Ostravice, hřiště - silvestrovská - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
31. 12. 2011, 09:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
40 cm

Porovnat s etapou 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 1.1.2012, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 300 00:53:10 9,93 1.004 CR PB
2 Lichý Tomáš cz Skialp Beskydy 295 00:00:00
3 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 290 00:00:00
4 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 285 00:00:00
5 Staniek Martin cz VZS Ostrava 282 00:00:00
6 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 280 00:00:00
7 Ponek Tibor sk Inov-8run.sk 278 00:00:00
8 Koníř Vojtěch cz Za Groš 276 00:00:00
9 Šindelek Vladan cz Olympáci 274 00:00:00
10 Bednarz Libor cz X-COBRAS 272 00:00:00
11 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 270 00:00:00
12 Šindelek Pavel cz Olympáci 269 00:00:00
13 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 268 00:00:00
14 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 267 00:00:00
15 Javorek Petr cz Janys Extreme Racing 266 00:00:00
16 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 265 00:00:00
17 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 264 00:00:00
18 Ostruszka Michal cz 3SA Racing Team 263 00:00:00
19 Otevřel Vít cz Jump Sport 262 00:00:00
20 Haitl František cz Galaxy Team Hranice 261 00:00:00
21 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 260 00:00:00
22 Gladiš Tomáš cz Galaxy Team Hranice 259 00:00:00
23 Žajdlík Filip cz K Sport 258 00:00:00
24 Kubiczek Zdeněk cz TK Opava 257 00:00:00
25 Ručka Richard cz Jump Sport 256 00:00:00
26 Křižák Petr cz Jump Sport 255 00:00:00
27 Žniva Ondřej cz Inov-8run.sk 254 00:00:00
28 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 253 00:00:00
29 Blabla Tomáš cz Olympáci 252 00:00:00
30 Škrabánek Petr cz Bílovec 251 00:00:00
31 Kaleta Daniel cz Jump Sport 250 00:00:00
32 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 249 00:00:00
33 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 248 00:00:00
34 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 247 00:00:00
35 Pavelka Radim cz Deep Throat 246 00:00:00
36 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 245 00:00:00
37 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 244 00:00:00
38 Bencúr Juraj sk Horolezci FM 243 00:00:00
39 Friedel Jan cz Deep Throat 242 00:00:00
40 Kubala Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 241 00:00:00
41 Lach Alan cz Racing Olešná 240 00:00:00
42 Filipec Petr cz Za Groš 239 00:00:00
43 Pavlík Víťa cz Galaxy Team Hranice 238 00:00:00
44 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 237 00:00:00
45 Stančík Bedřich cz HO Baník Karviná 236 00:00:00
46 Sikora Miroslav cz TJ TŽ Třinec 235 00:00:00
47 Říha Pavel cz 234 00:00:00
48 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 233 00:00:00
49 Mazur Martin cz Jump Sport 232 00:00:00
50 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 231 00:00:00
51 Čech Radek cz (mo)mentálně Opavské dupy 230 00:00:00
52 Maceček Tomáš cz 229 00:00:00
53 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 228 00:00:00
54 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 227 00:00:00
55 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 226 00:00:00
56 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 225 00:00:00
57 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 224 00:00:00
58 Velička Zdeněk cz X-COBRAS 223 00:00:00
59 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 222 00:00:00
60 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 221 00:00:00
61 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 220 00:00:00
62 Goláň Josef cz Gogy Team 219 00:00:00
63 Kilnar Aleš cz 218 00:00:00
64 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 217 00:00:00
65 Heczko Filip cz TJ TŽ Třinec 216 00:00:00
66 Chrobok Richard es Deep Throat 215 00:00:00
67 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 214 00:00:00
68 Michna Jan cz Olympáci 213 00:00:00
69 Richter Ondřej cz Havířov 212 00:00:00
70 Martikán Jiří cz Horolezci FM 211 00:00:00
71 Filip Richard cz Backaldrin Team 210 00:00:00
72 Šotola Roman cz Porubští Rafani 209 00:00:00
73 Hlaváč Lumír cz FUGA 208 00:00:00
74 Byrtus Ivo cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 207 00:00:00
75 Klus Daniel cz MH Bike - GYNPRENATAL 206 00:00:00
76 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 205 00:00:00
77 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 204 00:00:00
78 Tešnar Tomáš cz Orlová 203 00:00:00
79 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 202 00:00:00
80 Ehler Tomáš cz Porubští Rafani 201 00:00:00
81 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 200 00:00:00
82 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 199 00:00:00
83 Body Marcel cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 198 00:00:00
84 Kurka Michal cz 197 00:00:00
85 Šlanhof Josef cz Standa a já 196 00:00:00
86 Kičura Jiří cz Tarzánie 195 00:00:00
87 Zecha Jakub cz kačeři 194 00:00:00
88 Tyleček Václav cz Kevin & Perry 193 00:00:00
89 Belej David cz Medvěd z lesa 192 00:00:00
90 Rek Filip vk SK Valašského království 191 00:00:00
91 Chvostek Pavel cz FM- bajkeři 190 00:00:00
92 Hrček Richard cz Čeladná 189 00:00:00
93 Vrabko Vladimír cz X-Trail Orlová 188 00:00:00
94 Levinský Lukáš cz Matrix Team 187 00:00:00
95 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 186 00:00:00
96 Tvrdý Tomáš cz 185 00:00:00
97 Koudelka David cz VZS Ostrava 184 00:00:00
98 Čopjan Pavel cz lepjs.cz 183 00:00:00
99 Wasserbauer Lukáš cz Katmaj Opava 182 00:00:00
100 Janas Karel cz Porubští Rafani 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...