 00:00:00
35 Kokošek Oldřich cz Opaváci 246 00:00:00
36 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 245 00:00:00
37 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 244 00:00:00
38 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 243 00:00:00
39 Míl Petr cz Jump sport- Moira 242 00:00:00
40 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 241 00:00:00
41 Oswald Pavel cz Matrix Team 240 00:00:00
42 Bednarz Libor cz X-COBRAS 239 00:00:00
43 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 238 00:00:00
44 Hudečková Tamara cz X-COBRAS 237 00:00:00
45 Filip Richard cz Backaldrin Team 236 00:00:00
46 Blabla Tomáš cz 235 00:00:00
47 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 234 00:00:00
48 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 233 00:00:00
49 Goláň Josef cz Gogy Team 232 00:00:00
50 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 231 00:00:00
51 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 230 00:00:00
52 Trubač David vk SK Valašského království 229 00:00:00
54 Harabiš Radim vk SK Valašského království 227 00:00:00
55 Koníř Vojtěch cz Groš Team 226 00:00:00
56 Žniva Ondřej cz 2 225 00:00:00
57 Chrobok Richard es techniky ženské masturbace 224 00:00:00
58 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 223 00:00:00
59 Wajda Janusz cz Bomberos 222 00:00:00
60 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 221 00:00:00
61 Toman Jiří cz Blue Brus - polib znak ! 220 00:00:00
62 Šamaj Jaroslav cz Racing Olešná 219 00:00:00
63 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 218 00:00:00
64 Galuška Tomáš cz Baník Ostrava 217 00:00:00
65 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 216 00:00:00
66 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 215 00:00:00
67 Jirka Kuba cz Abadzikra 214 00:00:00
68 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 213 00:00:00
69 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 212 00:00:00
70 Janas Karel cz Porubští Rafani 211 00:00:00
71 Šotola Roman cz Porubští Rafani 210 00:00:00
72 Marek René cz 209 00:00:00
73 Slivka Jan sk KKM Čadca 208 00:00:00
74 Pastorová Petra vk SK Valašského království 207 00:00:00
75 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 206 00:00:00
76 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 205 00:00:00
77 Bartošová Denisa cz sk Maxbike Orlová 204 00:00:00
78 Franta Roman cz Racing Olešná 203 00:00:00
79 Velecký Tomáš cz YOGi Racing 202 00:00:00
80 Polášek Tomáš cz Kopřivnice 201 00:00:00
81 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 200 00:00:00
82 Tyleček Václav cz Kondor 199 00:00:00
83 Tešnar Marek cz YOGi Racing 198 00:00:00
84 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 197 00:00:00
85 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 196 00:00:00
86 Koudelka David cz VZS Ostrava 195 00:00:00
87 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 194 00:00:00
88 Juřena Petr vk SK Valašského království 193 00:00:00
89 Krčmář Pavel cz Vřesina 192 00:00:00
90 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 191 00:00:00
91 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 190 00:00:00
92 Wzientek Tomáš cz Abadzikra 189 00:00:00
93 Koukal Jan cz X-COBRAS 188 00:00:00
94 Kočarová Klára cz HO SSK Vítkovice 187 00:00:00
95 Klus Daniel cz MH Bike klub 186 00:00:00
96 Hlavatík Ladislav cz Racing Olešná 185 00:00:00
97 Ryška Martin cz X-COBRAS 184 00:00:00
98 Schneider Rudolf cz CK Frenštát p.R. 183 00:00:00
99 Kaleta Karel cz Hrádek ve Slezsku 182 00:00:00
100 Mik Lubomír cz 181 00:00:00
101 Endl Antonín cz 2K Bike club Odry 180 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...