Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
23. 2. 2008, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 24.2.2008, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 300 00:00:00
2 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 290 00:00:00
3 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 280 00:00:00
4 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 270 00:00:00
5 Javorek Petr cz Dracon Team 264 00:00:00
6 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 260 00:00:00
7 Pavlík Víťa cz Bikemania 007 Team 256 00:00:00
8 Ševčíková Jana cz Bike One 252 00:00:00
9 Kimla Jan cz NO STRESS 248 00:00:00
10 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 244 00:00:00
11 Trebuna René cz Olympáci 240 00:00:00
12 Šindelek Daniel cz Olympáci 238 00:00:00
13 Malošík Jan cz MÖLNLYCKE 236 00:00:00
14 Šindelek Vladan cz Olympáci 234 00:00:00
15 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 232 00:00:00
16 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 230 00:00:00
17 Velička Petr cz ZHOR Team- snow face 228 00:00:00
18 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 226 00:00:00
19 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 224 00:00:00
20 Svoboda Tomáš cz Olympáci 222 00:00:00
21 Beránek Jakub cz 220 00:00:00
22 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 218 00:00:00
23 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 216 00:00:00
24 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 214 00:00:00
25 Trávníček Rostislav cz Olympáci 212 00:00:00
26 Michna Roman vk CK Frenštát p.R. 210 00:00:00
27 Javorek Robin cz Dracon Team 208 00:00:00
28 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 206 00:00:00
29 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 204 00:00:00
30 Pospíšil Zdenek cz Vortex Bike Team 202 00:00:00
31 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 200 00:00:00
32 Hurník Pavel cz Horolezci FM 198 00:00:00
33 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 196 00:00:00
34 Škoda Kristián cz Příbor 194 00:00:00
35 Pešat Jan cz VK Perun 192 00:00:00
36 Oswald Pavel cz Fifejdy 190 00:00:00
37 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 188 00:00:00
38 Malčík Petr cz VZS Ostrava 186 00:00:00
39 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 184 00:00:00
40 Hudeček Petr cz ZHOR Team- snow face 182 00:00:00
41 Lesák Karel cz Elitní Vrchař 180 00:00:00
42 Koudelka David cz VZS Ostrava 178 00:00:00
43 Žačok Martin cz TJ Rožnov 176 00:00:00
44 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 174 00:00:00
45 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 172 00:00:00
46 Bebčák Josef sk Kysucký žabáci 170 00:00:00
47 Kolčárek Rostislav cz F-M 168 00:00:00
48 Kacířová Svatoslava cz Olympáci 166 00:00:00
49 Kotek Martin cz VZS Ostrava 164 00:00:00
50 Bortel Jaroslav cz Frýdek 162 00:00:00
51 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 160 00:00:00
52 Ivo Had Pítr cz Bikemania 007 Team 158 00:00:00
53 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 156 00:00:00
54 Levinský Lukáš cz Hrabůvka 154 00:00:00
55 Dudis cz Vortex Bike Team 152 00:00:00
56 Kolouch David cz Horolezci FM 150 00:00:00
57 Franer Kuba cz SUNDANCE 148 00:00:00
58 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 146 00:00:00
59 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 144 00:00:00
60 Strakoš Vilem cz 142 00:00:00
61 Kohut Petr cz Orlováci 140 00:00:00
62 Balko Peter cz Lístečkar 138 00:00:00
63 Raška František cz CK Frenštát p.R. 136 00:00:00
64 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 134 00:00:00
65 Kolčárek Ladislav cz TKD Pardubice 132 00:00:00
66 Řepecký Tomáš cz Vortex Bike Team 130 00:00:00
67 Kubrová Dagmar cz Adrenalin centrum 128 00:00:00
68 Vilhelm Václav vk Olympáci 126 00:00:00
69 Felcman Tomáš cz Utíkejte, bo Vás chytíme 124 00:00:00
70 Matalová Jana cz Baláž EXTREME- Salomon 122 00:00:00
71 Žniva Ondřej cz Žniva Team 120 00:00:00
72 Klimánek Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 118 00:00:00
73 Pečenka Libor cz KHB Radegast 116 00:00:00
74 Varga Leonard cz F-M 114 00:00:00
75 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 112 00:00:00
76 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 110 00:00:00
77 Medvec Jiří cz UFO Bike 108 00:00:00
78 Nováková Pavla cz Cinelli Morning Sky 106 00:00:00
79 Kohutová Veronika cz Orlováci 104 00:00:00
80 Groš Jakub cz TJ Sokol Frenštát 102 00:00:00
81 Veličková Markéta cz X-AIR Ostrava 100 00:00:00
82 Beruška cz Marathon Team Klimkovice 98 00:00:00
83 Wágner Petr cz SK Atmosphera frydekmirek 96 00:00:00
84 Mrázek Jiří cz UFO Bike 94 00:00:00
85 Váleček Kamil cz UFO Bike 92 00:00:00
86 Jašková Marcela cz CK Frenštát p.R. 90 00:00:00
87 Franerová Verča cz SUNDANCE 88 00:00:00
88 Franer Ľubomír cz SUNDANCE 86 00:00:00
89 Franerová Jaroslava cz SUNDANCE 84 00:00:00
90 Franer Juraj cz SUNDANCE 82 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...