Krásná, most - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2012
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
12. 2. 2012, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m
Teplota:
-7 °C
Množství sněhu:
129 cm

Porovnat s etapou 10.11.2018 | 14.11.2015 | 8.11.2014 | 9.11.2013 | 5.1.2013 | 17.12.2011 | 19.2.2011 | 18.12.2010 | 13.2.2010 | 19.12.2009 | 10.1.2009 | 29.11.2008 | 5.1.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 13.2.2012, 12:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Sventek Ladislav sk Inov-8run.sk 300 00:39:30 7,90 1.186
2 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 295 00:40:28 7,71 1.158
3 Zapalač Martin cz X-COBRAS 290 00:40:46 7,65 1.149
4 Čer Tomáš cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 285 00:41:16 7,56 1.136 PB
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 282 00:42:08 7,41 1.112
6 Staniek Martin cz VZS Ostrava 280 00:42:10 7,40 1.111
7 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 278 00:42:22 7,36 1.106
8 Šindelek Pavel cz Olympáci 276 00:42:46 7,30 1.096
9 Bebčák Josef sk Inov-8run.sk 274 00:42:49 7,29 1.094
10 Litvik Miroslav sk Inov-8run.sk 272 00:43:03 7,25 1.089
11 Bednarz Libor cz X-COBRAS 270 00:43:34 7,16 1.076
12 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 269 00:43:54 7,11 1.067
13 Otevřel Vít cz Jump Sport 268 00:43:58 7,10 1.066
14 Ponek Tibor sk Inov-8run.sk 267 00:44:05 7,08 1.063
15 Kaleta Daniel cz Jump Sport 266 00:44:22 7,03 1.056
16 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 265 00:44:58 6,94 1.042
17 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 264 00:45:03 6,93 1.040
18 Filipec Petr cz Za Groš 263 00:45:16 6,89 1.035
19 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 262 00:45:18 6,89 1.034
20 Žajdlík Filip cz K Sport 261 00:45:21 6,88 1.033
21 Blabla Tomáš cz Olympáci 260 00:45:25 6,87 1.032
22 Škrabánek Petr cz Bílovec 259 00:45:29 6,86 1.030
23 Koníř Vojtěch cz Za Groš 258 00:45:47 6,81 1.024
24 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 257 00:46:25 6,72 1.010
25 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 256 00:46:50 6,66 1.001
26 Ručka Richard cz Jump Sport 255 00:47:16 6,60 991
27 Mazur Martin cz Jump Sport 254 00:47:24 6,58 989
29 Kubala Janusz cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 252 00:47:38 6,55 984
30 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 251 00:47:43 6,54 982
31 Lach Alan cz Racing Olešná 250 00:47:52 6,52 979
32 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 249 00:47:57 6,51 977
33 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 248 00:48:20 6,46 970
34 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 247 00:48:25 6,44 968
35 Zeman Marek cz X-COBRAS 246 00:48:50 6,39 960
36 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 245 00:49:02 6,36 956
37 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 244 00:49:11 6,34 953
38 Ostruszka Michal cz 3SA Racing Team 243 00:49:17 6,33 951
39 Žniva Ondřej cz Inov-8run.sk 242 00:49:23 6,32 949
40 Tešnar Tomáš cz Orlová 241 00:49:26 6,31 948
41 Goláň Josef cz Gogy Team 240 00:49:40 6,28 943
42 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 239 00:49:45 6,27 942
43 Toman Jiří cz Forman Cycling Team 238 00:50:08 6,22 935
44 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 237 00:50:25 6,19 929
45 Blačinský Petr cz 236 00:50:31 6,18 928
46 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 235 00:50:36 6,17 926
