Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
12. 2. 2011, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-11 °C
Množství sněhu:
40 cm

Porovnat s etapou 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 13.2.2011, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 300 00:43:40 10,85 793
2 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 295 00:00:00
3 Nemček Dušan sk PONEK.SK 290 00:00:00
4 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 285 00:00:00
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 282 00:00:00
6 Šindelek Pavel cz Olympáci 280 00:00:00
7 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 278 00:00:00
8 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 276 00:00:00
9 Kokeš Pavel vk Jump sport- Moira 274 00:00:00
10 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 272 00:00:00
11 Staniek Martin cz VZS Ostrava 270 00:00:00
12 Bebčák Josef sk PONEK.SK 269 00:00:00
13 Svoboda Tomáš cz Olympáci 268 00:00:00
14 Zemaník Jan cz Olympáci 267 00:00:00
15 Ponek Tibor sk PONEK.SK 266 00:00:00
16 Trebuna René cz Jump sport- Moira 265 00:00:00
17 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 264 00:00:00
18 Filipec Petr cz Groš Team 263 00:00:00
19 Kokošek Oldřich cz Opaváci 262 00:00:00
20 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 261 00:00:00
21 Bohatý Tomáš cz Jump sport- Moira 260 00:00:00
22 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 259 00:00:00
23 Blabla Tomáš cz 258 00:00:00
24 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 257 00:00:00
25 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 256 00:00:00
26 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 255 00:00:00
27 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 254 00:00:00
28 Křenek Radek cz Groš Team 253 00:00:00
29 Žajdlík Filip cz K Sport 252 00:00:00
30 Trubač David vk SK Valašského království 251 00:00:00
31 Hlaváč Lumír cz FUGA 250 00:00:00
32 Pácha Zdeněk cz Olympáci 249 00:00:00
33 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 248 00:00:00
34 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 247 00:00:00
35 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 246 00:00:00
36 Kubala Janusz cz MADT Sport Klapka 245 00:00:00
37 Koníř Vojtěch cz Groš Team 244 00:00:00
38 Hudečková Tamara cz X-COBRAS 243 00:00:00
39 Ponek Marian sk PONEK.SK 242 00:00:00
40 Goláň Josef cz Gogy Team 241 00:00:00
41 Rajnoch Pavel vk SK Valašského království 240 00:00:00
42 Levinský Lukáš cz Matrix Team 239 00:00:00
43 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 238 00:00:00
44 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 237 00:00:00
45 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 236 00:00:00
46 Helcel Richard cz MH Bike klub 235 00:00:00
47 Šotola Roman cz Porubští Rafani 234 00:00:00
48 Oswald Pavel cz Matrix Team 233 00:00:00
49 Kilnar Aleš cz 232 00:00:00
50 Tešnar Marek cz YOGi Racing 231 00:00:00
51 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 230 00:00:00
52 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 229 00:00:00
53 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 228 00:00:00
54 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 227 00:00:00
55 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 226 00:00:00
56 Rodryč Michal cz ED6U Elemic 225 00:00:00
57 Blahut Radek cz ED6U ELEMIC RACING 224 00:00:00
58 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 223 00:00:00
59 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 222 00:00:00
60 König Michal cz X-IONT Fachmani 221 00:00:00
61 Lepšík Mirek cz MADT Sport Klapka 220 00:00:00
62 Toman Petr cz Blue Brus - polib znak ! 219 00:00:00
63 Pigula Jaromír cz X-COBRAS 218 00:00:00
64 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 217 00:00:00
65 Holík Mario cz VZS Ostrava 216 00:00:00
66 Tyleček Václav cz Kondor 215 00:00:00
67 Klus Daniel cz MH Bike klub 214 00:00:00
68 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 213 00:00:00
69 Kouřil Jaroslav cz 212 00:00:00
70 Koukal Jan cz X-COBRAS 211 00:00:00
71 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 210 00:00:00
72 Harabiš Radim vk SK Valašského království 209 00:00:00
73 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 208 00:00:00
74 Schneider Rudolf cz CK Frenštát p.R. 207 00:00:00
75 Ryška Martin cz X-COBRAS 206 00:00:00
76 Kolařík Pavel cz F-M bajkeři 205 00:00:00
77 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 204 00:00:00
78 Kotek Martin cz VZS Ostrava 203 00:00:00
79 Ehler Tomáš cz Porubští Rafani 202 00:00:00
80 Ševčíková Jana cz Bike One 201 00:00:00
81 Bartošová Denisa cz sk Maxbike Orlová 200 00:00:00
82 Chmiel Radim cz MH Bike klub 199 00:00:00
83 Marek René cz 198 00:00:00
84 Šamaj Jaroslav cz Racing Olešná 197 00:00:00
85 Kubita Viktor cz MADT Sport Klapka 196 00:00:00
86 Juřena Petr vk SK Valašského království 195 00:00:00
87 Šnobel Zdenek cz Bomberos 194 00:00:00
88 Salamon Marek cz Bomberos 193 00:00:00
89 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 192 00:00:00
90 Davídek Petr cz Olympáci 191 00:00:00
91 Bilous Martin cz Bomberos 190 00:00:00
92 Doležal Filip cz VZS Ostrava 189 00:00:00
93 Martikánová Alice cz Horolezci FM 188 00:00:00
94 Chmura Petr cz Blue Brus - polib znak ! 187 00:00:00
95 Bortel Jaroslav cz Olympáci 186 00:00:00
96 Kolčárek Rostislav cz F-M bajkeři 185 00:00:00
97 Říčný Petr vk SK Valašského království 184 00:00:00
98 Endl Antonín cz 2K Bike club Odry 183 00:00:00
99 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 182 00:00:00
100 Wontor Hynek cz Hasiči Bag Bike 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...