Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
16. 1. 2011, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
1 °C
Množství sněhu:
49 cm

Porovnat s etapou 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 17.1.2011, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 300 00:00:00
2 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 295 00:00:00
3 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 290 00:00:00
4 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 285 00:00:00
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 282 00:00:00
6 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 280 00:00:00
7 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 278 00:00:00
8 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 276 00:00:00
9 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 274 00:00:00
10 Ponek Tibor sk PONEK.SK 272 00:00:00
11 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 270 00:00:00
12 Šindelek Pavel cz Olympáci 269 00:00:00
13 Ponek Marian sk PONEK.SK 268 00:00:00
14 Velecký Tomáš cz YOGi Racing 267 00:00:00
15 Kokeš Pavel vk Jump sport- Moira 266 00:00:00
16 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 265 00:00:00
17 Zemaník Jan cz Olympáci 264 00:00:00
18 Staniek Martin cz VZS Ostrava 263 00:00:00
19 Kimla Jan cz Olympáci 262 00:00:00
20 Pácha Zdeněk cz Olympáci 261 00:00:00
21 Krpec Lukáš cz Rock Technik 260 00:00:00
22 Kokošek Oldřich cz Opaváci 259 00:00:00
23 Bebčák Josef sk PONEK.SK 258 00:00:00
24 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 257 00:00:00
25 Křižák Petr cz Jump sport- Moira 256 00:00:00
26 Míl Petr cz Jump sport- Moira 255 00:00:00
27 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 254 00:00:00
28 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 253 00:00:00
29 Šilar Filip cz Jump sport- Moira 252 00:00:00
30 Beneš Petr cz YOGi Racing 251 00:00:00
31 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 250 00:00:00
32 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 249 00:00:00
33 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 248 00:00:00
34 Svoboda Tomáš cz Olympáci 247 00:00:00
35 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 246 00:00:00
36 Žajdlík Filip cz K Sport 245 00:00:00
37 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 244 00:00:00
38 Filipec Petr cz Groš Team 243 00:00:00
39 Blabla Tomáš cz 242 00:00:00
40 Lach Alan cz Racing Olešná 241 00:00:00
41 Hudečková Tamara cz X-COBRAS 240 00:00:00
42 Křenek Radek cz Groš Team 239 00:00:00
43 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 238 00:00:00
44 Trubač David vk SK Valašského království 237 00:00:00
45 Hlaváč Lumír cz FUGA 236 00:00:00
46 Rodryč Michal cz ED6U Elemic 235 00:00:00
47 Oswald Pavel cz Matrix Team 234 00:00:00
48 Pytlík Jiří cz Prajzska s.r.o. 233 00:00:00
49 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 232 00:00:00
50 Drastich Adam cz X-IONT Fachmani 231 00:00:00
51 Goláň Josef cz Gogy Team 230 00:00:00
52 Uher Libor cz Horolezci FM 229 00:00:00
53 Bezunk Ondřej cz Blue Brus - polib znak ! 228 00:00:00
54 Filip Richard cz Backaldrin Team 227 00:00:00
55 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 226 00:00:00
56 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 225 00:00:00
57 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 224 00:00:00
58 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 223 00:00:00
59 Kubala Janusz cz MADT Sport Klapka 222 00:00:00
60 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 221 00:00:00
61 Šotola Roman cz Porubští Rafani 220 00:00:00
62 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 219 00:00:00
63 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 218 00:00:00
64 Martikán Jiří cz Horolezci FM 217 00:00:00
65 Žondra Milan cz VZS Ostrava 216 00:00:00
66 Kubín Jakub cz Atlas Opava 215 00:00:00
67 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 214 00:00:00
68 Levinský Lukáš cz Matrix Team 213 00:00:00
69 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 212 00:00:00
70 Czerný Pavel cz Abadzikra 211 00:00:00
71 Knébel Radim vk SK Valašského království 210 00:00:00
72 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 209 00:00:00
73 Folta Jiří cz Kondor 208 00:00:00
74 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 207 00:00:00
75 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 206 00:00:00
76 Kilnar Aleš cz 205 00:00:00
77 Čech Radek cz X-IONT Fachmani 204 00:00:00
78 Karásek Libor cz 203 00:00:00
79 Helcel Richard cz MH Bike klub 202 00:00:00
80 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 201 00:00:00
81 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 200 00:00:00
82 Janas Karel cz Porubští Rafani 199 00:00:00
83 Holík Mario cz VZS Ostrava 198 00:00:00
84 Tyleček Václav cz Kondor 197 00:00:00
85 Tešnar Marek cz YOGi Racing 196 00:00:00
86 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 195 00:00:00
87 Harabiš Radim vk SK Valašského království 194 00:00:00
88 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 193 00:00:00
89 Kubín Jiří cz Atlas Opava 192 00:00:00
90 Pastorová Petra vk SK Valašského království 191 00:00:00
91 Lepšík Mirek cz MADT Sport Klapka 190 00:00:00
92 Vítek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 189 00:00:00
93 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 188 00:00:00
94 Klus Daniel cz MH Bike klub 187 00:00:00
95 Bartošová Denisa cz sk Maxbike Orlová 186 00:00:00
96 Kowalík Karel cz Ob Basy 185 00:00:00
97 Šnobel Zdenek cz Bomberos 184 00:00:00
98 Novotný Tomáš cz Bomberos 183 00:00:00
99 Šamaj Jaroslav cz Racing Olešná 182 00:00:00
100 Martikánová Alice cz Horolezci FM 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...