47 Oswald Pavel cz Matrix Team 234 00:50:40 6,16 925
48 Franer Juraj cz (mo)mentálně Opavské dupy 233 00:50:42 6,15 924
49 Byrtus Ivo cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 232 00:50:49 6,14 922
50 Sikora David cz 231 00:50:59 6,12 919
51 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 230 00:51:56 6,01 902
52 Filip Richard cz Backaldrin Team 229 00:52:13 5,98 897
53 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 228 00:52:31 5,94 892
54 Schneider Rudolf cz CK Frenštát p.R. 227 00:52:36 5,93 891
55 Kloda Petr cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 226 00:52:44 5,92 889
56 Baran Petr cz Bag Bike 225 00:52:55 5,90 886
57 Chmiel Radim cz MH Bike - GYNPRENATAL 224 00:53:00 5,89 884
58 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 223 00:53:03 5,88 883
59 Bortel Jaroslav cz Olympáci 222 00:53:06 5,88 882
60 Píša Martin vk SK Valašského království 221 00:53:20 5,85 879
61 Janas Karel cz Porubští Rafani 220 00:53:22 5,85 878
62 Chrobák Radek cz Pepa Team F-M 219 00:53:33 5,83 875
63 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 218 00:53:37 5,82 874
64 Tvrdý Tomáš cz 217 00:53:52 5,79 870
65 Kubín Jakub cz Atlas Opava 216 00:53:54 5,79 869
66 Krčmář Pavel cz Vřesina 215 00:53:59 5,78 868
67 Šnobel Zdenek cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 214 00:54:02 5,77 867
68 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 213 00:54:11 5,76 865
69 Lepšík Mirek cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 212 00:54:14 5,75 864
70 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 211 00:54:30 5,72 860
71 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 210 00:54:39 5,71 857
72 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 209 00:54:55 5,68 853
73 Sojka Patrik sk Za Groš 208 00:54:59 5,67 852
74 Wasserbauer Lukáš cz Katmaj Opava 207 00:55:15 5,65 848
75 Kubín Jiří cz Atlas Opava 206 00:55:26 5,63 845
76 Krhut Martin cz 205 00:55:31 5,62 844
77 Kubita Viktor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 204 00:55:41 5,60 842
78 Doležal Filip cz VZS Ostrava 203 00:56:06 5,56 835
79 Tyleček Václav cz Kevin & Perry 202 00:56:28 5,53 830
80 Michalčík Karel cz (mo)mentálně Opavské dupy 201 00:56:32 5,52 829
81 Staš Kamil cz Pepa Team F-M 200 00:56:39 5,51 827
82 Kocián Daniel cz Danyho parťáci 199 00:56:45 5,50 826
83 Gavlas Libor cz FBK Horní Suchá 198 00:57:01 5,47 822
84 Mik Lubomír cz Mimiko 197 00:57:56 5,39 809
85 Benda Jiří cz MH Bike - GYNPRENATAL 196 00:58:20 5,35 803
86 Harabiš Radim vk SK Valašského království 195 00:58:26 5,34 802
87 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 194 00:59:14 5,27 791
88 Ivanský Tomáš cz Vřesinští šneci 193 01:00:08 5,19 779
89 Jerglíková Veronika cz AO Kobeřice 192 01:00:14 5,18 778
90 Rykr Vojtěch cz Fighter Inside 191 01:01:29 5,07 762
91 Toman Petr cz Forman Cycling Team 190 01:01:39 5,06 760
92 Olšer Martin cz Danyho parťáci 189 01:01:43 5,06 759
93 Koziel Michal cz X-Trail Orlová 188 01:01:51 5,04 758
94 Mezera Martin cz Backaldrin Team 187 01:01:56 5,04 757
95 Janků Stanislav cz Standa a já 186 01:02:03 5,03 755
96 Štýbar Luděk cz Porubští Rafani 185 01:02:08 5,02 754
97 Chmura Petr cz Forman Cycling Team 184 01:02:13 5,01 753
98 Cypra Zdeněk vk SK Valašského království 183 01:02:21 5,00 752
99 Kotalová Veronika cz Nika 182 01:02:33 4,99 749
100 Kubínová Klára cz Atlas Opava 181 01:02:40 4,98 748
101 Kubínová Eliška cz Atlas Opava 180 01:02:41 4,98 748
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...