Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
9. 2. 2008, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 10.2.2008, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 150 00:31:42 7,00 1.257
2 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 145 00:00:00
3 Hudeček Petr cz ZHOR Team- snow face 140 00:00:00
4 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 135 00:00:00
5 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 132 00:00:00
6 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 130 00:00:00
7 Kimla Jan cz NO STRESS 128 00:00:00
8 Trebuna René cz Olympáci 126 00:00:00
9 Litvik Miroslav sk Kysucký žabáci 124 00:00:00
10 Šindelek Vladan cz Olympáci 122 00:00:00
11 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 120 00:00:00
12 Svoboda Tomáš cz Olympáci 119 00:00:00
13 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 118 00:00:00
14 Javorek Petr cz Dracon Team 117 00:00:00
15 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 116 00:00:00
16 Hejneš Leopold cz Hasiči Stará Bělá 115 00:00:00
17 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 114 00:00:00
18 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 113 00:00:00
19 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 112 00:00:00
20 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 111 00:00:00
21 Malošík Jan cz MÖLNLYCKE 110 00:00:00
22 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 109 00:00:00
23 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 108 00:00:00
24 Ševčíková Jana cz Bike One 107 00:00:00
25 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 106 00:00:00
26 Michna Roman vk CK Frenštát p.R. 105 00:00:00
27 Javorek Robin cz Dracon Team 104 00:00:00
28 Beránek Jakub cz 103 00:00:00
29 Bebčák Josef sk Kysucký žabáci 102 00:00:00
30 Oswald Pavel cz Fifejdy 101 00:00:00
31 Franer Kuba cz SUNDANCE 100 00:00:00
32 Prášil Vítězslav cz VŠB- Ostrava 99 00:00:00
33 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 98 00:00:00
34 Böhm Petr cz TJ Slezan F-M 97 00:00:00
35 Lesák Karel cz Elitní Vrchař 96 00:00:00
36 Bortel Jaroslav cz Frýdek 95 00:00:00
37 Tešnar Hynek cz YOGi Racing Ostrava 94 00:00:00
38 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 93 00:00:00
39 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 92 00:00:00
40 Žačok Martin cz TJ Rožnov 91 00:00:00
41 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 90 00:00:00
42 Pešat Jan cz VK Perun 89 00:00:00
43 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 88 00:00:00
44 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 87 00:00:00
45 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 86 00:00:00
46 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 85 00:00:00
47 Pokluda Tomáš cz Mokrá hora 84 00:00:00
48 Kolčárek Rostislav cz F-M 83 00:00:00
49 Weissová Zuzana cz Gumárny Zubří 82 00:00:00
50 Koudelka David cz VZS Ostrava 81 00:00:00
51 Raška František cz CK Frenštát p.R. 80 00:00:00
52 Balko Peter cz Lístečkar 79 00:00:00
53 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 78 00:00:00
54 Strakoš Vilem cz 77 00:00:00
55 Klimánek Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 76 00:00:00
56 Levinský Lukáš cz Hrabůvka 75 00:00:00
57 Vilhelm Václav vk Olympáci 74 00:00:00
58 Matalová Jana cz Baláž EXTREME- Salomon 73 00:00:00
59 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 72 00:00:00
60 Hruška Martin cz UFO Bike 71 00:00:00
61 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 70 00:00:00
62 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 69 00:00:00
63 Pospíšilová Zuzana cz Vortex Bike Team 68 00:00:00
64 Varga Leonard cz F-M 67 00:00:00
65 Žniva Ondřej cz Žniva Team 66 00:00:00
66 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 65 00:00:00
67 Kohutová Veronika cz Orlováci 64 00:00:00
68 Veličková Markéta cz X-AIR Ostrava 63 00:00:00
69 Medvec Jiří cz UFO Bike 62 00:00:00
70 Solczyková Renata cz MÖLNLYCKE 61 00:00:00
71 Váleček Kamil cz UFO Bike 60 00:00:00
72 Franerová Verča cz SUNDANCE 59 00:00:00
73 Franerová Jaroslava cz SUNDANCE 58 00:00:00
74 Franer Ľubomír cz SUNDANCE 57 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...