Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
26. 2. 2011, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
40 cm

Porovnat s etapou 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 27.2.2011, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Gajdoš Peter sk PONEK.SK 600 00:00:00
2 Jurečka Matúš sk PONEK.SK 590 00:00:00
3 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 580 00:00:00
4 Neslušan Miroslav sk PONEK.SK 570 00:00:00
5 Celerin Milan sk PONEK.SK 564 00:00:00
6 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 560 00:00:00
7 Hudeček Petr cz Blue Brus - polib znak ! 556 00:00:00
8 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 552 00:00:00
9 Trebuna René cz Jump sport- Moira 548 00:00:00
10 Brož Petr cz X-IONT Fachmani 544 00:00:00
11 Svoboda Tomáš cz Olympáci 540 00:00:00
12 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 538 00:00:00
13 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 536 00:00:00
14 Šindelek Pavel cz Olympáci 534 00:00:00
15 Žniva Ondřej cz 2 532 00:00:00
16 Grussmann Václav cz CK Frenštát p.R. 530 00:00:00
17 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 528 00:00:00
18 Bebčák Josef sk PONEK.SK 526 00:00:00
19 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 524 00:00:00
20 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 522 00:00:00
21 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 520 00:00:00
22 Hlaváč Lumír cz FUGA 518 00:00:00
23 Rajnoch Pavel vk SK Valašského království 516 00:00:00
24 Koníř Vojtěch cz Groš Team 514 00:00:00
25 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 512 00:00:00
26 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 510 00:00:00
27 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 508 00:00:00
28 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 506 00:00:00
29 Blabla Tomáš cz 504 00:00:00
30 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 502 00:00:00
31 Šindelek Vladan cz Olympáci 500 00:00:00
32 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 498 00:00:00
33 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 496 00:00:00
34 Tešnar Marek cz YOGi Racing 494 00:00:00
35 Bohatý Tomáš cz Jump sport- Moira 492 00:00:00
36 Svoboda Milan cz Olympáci 490 00:00:00
37 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 488 00:00:00
38 Staniek Martin cz VZS Ostrava 486 00:00:00
39 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 484 00:00:00
40 Ponek Tibor sk PONEK.SK 482 00:00:00
41 Oswald Pavel cz Matrix Team 480 00:00:00
42 Knébel Radim vk SK Valašského království 478 00:00:00
43 Žajdlík Filip cz K Sport 476 00:00:00
44 Otevřel Vít cz Jump sport- Moira 474 00:00:00
45 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 472 00:00:00
46 Pácha Zdeněk cz Olympáci 470 00:00:00
47 Pytlík Jiří cz Prajzska s.r.o. 468 00:00:00
48 Folta Jiří cz Kondor 466 00:00:00
49 Kubala Janusz cz MADT Sport Klapka 464 00:00:00
50 Pargač Dušan cz Galaxy Team Hranice 462 00:00:00
51 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 460 00:00:00
52 Helcel Richard cz MH Bike klub 458 00:00:00
53 Škapa Marek cz X-COBRAS 456 00:00:00
54 Zemaník Jan cz Olympáci 454 00:00:00
55 Levinský Lukáš cz Matrix Team 452 00:00:00
56 Kokošek Oldřich cz Opaváci 450 00:00:00
57 Goláň Josef cz Gogy Team 448 00:00:00
58 Filipec Petr cz Groš Team 446 00:00:00
59 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 444 00:00:00
60 Benda Jaroslav cz MH Bike klub 442 00:00:00
61 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 440 00:00:00
62 Sameš Miroslav cz Kutil Team 438 00:00:00
63 Rogala Marek cz www.klimaro.pl 436 00:00:00
64 Šotola Roman cz Porubští Rafani 434 00:00:00
65 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 432 00:00:00
66 Trubač David vk SK Valašského království 430 00:00:00
67 Čech Radek cz X-IONT Fachmani 428 00:00:00
68 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 426 00:00:00
69 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 424 00:00:00
70 Toman Petr cz Blue Brus - polib znak ! 422 00:00:00
71 Kimla Jan cz Olympáci 420 00:00:00
72 Lach Alan cz Racing Olešná 418 00:00:00
73 Tyleček Václav cz Kondor 416 00:00:00
74 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 414 00:00:00
75 Král David cz Bikekram 412 00:00:00
76 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 410 00:00:00
77 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 408 00:00:00
78 Kilnar Aleš cz 406 00:00:00
79 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 404 00:00:00
80 Ponek Marian sk PONEK.SK 402 00:00:00
81 Sýkora Josef cz SK Hranice 400 00:00:00
82 Pigula Jaromír cz X-COBRAS 398 00:00:00
83 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 396 00:00:00
84 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 394 00:00:00
85 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 392 00:00:00
86 Kouřil Jaroslav cz 390 00:00:00
87 Koukal Jan cz X-COBRAS 388 00:00:00
88 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 386 00:00:00
89 Malčík Petr cz VZS Ostrava 384 00:00:00
90 Šindelek Daniel cz Olympáci 382 00:00:00
91 Blahut Radek cz ED6U ELEMIC RACING 380 00:00:00
92 Najdek Rasťo sk 378 00:00:00
93 Píša Martin vk SK Valašského království 376 00:00:00
94 Harabiš Radim vk SK Valašského království 374 00:00:00
95 Davídek Petr cz Olympáci 372 00:00:00
96 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 370 00:00:00
97 Mezera Martin cz Backaldrin Team 368 00:00:00
98 Polášek Tomáš cz Kopřivnice 366 00:00:00
99 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 364 00:00:00
100 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 362 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...