Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
29. 1. 2011, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
-6 °C
Množství sněhu:
49 cm

Porovnat s etapou 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 30.1.2011, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 300 00:54:05 9,76 987
2 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 295 00:00:00
3 Šindelek Vladan cz Olympáci 290 00:00:00
4 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 285 00:00:00
5 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 282 00:00:00
6 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 280 00:00:00
7 Šindelek Pavel cz Olympáci 278 00:00:00
8 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 276 00:00:00
9 Velecký Tomáš cz YOGi Racing 274 00:00:00
10 Haitl František cz MADT Sport Klapka 272 00:00:00
11 Kimla Jan cz Olympáci 270 00:00:00
12 Ponek Marian sk PONEK.SK 269 00:00:00
13 Zemaník Jan cz Olympáci 268 00:00:00
14 Ponek Tibor sk PONEK.SK 267 00:00:00
15 Staniek Martin cz VZS Ostrava 266 00:00:00
16 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 265 00:00:00
17 Koníř Vojtěch cz Groš Team 264 00:00:00
18 Svoboda Tomáš cz Olympáci 263 00:00:00
19 Trebuna René cz Jump sport- Moira 262 00:00:00
20 Blabla Tomáš cz 261 00:00:00
21 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 260 00:00:00
22 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 259 00:00:00
23 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 258 00:00:00
24 Kokošek Oldřich cz Opaváci 257 00:00:00
25 Trubač David vk SK Valašského království 256 00:00:00
26 Křenek Radek cz Groš Team 255 00:00:00
27 Žniva Ondřej cz 2 254 00:00:00
28 Hlaváč Lumír cz FUGA 253 00:00:00
29 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 252 00:00:00
30 Šilar Filip cz Jump sport- Moira 251 00:00:00
31 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 250 00:00:00
32 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 249 00:00:00
33 Filipec Petr cz Groš Team 248 00:00:00
34 Křižák Petr cz Jump sport- Moira 247 00:00:00
35 Beneš Petr cz YOGi Racing 246 00:00:00
36 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 245 00:00:00
37 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 244 00:00:00
38 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 243 00:00:00
39 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 242 00:00:00
40 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 241 00:00:00
41 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 240 00:00:00
42 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 239 00:00:00
43 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 238 00:00:00
44 Oswald Pavel cz Matrix Team 237 00:00:00
45 Levinský Lukáš cz Matrix Team 236 00:00:00
46 Filip Richard cz Backaldrin Team 235 00:00:00
47 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 234 00:00:00
48 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 233 00:00:00
49 Hudečková Tamara cz X-COBRAS 232 00:00:00
50 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 231 00:00:00
51 Goláň Josef cz Gogy Team 230 00:00:00
52 Grussmann Václav cz CK Frenštát p.R. 229 00:00:00
53 Čech Radek cz X-IONT Fachmani 228 00:00:00
54 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 227 00:00:00
55 Pytlík Jiří cz Prajzska s.r.o. 226 00:00:00
56 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 225 00:00:00
57 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 224 00:00:00
58 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 223 00:00:00
59 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 222 00:00:00
60 Folta Jiří cz Kondor 221 00:00:00
61 Karásek Libor cz 220 00:00:00
62 Helcel Richard cz MH Bike klub 219 00:00:00
63 Knébel Radim vk SK Valašského království 218 00:00:00
64 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 217 00:00:00
65 Šotola Roman cz Porubští Rafani 216 00:00:00
66 Bezunk Ondřej cz Blue Brus - polib znak ! 215 00:00:00
67 Kowalík Karel cz Ob Basy 214 00:00:00
68 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 213 00:00:00
69 Slivka Jan sk KKM Čadca 212 00:00:00
70 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 211 00:00:00
71 Klus Daniel cz MH Bike klub 210 00:00:00
72 Harabiš Radim vk SK Valašského království 209 00:00:00
73 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 208 00:00:00
74 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 207 00:00:00
75 Pastorová Petra vk SK Valašského království 206 00:00:00
76 Blahut Radek cz ED6U ELEMIC RACING 205 00:00:00
77 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 204 00:00:00
78 Ševčíková Jana cz Bike One 203 00:00:00
79 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 202 00:00:00
80 Pigula Jaromír cz X-COBRAS 201 00:00:00
81 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 200 00:00:00
82 Ryška Martin cz X-COBRAS 199 00:00:00
83 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 198 00:00:00
84 Sýkora Josef cz SK Hranice 197 00:00:00
85 Wontor Hynek cz Hasiči Bag Bike 196 00:00:00
86 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 195 00:00:00
87 Bartošová Denisa cz sk Maxbike Orlová 194 00:00:00
88 Malčík Petr cz VZS Ostrava 193 00:00:00
89 Tyleček Václav cz Kondor 192 00:00:00
90 Melčák Tomáš cz MK Kopřivnice 191 00:00:00
91 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 190 00:00:00
92 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 189 00:00:00
93 Schneider Rudolf cz CK Frenštát p.R. 188 00:00:00
94 Michalčík Karel cz X-IONT Fachmani 187 00:00:00
95 Marek René cz 186 00:00:00
96 Rajnoch Pavel vk SK Valašského království 185 00:00:00
97 Martikánová Alice cz Horolezci FM 184 00:00:00
98 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 183 00:00:00
99 Kotek Martin cz VZS Ostrava 182 00:00:00
100 Chmiel Radim cz MH Bike klub 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...