Krásná, most - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
19. 2. 2011, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m
Teplota:
-6 °C
Množství sněhu:
40 cm

Porovnat s etapou 10.11.2018 | 14.11.2015 | 8.11.2014 | 9.11.2013 | 5.1.2013 | 12.2.2012 | 17.12.2011 | 18.12.2010 | 13.2.2010 | 19.12.2009 | 10.1.2009 | 29.11.2008 | 5.1.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 20.2.2011, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 300 00:37:34 8,31 1.247 TR CR
2 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 295 00:00:00
3 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 290 00:00:00
4 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 285 00:00:00
5 Šindelek Pavel cz Olympáci 282 00:00:00
6 Bebčák Josef sk PONEK.SK 280 00:00:00
7 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 278 00:00:00
8 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 276 00:00:00
9 Bohatý Tomáš cz Jump sport- Moira 274 00:00:00
10 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 272 00:00:00
11 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 270 00:00:00
12 Šindelek Vladan cz Olympáci 269 00:00:00
13 Staniek Martin cz VZS Ostrava 268 00:00:00
14 Ponek Tibor sk PONEK.SK 267 00:00:00
15 Svoboda Tomáš cz Olympáci 266 00:00:00
16 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 265 00:00:00
17 Pytlík Jiří cz Prajzska s.r.o. 264 00:00:00
18 Trebuna René cz Jump sport- Moira 263 00:00:00
19 Kimla Jan cz Olympáci 262 00:00:00
20 Beneš Petr cz YOGi Racing 261 00:00:00
21 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 260 00:00:00
22 Filipec Petr cz Groš Team 259 00:00:00
23 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 258 00:00:00
24 Křenek Radek cz Groš Team 257 00:00:00
25 Křižák Petr cz Jump sport- Moira 256 00:00:00
26 Pácha Zdeněk cz Olympáci 255 00:00:00
27 Hlaváč Lumír cz FUGA 254 00:00:00
28 Kokošek Oldřich cz Opaváci 253 00:00:00
29 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 252 00:00:00
30 Vondrák Zbyněk cz Vinařství Vondrák Mělník 251 00:00:00
31 Kubala Janusz cz MADT Sport Klapka 250 00:00:00
32 Duleba Lukáš sk Manín Považská Bystrica 249 00:00:00
33 Levinský Lukáš cz Matrix Team 248 00:00:00
34 Blabla Tomáš cz 247 00:00:00
35 König Michal cz X-IONT Fachmani 246 00:00:00
36 Lach Alan cz Racing Olešná 244 00:00:00
37 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 243 00:00:00
38 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 242 00:00:00
39 Goláň Josef cz Gogy Team 241 00:00:00
40 Brož Petr cz X-IONT Fachmani 240 00:00:00
41 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 239 00:00:00
42 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 238 00:00:00
43 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 237 00:00:00
44 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 236 00:00:00
45 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 235 00:00:00
46 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 234 00:00:00
47 Žniva Ondřej cz 2 233 00:00:00
48 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 232 00:00:00
49 Tešnar Marek cz YOGi Racing 231 00:00:00
50 Oswald Pavel cz Matrix Team 230 00:00:00
51 Škapa Marek cz X-COBRAS 229 00:00:00
52 Helcel Richard cz MH Bike klub 228 00:00:00
53 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 227 00:00:00
54 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 226 00:00:00
55 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 225 00:00:00
56 Rajnoch Pavel vk SK Valašského království 224 00:00:00
57 Šotola Roman cz Porubští Rafani 223 00:00:00
58 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 222 00:00:00
59 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 221 00:00:00
60 Slivka Jan sk KKM Čadca 220 00:00:00
61 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 219 00:00:00
62 Blahut Radek cz ED6U ELEMIC RACING 218 00:00:00
63 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 216 00:00:00
64 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 215 00:00:00
65 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 214 00:00:00
66 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 213 00:00:00
67 Tyleček Václav cz Kondor 212 00:00:00
68 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 211 00:00:00
69 Pigula Jaromír cz X-COBRAS 210 00:00:00
70 Chmiel Radim cz MH Bike klub 209 00:00:00
71 Koukal Jan cz X-COBRAS 208 00:00:00
72 Chrobok Richard es techniky ženské masturbace 207 00:00:00
73 Jirka Kuba cz Abadzikra 206 00:00:00
74 Kouřil Jaroslav cz 205 00:00:00
75 Kubín Jakub cz Atlas Opava 204 00:00:00
76 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 203 00:00:00
77 Kocián Daniel cz V3T Viessmann Triatlon 202 00:00:00
78 Kalina Petr cz Groš Team 201 00:00:00
79 Šnobel Zdenek cz Bomberos 200 00:00:00
80 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 199 00:00:00
81 Píša Martin vk SK Valašského království 198 00:00:00
82 Harabiš Radim vk SK Valašského království 197 00:00:00
83 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 196 00:00:00
84 Bezunk Ondřej cz Blue Brus - polib znak ! 195 00:00:00
85 Schneider Rudolf cz CK Frenštát p.R. 194 00:00:00
86 Kubita Viktor cz MADT Sport Klapka 193 00:00:00
87 Janas Karel cz Porubští Rafani 192 00:00:00
88 Chmura Petr cz Blue Brus - polib znak ! 191 00:00:00
89 Lepšík Mirek cz MADT Sport Klapka 190 00:00:00
90 Mezera Martin cz Backaldrin Team 189 00:00:00
91 Novotný Tomáš cz Bomberos 188 00:00:00
92 Salamon Marek cz Bomberos 187 00:00:00
93 Mik Lubomír cz 186 00:00:00
94 Wzientek Tomáš cz Abadzikra 185 00:00:00
95 Bilous Martin cz Bomberos 184 00:00:00
96 Michalčík Karel cz X-IONT Fachmani 183 00:00:00
97 Polášek Tomáš cz Kopřivnice 182 00:00:00
98 Valošek Adam cz FUGA 181 00:00:00
99 Doležal Filip cz VZS Ostrava 180 00:00:00
100 Švidernoch Milan cz X-COBRAS 179 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...