Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
8. 1. 2011, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
49 cm

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 9.1.2011, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 300 00:00:00
2 Horák Ondřej cz X-COBRAS 295 00:00:00
3 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 290 00:00:00
4 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 285 00:00:00
5 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 282 00:00:00
6 Zemaník Jan cz Olympáci 280 00:00:00
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 278 00:00:00
8 Bebčák Josef sk PONEK.SK 276 00:00:00
9 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 274 00:00:00
10 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 272 00:00:00
11 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 270 00:00:00
12 Staniek Martin cz VZS Ostrava 269 00:00:00
13 Ponek Tibor sk PONEK.SK 268 00:00:00
14 Šindelek Pavel cz Olympáci 267 00:00:00
15 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 266 00:00:00
16 Kimla Jan cz Olympáci 265 00:00:00
17 Ponek Marian sk PONEK.SK 264 00:00:00
18 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 263 00:00:00
19 Pácha Zdeněk cz Olympáci 262 00:00:00
20 Svoboda Tomáš cz Olympáci 261 00:00:00
21 Koníř Vojtěch cz Groš Team 260 00:00:00
22 Böhm Radek cz FUGA 259 00:00:00
23 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 258 00:00:00
24 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 257 00:00:00
25 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 256 00:00:00
26 Křižák Petr cz Jump sport- Moira 255 00:00:00
27 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 254 00:00:00
28 Kokošek Oldřich cz Opaváci 253 00:00:00
29 Kašpar Roman cz Janys Extreme Racing 252 00:00:00
30 Lach Alan cz Racing Olešná 251 00:00:00
31 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 250 00:00:00
32 Blabla Tomáš cz 249 00:00:00
33 König Michal cz X-IONT Fachmani 248 00:00:00
34 Žajdlík Filip cz K Sport 247 00:00:00
35 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 246 00:00:00
36 Beneš Petr cz YOGi Racing 245 00:00:00
37 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 244 00:00:00
38 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 243 00:00:00
39 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 242 00:00:00
40 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 241 00:00:00
41 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 240 00:00:00
42 Trubač David vk SK Valašského království 239 00:00:00
43 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 238 00:00:00
44 Hlaváč Lumír cz FUGA 237 00:00:00
45 Levinský Lukáš cz Matrix Team 236 00:00:00
46 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 235 00:00:00
47 Goláň Josef cz Gogy Team 234 00:00:00
48 Oswald Pavel cz Matrix Team 233 00:00:00
49 Filip Richard cz Backaldrin Team 232 00:00:00
50 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 231 00:00:00
51 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 230 00:00:00
52 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 229 00:00:00
53 Čech Radek cz X-IONT Fachmani 228 00:00:00
54 Chrobok Richard es techniky ženské masturbace 227 00:00:00
55 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 226 00:00:00
56 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 225 00:00:00
57 Martikán Jiří cz Horolezci FM 224 00:00:00
58 Knébel Radim vk SK Valašského království 223 00:00:00
59 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 222 00:00:00
60 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 221 00:00:00
61 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 220 00:00:00
62 Sameš Miroslav cz Kutil Team 219 00:00:00
63 Bezunk Ondřej cz Blue Brus - polib znak ! 218 00:00:00
64 Píša Martin vk SK Valašského království 217 00:00:00
65 Tyleček Václav cz Kondor 216 00:00:00
66 Janas Karel cz Porubští Rafani 215 00:00:00
67 Pastorová Petra vk SK Valašského království 214 00:00:00
68 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 213 00:00:00
69 Stanislav Jiří cz Groš Team 212 00:00:00
70 Chvostek Pavel cz F-M bajkeři 211 00:00:00
71 Harabiš Radim vk SK Valašského království 210 00:00:00
72 Folta Jiří cz Kondor 209 00:00:00
73 Kowalík Karel cz Ob Basy 208 00:00:00
74 Slivka Jan sk KKM Čadca 207 00:00:00
75 Polášek Tomáš cz Kopřivnice 206 00:00:00
76 Bartošová Denisa cz sk Maxbike Orlová 205 00:00:00
77 Klus Daniel cz MH Bike klub 204 00:00:00
78 Kolařík Pavel cz F-M bajkeři 203 00:00:00
79 Helcel Richard cz MH Bike klub 202 00:00:00
80 Jirka Kuba cz Abadzikra 201 00:00:00
81 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 200 00:00:00
82 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 199 00:00:00
83 Koukal Jan cz X-COBRAS 198 00:00:00
84 Valošek Adam cz FUGA 197 00:00:00
85 Škapa Marek cz X-COBRAS 196 00:00:00
86 Toman Petr cz Blue Brus - polib znak ! 195 00:00:00
87 Malčík Petr cz VZS Ostrava 194 00:00:00
88 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 193 00:00:00
89 Juřena Petr vk SK Valašského království 192 00:00:00
90 Krčmář Pavel cz Vřesina 191 00:00:00
91 Martikánová Alice cz Horolezci FM 190 00:00:00
92 Ryška Martin cz X-COBRAS 189 00:00:00
93 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 188 00:00:00
94 Lepšík Mirek cz MADT Sport Klapka 187 00:00:00
95 David Michal cz Silný Team Uničov 186 00:00:00
96 Machůtová Lucie cz X-IONT Fachmani 185 00:00:00
97 Kouřil Jaroslav cz 184 00:00:00
98 Rajnoch Pavel vk SK Valašského království 183 00:00:00
99 Wzientek Tomáš cz Abadzikra 182 00:00:00
100 Kotek Martin cz VZS Ostrava 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...