Velký Javorník - prolog - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - Velký Javorník
Datum:
6. 11. 2011, 10:00
Délka:
5,8 km
Převýšení:
503 m
Teplota:
16 °C
Množství sněhu:
0 cm

Porovnat s etapou 7.11.2010 |

Tisk
Aktualizováno: 7.11.2011, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-COBRAS 300 00:00:00
2 Kováčik Luboš sk Inov-8run.sk 295 00:00:00
3 Holiš Martin cz 290 00:00:00
4 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 285 00:00:00
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 282 00:00:00
6 Michna Pavel vk SK Valašského království 280 00:00:00
7 Zajíc Aleš cz X-COBRAS 278 00:00:00
8 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 276 00:00:00
9 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 274 00:00:00
10 Vyhnička Kamil sk Inov-8run.sk 272 00:00:00
11 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 270 00:00:00
12 Bebčák Josef sk Inov-8run.sk 269 00:00:00
13 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 268 00:00:00
14 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 267 00:00:00
15 Martinka Lukáš sk Inov-8run.sk 266 00:00:00
16 Šindelek Pavel cz Olympáci 265 00:00:00
17 Ponek Tibor sk Inov-8run.sk 264 00:00:00
18 Brož Matěj cz Forman Cycling Team 263 00:00:00
19 Křenek Radek cz Za Groš 262 00:00:00
20 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 261 00:00:00
21 Žniva Ondřej cz Inov-8run.sk 260 00:00:00
22 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 259 00:00:00
23 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 258 00:00:00
24 Blabla Tomáš cz Olympáci 257 00:00:00
25 Staniek Martin cz VZS Ostrava 256 00:00:00
26 Wajda Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 255 00:00:00
27 Ostruszka Michal cz 3SA Racing Team 254 00:00:00
28 Skopalík Zbyněk cz KVS Náměšť na Hané 253 00:00:00
29 Javorek Petr cz Janys Extreme Racing 252 00:00:00
30 Bencúr Juraj sk Horolezci FM 251 00:00:00
31 Zemaník Jan cz Jump Sport 250 00:00:00
32 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 249 00:00:00
33 König Michal cz (mo)mentálně Opavské dupy 248 00:00:00
34 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 247 00:00:00
35 Otevřel Vít cz Jump Sport 246 00:00:00
36 Škapa Marek cz X-COBRAS 245 00:00:00
37 Bednarz Libor cz X-COBRAS 244 00:00:00
38 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 243 00:00:00
39 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 242 00:00:00
40 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 241 00:00:00
41 Kloda Petr cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 240 00:00:00
42 Kaleta Daniel cz Jump Sport 239 00:00:00
43 Trubač David vk SK Valašského království 238 00:00:00
44 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 237 00:00:00
45 Ručka Richard cz Jump Sport 236 00:00:00
46 Velička Zdeněk cz X-COBRAS 235 00:00:00
47 Goláň Josef cz Gogy Team 234 00:00:00
48 Letko Miroslav sk Inov-8run.sk 233 00:00:00
49 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 232 00:00:00
50 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 231 00:00:00
51 Mazur Martin cz Jump Sport 230 00:00:00
52 Chrobok Richard es Deep Throat 229 00:00:00
53 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 228 00:00:00
54 Blačinský Petr cz 227 00:00:00
55 Žajdlík Filip cz K Sport 226 00:00:00
56 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 225 00:00:00
57 Koníř Vojtěch cz Za Groš 224 00:00:00
58 Kubala Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 223 00:00:00
59 Šotola Roman cz Porubští Rafani 222 00:00:00
60 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 221 00:00:00
61 Hlaváč Lumír cz FUGA 220 00:00:00
62 Kilnar Aleš cz 219 00:00:00
63 Skorčík Ján sk Inov-8run.sk 218 00:00:00
64 Klus Daniel cz MH Bike - GYNPRENATAL 217 00:00:00
65 Haitl František cz Galaxy Team Hranice 216 00:00:00
66 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 215 00:00:00
67 Oswald Pavel cz Matrix Team 214 00:00:00
68 Čech Radek cz (mo)mentálně Opavské dupy 213 00:00:00
69 Kimla Jan cz Olympáci 212 00:00:00
70 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 211 00:00:00
71 Pastorová Petra vk SK Valašského království 210 00:00:00
72 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 209 00:00:00
73 Stančík Bedřich cz HO Baník Karviná 208 00:00:00
74 Pavelka Radim cz Deep Throat 207 00:00:00
75 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 206 00:00:00
76 Belej David cz Medvěd z lesa 205 00:00:00
77 Diblík Jan cz Racing Olešná 204 00:00:00
78 Střebovský Tomáš cz 203 00:00:00
79 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 202 00:00:00
80 Tešnar Tomáš cz Orlová 201 00:00:00
81 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 200 00:00:00
82 Chmela Tomáš cz 199 00:00:00
83 Hamacek Aleš cz TJ TŽ Třinec 198 00:00:00
84 Letavay Filip cz Inov-8run.sk 197 00:00:00
85 Kempinator Machine cz Fialové kobry 196 00:00:00
86 Kučera Marek cz Bag Bike 195 00:00:00
87 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 194 00:00:00
88 Chvostek Pavel cz FM- bajkeři 193 00:00:00
89 Vojkůvka Jan cz EKOFAS Ostrava 192 00:00:00
90 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 191 00:00:00
91 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 190 00:00:00
92 Martikán Jiří cz Horolezci FM 189 00:00:00
93 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 188 00:00:00
94 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 187 00:00:00
95 Weissová Zuzana cz Gumárny Zubří TJ 186 00:00:00
96 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 185 00:00:00
97 Kupka Jan cz KP Ostrava 184 00:00:00
98 Ponek Marian sk Inov-8run.sk 183 00:00:00
99 Kocián Daniel cz Danyho parťáci 182 00:00:00
100 Michnev Petr cz 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...