Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
12. 11. 2011, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
5 °C
Množství sněhu:
0 cm

Porovnat s etapou 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 13.11.2011, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 300 00:42:08 11,25 822 TR CR PB
2 Šindelek Vladan cz Olympáci 295 00:42:11 11,24 821 CR
3 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 290 00:00:00
4 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 285 00:00:00
5 Michna Pavel vk SK Valašského království 282 00:00:00
6 Šindelek Pavel cz Olympáci 280 00:00:00
7 Zapalač Martin cz X-COBRAS 278 00:00:00
8 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 276 00:00:00
9 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 274 00:00:00
10 Ponek Tibor sk Inov-8run.sk 272 00:00:00
11 Žniva Ondřej cz Inov-8run.sk 270 00:00:00
12 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 269 00:00:00
13 Filipec Petr cz Za Groš 268 00:00:00
14 Staniek Martin cz VZS Ostrava 267 00:00:00
15 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 266 00:00:00
16 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 265 00:00:00
17 Javorek Petr cz Janys Extreme Racing 264 00:00:00
18 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 263 00:00:00
19 Bebčák Josef sk Inov-8run.sk 262 00:00:00
20 Křenek Radek cz Za Groš 261 00:00:00
21 Zeman Marek cz X-COBRAS 260 00:00:00
22 Blabla Tomáš cz Olympáci 259 00:00:00
23 Wajda Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 258 00:00:00
24 Velička Aleš cz X-COBRAS 257 00:00:00
25 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 256 00:00:00
26 Otevřel Vít cz Jump Sport 255 00:00:00
27 Filgas Ondřej cz Team Monopolní 254 00:00:00
28 Ručka Richard cz Jump Sport 253 00:00:00
29 Žajdlík Filip cz K Sport 252 00:00:00
30 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 251 00:00:00
31 Kubienka Libor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 250 00:00:00
32 Ostruszka Michal cz 3SA Racing Team 249 00:00:00
33 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 248 00:00:00
34 Pavelka Radim cz Deep Throat 247 00:00:00
35 Ponek Marian sk Inov-8run.sk 246 00:00:00
36 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 245 00:00:00
37 Kaleta Daniel cz Jump Sport 244 00:00:00
38 Pastorová Petra vk SK Valašského království 243 00:00:00
39 Goláň Josef cz Gogy Team 242 00:00:00
40 Kloda Petr cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 241 00:00:00
41 Blačinský Petr cz 240 00:00:00
42 Letko Miroslav sk Inov-8run.sk 239 00:00:00
43 Šilar Filip cz Jump Sport 238 00:00:00
44 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 237 00:00:00
45 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 236 00:00:00
46 Hlaváč Lumír cz FUGA 235 00:00:00
47 Klus Daniel cz MH Bike - GYNPRENATAL 234 00:00:00
48 Friedel Jan cz Deep Throat 233 00:00:00
49 Křižák Petr cz Jump Sport 232 00:00:00
50 Chrobok Richard es Deep Throat 231 00:00:00
51 Skorčík Ján sk Inov-8run.sk 230 00:00:00
52 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 229 00:00:00
53 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 228 00:00:00
54 Heczko Filip cz TJ TŽ Třinec 227 00:00:00
55 Čech Radek cz (mo)mentálně Opavské dupy 226 00:00:00
56 Choleva Petr cz SK Neudorf 225 00:00:00
57 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 224 00:00:00
58 Šotola Roman cz Porubští Rafani 223 00:00:00
59 Wala Petr cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 222 00:00:00
60 Kilnar Aleš cz 221 00:00:00
61 Lach Alan cz Racing Olešná 220 00:00:00
62 Kempinator Machine cz Fialové kobry 219 00:00:00
63 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 218 00:00:00
64 Diblík Jan cz Racing Olešná 217 00:00:00
65 Vyhnička Peter sk Inov-8run.sk 216 00:00:00
66 Schwarz Petr cz 3SA Racing Team 215 00:00:00
67 Michna Jan cz Olympáci 214 00:00:00
68 Střebovský Tomáš cz 213 00:00:00
69 Velička Zdeněk cz X-COBRAS 212 00:00:00
70 Oswald Pavel cz Matrix Team 211 00:00:00
71 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 210 00:00:00
72 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 209 00:00:00
73 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 208 00:00:00
74 Tešnar Tomáš cz Orlová 207 00:00:00
75 Krejzl Henrich cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 206 00:00:00
76 Beneš Michal cz YOGi Racing Ostrava 205 00:00:00
77 Sikora Miroslav cz TJ TŽ Třinec 204 00:00:00
78 Mazánek Vladimír cz 203 00:00:00
79 Chmela Tomáš cz 202 00:00:00
80 Kupka Jan cz KP Ostrava 201 00:00:00
81 Chvostek Pavel cz FM- bajkeři 200 00:00:00
82 Richter Ondřej cz Havířov 199 00:00:00
83 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 198 00:00:00
84 Vynikal Bedřich cz Olomouc 197 00:00:00
85 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 196 00:00:00
86 Belej David cz Medvěd z lesa 195 00:00:00
87 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 194 00:00:00
88 Tvrdý Tomáš cz 193 00:00:00
89 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 192 00:00:00
90 Mrověc Tomáš cz 191 00:00:00
91 Byrtus Ivo cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 190 00:00:00
92 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 189 00:00:00
93 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 188 00:00:00
94 Baran Petr cz Bag Bike 187 00:00:00
95 Kubín Jiří cz Atlas Opava 186 00:00:00
96 Merta Miroslav cz Abadzikra 185 00:00:00
97 Král David cz Bikekram 184 00:00:00
98 Rajnoch Pavel vk SK Valašského království 183 00:00:00
99 Slivka Jan sk Inov-8-starci 182 00:00:00
100 Haitl František cz Galaxy Team Hranice 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...