Janovice - Bystré - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
14. 1. 2012, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
-8 °C
Množství sněhu:
117 cm

Porovnat s etapou 24.11.2018 | 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 15.1.2012, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 300 00:59:03 8,03 906
1 Horák Ondřej cz X-COBRAS 300 00:59:03 8,03 906
3 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 290 00:00:00
4 Lichý Tomáš cz Skialp Beskydy 285 00:00:00
5 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 282 00:00:00
6 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 280 00:00:00
7 Vyhnička Kamil sk Inov-8run.sk 278 00:00:00
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 276 00:00:00
9 Bebčák Josef sk Inov-8run.sk 274 00:00:00
10 Šindelek Pavel cz Olympáci 272 00:00:00
11 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 270 00:00:00
12 Staniek Martin cz VZS Ostrava 269 00:00:00
13 Ponek Tibor sk Inov-8run.sk 268 00:00:00
14 Zemaník Jan cz Jump Sport 267 00:00:00
15 Matoušek Jiří cz SKC Prostějov 266 00:00:00
16 Zapalač Martin cz X-COBRAS 265 00:00:00
17 Kaleta Daniel cz Jump Sport 264 00:00:00
18 Otevřel Vít cz Jump Sport 263 00:00:00
19 Ručka Richard cz Jump Sport 262 00:00:00
20 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 261 00:00:00
21 Gladiš Tomáš cz Galaxy Team Hranice 260 00:00:00
22 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 259 00:00:00
23 Zeman Marek cz X-COBRAS 258 00:00:00
24 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 257 00:00:00
25 Žniva Ondřej cz Inov-8run.sk 256 00:00:00
26 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 255 00:00:00
27 Svoboda Tomáš cz Olympáci 254 00:00:00
28 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 253 00:00:00
29 Bednarz Libor cz X-COBRAS 252 00:00:00
30 Škrabánek Petr cz Bílovec 251 00:00:00
31 Blabla Tomáš cz Olympáci 250 00:00:00
32 Žajdlík Filip cz K Sport 249 00:00:00
33 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 248 00:00:00
34 Křižák Petr cz Jump Sport 247 00:00:00
35 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 246 00:00:00
37 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 244 00:00:00
38 Mrovec Dušan cz 243 00:00:00
39 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 242 00:00:00
40 Filip Jakub cz SKC Prostějov 241 00:00:00
41 Mazur Martin cz Jump Sport 240 00:00:00
42 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 239 00:00:00
43 Ponek Marian sk Inov-8run.sk 238 00:00:00
44 Javorek Petr cz Janys Extreme Racing 237 00:00:00
45 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 236 00:00:00
46 Haitl František cz Galaxy Team Hranice 235 00:00:00
47 Marko Martin sk Inov-8run.sk 234 00:00:00
48 Kubala Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 233 00:00:00
49 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 232 00:00:00
50 Filip Richard cz Backaldrin Team 231 00:00:00
51 Pácha Zdeněk cz Olympáci 230 00:00:00
52 Žuška Marcel cz Abadzikrááá!!! 229 00:00:00
53 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 228 00:00:00
54 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 227 00:00:00
55 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 226 00:00:00
56 Pilčík Adam cz (mo)mentálně Opavské dupy 225 00:00:00
57 Goláň Josef cz Gogy Team 224 00:00:00
58 Trubač David vk SK Valašského království 223 00:00:00
59 Rečlo Klement cz Jump Sport 222 00:00:00
60 Čech Radek cz (mo)mentálně Opavské dupy 221 00:00:00
61 Klus Daniel cz MH Bike - GYNPRENATAL 220 00:00:00
62 Skopalík Zbyněk cz KVS Náměšť na Hané 219 00:00:00
63 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 218 00:00:00
64 Babiánek David cz SKC Prostějov 217 00:00:00
65 Dvořák Pavel cz X-COBRAS 216 00:00:00
66 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 215 00:00:00
67 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 214 00:00:00
68 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 213 00:00:00
69 Píša Martin vk SK Valašského království 212 00:00:00
70 Knébel Radim vk SK Valašského království 211 00:00:00
71 Oswald Pavel cz Matrix Team 210 00:00:00
72 Merta Miroslav cz Abadzikra 209 00:00:00
73 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 208 00:00:00
74 Šotola Roman cz Porubští Rafani 207 00:00:00
75 Baran Petr cz Bag Bike 206 00:00:00
76 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 205 00:00:00
77 Kloda Petr cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 204 00:00:00
78 Chmiel Radim cz MH Bike - GYNPRENATAL 203 00:00:00
79 Jirka Kuba cz Abadzikra 202 00:00:00
80 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 201 00:00:00
81 Tešnar Tomáš cz Orlová 200 00:00:00
82 Franer Juraj cz (mo)mentálně Opavské dupy 199 00:00:00
83 Žaloudík Jiří cz Lemry Tlusté 198 00:00:00
84 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 197 00:00:00
85 Tkadlec Ondřej cz SKC Prostějov 196 00:00:00
86 Kohut Martin cz 195 00:00:00
87 Janas Karel cz Porubští Rafani 194 00:00:00
88 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 193 00:00:00
89 Levinský Lukáš cz Matrix Team 192 00:00:00
90 Kubín Jiří cz Atlas Opava 191 00:00:00
91 Motl Vojtěch cz 190 00:00:00
92 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 189 00:00:00
93 Slivka Jan sk Inov-8-starci 188 00:00:00
94 Schneider Rudolf cz CK Frenštát p.R. 187 00:00:00
95 Pavelka Radim cz Deep Throat 186 00:00:00
96 Staš Kamil cz Pepa Team F-M 185 00:00:00
97 Ryška Martin cz Fialové kobry 184 00:00:00
98 Rykr Vojtěch cz Fighter Inside 183 00:00:00
99 Kubín Jakub cz Atlas Opava 182 00:00:00
100 Bortel Jaroslav cz Olympáci 181 00:00:00
101 Wasserbauer Lukáš cz Katmaj Opava 180 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...