Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
22. 1. 2011, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-10 °C
Množství sněhu:
49 cm

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 23.1.2011, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 300 00:00:00
2 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 295 00:00:00
3 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 290 00:00:00
4 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 285 00:00:00
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 282 00:00:00
6 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 280 00:00:00
7 Nemček Dušan sk PONEK.SK 278 00:00:00
8 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 276 00:00:00
9 Šindelek Pavel cz Olympáci 274 00:00:00
10 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 272 00:00:00
11 Kimla Jan cz Olympáci 270 00:00:00
12 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 269 00:00:00
13 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 268 00:00:00
14 Ponek Tibor sk PONEK.SK 267 00:00:00
15 Staniek Martin cz VZS Ostrava 266 00:00:00
16 Pácha Zdeněk cz Olympáci 265 00:00:00
17 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 264 00:00:00
18 Trebuna René cz Jump sport- Moira 263 00:00:00
19 Ponek Marian sk PONEK.SK 262 00:00:00
20 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 261 00:00:00
21 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 260 00:00:00
22 Žniva Ondřej cz 2 259 00:00:00
23 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 258 00:00:00
24 Hudečková Tamara cz X-COBRAS 257 00:00:00
25 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 256 00:00:00
26 König Michal cz X-IONT Fachmani 255 00:00:00
27 Beneš Petr cz YOGi Racing 254 00:00:00
28 Trubač David vk SK Valašského království 253 00:00:00
29 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 252 00:00:00
30 Koníř Vojtěch cz Groš Team 251 00:00:00
31 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 250 00:00:00
32 Hlaváč Lumír cz FUGA 249 00:00:00
33 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 248 00:00:00
34 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 247 00:00:00
35 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 246 00:00:00
36 Kokošek Oldřich cz Opaváci 245 00:00:00
37 Blabla Tomáš cz 244 00:00:00
38 Křenek Radek cz Groš Team 243 00:00:00
39 Oswald Pavel cz Matrix Team 242 00:00:00
40 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 241 00:00:00
41 Velecký Tomáš cz YOGi Racing 240 00:00:00
42 Žajdlík Filip cz K Sport 239 00:00:00
43 Levinský Lukáš cz Matrix Team 238 00:00:00
44 Filipec Petr cz Groš Team 237 00:00:00
45 Šplíchal Jan cz TJ Starkoč 236 00:00:00
46 Kubala Janusz cz MADT Sport Klapka 235 00:00:00
47 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 234 00:00:00
48 Filip Richard cz Backaldrin Team 233 00:00:00
49 Pastorová Petra vk SK Valašského království 232 00:00:00
50 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 231 00:00:00
51 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 230 00:00:00
52 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 229 00:00:00
53 Knébel Radim vk SK Valašského království 228 00:00:00
54 Čech Radek cz X-IONT Fachmani 227 00:00:00
55 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 226 00:00:00
56 Pytlík Jiří cz Prajzska s.r.o. 225 00:00:00
57 Chrobok Richard es techniky ženské masturbace 224 00:00:00
58 Martikán Jiří cz Horolezci FM 223 00:00:00
59 Mrozek Robert cz Speedy Gonzales 222 00:00:00
60 Píša Martin vk SK Valašského království 221 00:00:00
61 Rodryč Michal cz ED6U Elemic 220 00:00:00
62 Czerný Pavel cz Abadzikra 219 00:00:00
63 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 218 00:00:00
64 Chvostek Pavel cz F-M bajkeři 217 00:00:00
65 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 216 00:00:00
66 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 215 00:00:00
67 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 214 00:00:00
68 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 213 00:00:00
69 Bartošová Denisa cz sk Maxbike Orlová 212 00:00:00
70 Ševčíková Jana cz Bike One 211 00:00:00
71 Šotola Roman cz Porubští Rafani 210 00:00:00
72 Brož Petr cz X-IONT Fachmani 209 00:00:00
73 Blahut Radek cz ED6U ELEMIC RACING 208 00:00:00
74 Harabiš Radim vk SK Valašského království 207 00:00:00
75 Rajnoch Pavel vk SK Valašského království 206 00:00:00
76 Grussmann Václav cz CK Frenštát p.R. 205 00:00:00
77 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 204 00:00:00
78 Klus Daniel cz MH Bike klub 203 00:00:00
79 Martikánová Alice cz Horolezci FM 202 00:00:00
80 Kubín Jiří cz Atlas Opava 201 00:00:00
81 Helcel Richard cz MH Bike klub 200 00:00:00
82 Folta Jiří cz Kondor 199 00:00:00
83 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 198 00:00:00
84 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 197 00:00:00
85 Kovář Tomáš cz ED6U Elemic 196 00:00:00
86 Slivka Jan sk KKM Čadca 195 00:00:00
87 Kubín Jakub cz Atlas Opava 194 00:00:00
88 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 193 00:00:00
89 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 192 00:00:00
90 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 191 00:00:00
91 Merta Miroslav cz Abadzikra 190 00:00:00
92 Lepšík Mirek cz MADT Sport Klapka 189 00:00:00
93 Schneider Rudolf cz CK Frenštát p.R. 188 00:00:00
94 Ryška Martin cz X-COBRAS 187 00:00:00
95 Pigula Jaromír cz X-COBRAS 186 00:00:00
96 Šamaj Jaroslav cz Racing Olešná 185 00:00:00
97 Koudelka David cz VZS Ostrava 184 00:00:00
98 Tyleček Václav cz Kondor 183 00:00:00
99 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 182 00:00:00
100 Macíková Lucie cz Ghost-mojekolo.cz 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...