Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
4. 2. 2012, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
-21 °C
Množství sněhu:
146 cm

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 5.2.2012, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Skialp Beskydy 300 00:00:00
2 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 295 00:00:00
3 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 290 00:00:00
4 Šindelek Pavel cz Olympáci 285 00:00:00
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 282 00:00:00
6 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 280 00:00:00
7 Otevřel Vít cz Jump Sport 278 00:00:00
8 Staniek Martin cz VZS Ostrava 276 00:00:00
9 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 274 00:00:00
10 Krpec Lukáš cz Rocktechnik Triatlon 272 00:00:00
11 Kaleta Daniel cz Jump Sport 270 00:00:00
12 Pavlík Víťa cz Galaxy Team Hranice 269 00:00:00
13 Koníř Vojtěch cz Za Groš 268 00:00:00
14 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 267 00:00:00
15 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 266 00:00:00
16 Svoboda Tomáš cz Olympáci 265 00:00:00
17 Ponek Tibor sk Inov-8run.sk 264 00:00:00
18 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 263 00:00:00
19 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 262 00:00:00
20 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 261 00:00:00
21 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 260 00:00:00
22 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 259 00:00:00
23 Bednarz Libor cz X-COBRAS 258 00:00:00
24 Kokeš Pavel vk SK Valašského království 257 00:00:00
25 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 256 00:00:00
26 Blabla Tomáš cz Olympáci 255 00:00:00
27 Žajdlík Filip cz K Sport 254 00:00:00
28 Kubala Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 253 00:00:00
29 Stančík Bedřich cz HO Baník Karviná 252 00:00:00
30 Škrabánek Petr cz Bílovec 251 00:00:00
31 Ostruszka Michal cz 3SA Racing Team 250 00:00:00
32 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 249 00:00:00
33 Pavelka Radim cz Deep Throat 248 00:00:00
34 Lach Alan cz Racing Olešná 247 00:00:00
35 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 246 00:00:00
36 Trubač David vk SK Valašského království 245 00:00:00
37 Blačinský Petr cz 244 00:00:00
38 Zeman Marek cz X-COBRAS 243 00:00:00
39 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 242 00:00:00
40 Ponek Marian sk Inov-8run.sk 241 00:00:00
41 Chrobok Richard es Deep Throat 240 00:00:00
42 Šindelek Daniel cz Pepa Team F-M 239 00:00:00
43 Pácha Zdeněk cz Olympáci 238 00:00:00
44 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 237 00:00:00
45 Velička Zdeněk cz X-COBRAS 236 00:00:00
46 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 235 00:00:00
47 Filip Richard cz Backaldrin Team 234 00:00:00
48 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 233 00:00:00
49 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 232 00:00:00
50 Tešnar Tomáš cz Orlová 231 00:00:00
51 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 230 00:00:00
52 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 229 00:00:00
53 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 228 00:00:00
54 Goláň Josef cz Gogy Team 227 00:00:00
55 Skorčík Ján sk Inov-8run.sk 226 00:00:00
56 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 225 00:00:00
57 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 224 00:00:00
58 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 223 00:00:00
59 Wasserbauer Lukáš cz Katmaj Opava 222 00:00:00
60 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 221 00:00:00
61 Schneider Rudolf cz CK Frenštát p.R. 220 00:00:00
62 Sikora David cz 219 00:00:00
63 Martikán Jiří cz Horolezci FM 218 00:00:00
64 Kempinator Machine cz Fialové kobry 217 00:00:00
65 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 216 00:00:00
66 Toman Jiří cz Forman Cycling Team 215 00:00:00
67 Chmiel Radim cz MH Bike - GYNPRENATAL 214 00:00:00
68 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 213 00:00:00
69 Mazur Martin cz Jump Sport 212 00:00:00
70 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 211 00:00:00
71 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 210 00:00:00
72 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 209 00:00:00
73 Oswald Pavel cz Matrix Team 208 00:00:00
74 Rek Filip vk SK Valašského království 207 00:00:00
75 Bortel Jaroslav cz Olympáci 206 00:00:00
76 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 205 00:00:00
77 Píša Martin vk SK Valašského království 204 00:00:00
78 Staš Kamil cz Pepa Team F-M 203 00:00:00
79 Lepšík Mirek cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 202 00:00:00
80 Hrček Richard cz Čeladná 201 00:00:00
81 Čech Radek cz (mo)mentálně Opavské dupy 200 00:00:00
82 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 199 00:00:00
83 Kubita Viktor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 198 00:00:00
84 Toman Petr cz Forman Cycling Team 197 00:00:00
85 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 196 00:00:00
86 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 195 00:00:00
87 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 194 00:00:00
88 Doležal Filip cz VZS Ostrava 193 00:00:00
89 Harabiš Radim vk SK Valašského království 192 00:00:00
90 Gavlas Libor cz FBK Horní Suchá 191 00:00:00
91 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 190 00:00:00
92 Tyleček Václav cz Kevin & Perry 189 00:00:00
93 Chmura Petr cz Forman Cycling Team 188 00:00:00
94 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 187 00:00:00
95 Rykr Vojtěch cz Fighter Inside 186 00:00:00
96 Mik Lubomír cz Mimiko 185 00:00:00
97 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 184 00:00:00
98 Michalčík Karel cz (mo)mentálně Opavské dupy 183 00:00:00
99 Kotala Radim cz Nika 182 00:00:00
100 Kotek Martin cz VZS Ostrava 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...