Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
29. 1. 2011, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
-6 °C
Množství sněhu:
49 cm

Porovnat s etapou 21.12.2019 | 22.12.2018 | 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 29.1.2011, 23:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 295 00:00:00
2 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 285 00:00:00
3 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 282 00:00:00
4 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 280 00:00:00
5 Šindelek Pavel cz Olympáci 278 00:00:00
6 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 276 00:00:00
7 Haitl František cz MADT Sport Klapka 272 00:00:00
8 Kimla Jan cz Olympáci 270 00:00:00
9 Ponek Marian sk PONEK.SK 269 00:00:00
10 Ponek Tibor sk PONEK.SK 267 00:00:00
11 Staniek Martin cz VZS Ostrava 266 00:00:00
12 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 265 00:00:00
13 Trebuna René cz Jump sport- Moira 262 00:00:00
14 Blabla Tomáš cz 261 00:00:00
15 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 259 00:00:00
16 Kokošek Oldřich cz Opaváci 257 00:00:00
17 Trubač David vk SK Valašského království 256 00:00:00
18 Křenek Radek cz Groš Team 255 00:00:00
19 Hlaváč Lumír cz FUGA 253 00:00:00
20 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 252 00:00:00
21 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 250 00:00:00
22 Filipec Petr cz Groš Team 248 00:00:00
23 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 244 00:00:00
24 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 243 00:00:00
25 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 241 00:00:00
26 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 240 00:00:00
27 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 239 00:00:00
28 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 238 00:00:00
29 Oswald Pavel cz Matrix Team 237 00:00:00
30 Levinský Lukáš cz Matrix Team 236 00:00:00
31 Filip Richard cz Backaldrin Team 235 00:00:00
32 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 234 00:00:00
33 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 231 00:00:00
34 Goláň Josef cz Gogy Team 230 00:00:00
35 Čech Radek cz X-IONT Fachmani 228 00:00:00
36 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 227 00:00:00
37 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 225 00:00:00
38 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 224 00:00:00
39 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 223 00:00:00
40 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 222 00:00:00
41 Folta Jiří cz Kondor 221 00:00:00
42 Karásek Libor cz 220 00:00:00
43 Helcel Richard cz MH Bike klub 219 00:00:00
44 Knébel Radim vk SK Valašského království 218 00:00:00
45 Šotola Roman cz Porubští Rafani 216 00:00:00
46 Bezunk Ondřej cz Blue Brus - polib znak ! 215 00:00:00
47 Kowalík Karel cz Ob Basy 214 00:00:00
48 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 213 00:00:00
49 Harabiš Radim vk SK Valašského království 209 00:00:00
50 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 208 00:00:00
51 Blahut Radek cz ED6U ELEMIC RACING 205 00:00:00
52 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 204 00:00:00
53 Pigula Jaromír cz X-COBRAS 201 00:00:00
54 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 200 00:00:00
55 Wontor Hynek cz Hasiči Bag Bike 196 00:00:00
56 Malčík Petr cz VZS Ostrava 193 00:00:00
57 Tyleček Václav cz Kondor 192 00:00:00
58 Melčák Tomáš cz MK Kopřivnice 191 00:00:00
59 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 190 00:00:00
60 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 189 00:00:00
61 Michalčík Karel cz X-IONT Fachmani 187 00:00:00
62 Marek René cz 186 00:00:00
63 Šilar Daniel cz Jump sport- Moira 178 00:00:00
64 Polášek Tomáš cz Kopřivnice 177 00:00:00
65 Kubita Viktor cz MADT Sport Klapka 176 00:00:00
66 Wzientek Tomáš cz Abadzikra 175 00:00:00
67 Mik Lubomír cz 174 00:00:00
68 Říčný Petr vk SK Valašského království 172 00:00:00
69 Kouřil Jaroslav cz 167 00:00:00
70 Vokoun Marek cz 166 00:00:00
71 Doležal Filip cz VZS Ostrava 164 00:00:00
72 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 163 00:00:00
73 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 162 00:00:00
74 Olšer Martin cz Danyho parťáci 161 00:00:00
75 Buchal Ivo cz Racing Olešná 158 00:00:00
76 Varady Jan cz Abadzikra 153 00:00:00
77 Mezera Martin cz Backaldrin Team 151 00:00:00
78 Kolčárek Ladislav cz Dura Bike Team 150 00:00:00
79 Stanislav Jiří cz Groš Team 146 00:00:00
80 Novotný Jiří cz Blue Brus - polib znak ! 139 00:00:00
81 Prašivka Míra vk SK Valašského království 137 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...