Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
18. 11. 2012, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
64 km/h

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 28.12.2012, 14:57:04
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
101 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 230 00:56:01 7,60 879
102 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 229 00:56:03 7,60 879
103 Melčák Tomáš cz 228 00:56:05 7,60 878
104 Střebovský Tomáš cz Napohodu!!! bike team 227 00:56:09 7,59 877
105 Hurník Pavel cz TK Ostrava 226 00:56:12 7,58 877
106 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 225 00:56:16 7,57 875
107 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 224 00:56:18 7,57 875
108 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 223 00:56:20 7,56 874
109 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 222 00:56:23 7,56 874 CR PB
110 Vašina Jiří cz Kayak Karviná 221 00:56:34 7,53 871
111 Lindovský Tomáš cz SK Fighter Inside 220 00:56:37 7,52 870
112 Schneider Rudolf cz CK Continental Frenštát p.R. 219 00:56:39 7,52 870
113 Janas Karel cz Porubští Rafani 218 00:56:41 7,52 869
114 Collen Malcolm gb Team Great Britain 217 00:56:44 7,51 868
115 Franer Juraj cz (mo)mentálně Opavské dupy 216 00:56:47 7,50 868
116 Juran Radim cz BSC Opava 215 00:56:51 7,49 866
117 Martikánová Alice cz Horolezci FM 214 00:56:53 7,49 866
118 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 213 00:56:56 7,48 865
119 Wasserbauer Lukáš cz eSpring Opava 212 00:56:59 7,48 864
120 Martinec Václav cz The cooling birds 211 00:57:02 7,47 864
121 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 210 00:57:05 7,46 863
122 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 209 00:57:06 7,46 863
123 Mikeska Vojtěch cz JAPA outdoor team 208 00:57:08 7,46 862
124 Jirka Kuba cz Abadzikra 207 00:57:14 7,44 861
125 Šnobel Zdenek cz 206 00:57:18 7,43 860
126 Body Marcel cz Novatop Lapiere 205 00:57:24 7,42 858
127 Lukáš Jakub cz X-Trail Orlová 204 00:57:26 7,42 858
128 Lach Alan cz Racing Olešná 203 00:57:28 7,41 857
129 Glonek Jakub cz Gymnázium - Hrabůvka 202 00:57:29 7,41 857
130 Wojnar Martin cz Chotěbuz 201 00:57:35 7,40 855
131 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 200 00:57:37 7,39 855
132 Tomanec Karel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 199 00:57:42 7,38 854
133 Nykl Jakub cz JAPA outdoor team 198 00:57:45 7,38 853
134 Hrabec Jan cz SK fuga 197 00:57:49 7,37 852
135 Boielesz Josef cz Splašení goroli 196 00:57:51 7,36 852
136 Kněžík Roman cz :-) 195 00:57:54 7,36 851
137 Šnajder Roman cz Racing Olešná 194 00:57:56 7,35 850
138 Šamaj Jaroslav cz Racing Olešná 193 00:57:58 7,35 850
139 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 192 00:58:01 7,34 849 PB
140 Buchal Ivo cz Racing Olešná 191 00:58:09 7,33 847
141 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 190 00:58:10 7,32 847 PB
142 Vaňko Oldřich cz Čajovna Magnolia Frenštát 189 00:58:14 7,32 846
143 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 188 00:58:17 7,31 845
144 Benda Jiří cz MH Bike - GYNPRENATAL 187 00:58:22 7,30 844 PB
145 Sýkora Josef cz SK Hranice 186 00:58:25 7,29 843
146 Motl Vojtěch cz 185 00:58:26 7,29 843
147 Vítek Antonín cz Bo 184 00:58:28 7,29 843
148 Kubita Viktor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 183 00:58:30 7,28 842
149 Kotek Martin cz VZS Ostrava 182 00:58:35 7,27 841
150 Šimčík Vladimír cz X-Trail Orlová 181 00:58:38 7,27 840
151 Groš Štefan ml. cz SK Valašského království 180 00:58:45 7,25 838
152 Gregořica René cz Chuchelná 179 00:59:06 7,21 834
153 Bortel Jaroslav cz Olympáci 178 00:59:08 7,20 833
154 Baran Jiří cz 177 00:59:16 7,19 831
155 Šotola Roman cz Porubští Rafani 176 00:59:24 7,17 829
156 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 175 00:59:36 7,15 827
157 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 174 00:59:40 7,14 826
158 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 173 00:59:44 7,13 825
159 Černý Viktor cz masazpromuze.cz 172 00:59:51 7,12 823
160 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 171 00:59:53 7,11 823
161 Marek Martin cz Duke Corporation 170 00:59:55 7,11 822
162 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 169 00:59:57 7,11 822
163 Stojanovič Teodor cz Otec a syn 168 01:00:00 7,10 821
164 Slivka Jan sk Methanol B 167 01:00:02 7,10 821
165 Václavík Michael cz Pržno 166 01:00:06 7,09 820
166 Rozmahel Radek cz 165 01:00:10 7,08 819
167 Kohoutek Martin cz Kopřivnice 164 01:00:13 7,07 818
168 Rykr Vojtěch cz SK Fighter Inside 163 01:00:18 7,06 817
169 Klus Daniel cz MH Bike - GYNPRENATAL 162 01:00:21 7,06 816
170 Kolčárek Rostislav cz F-M bajkeři 161 01:00:24 7,05 816
171 Beilner Jakub cz Kroky z Orlový 160 01:00:26 7,05 815
172 Dohnal Martin cz Trek 1324 159 01:00:40 7,02 812
173 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 158 01:00:43 7,02 811
174 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 157 01:00:47 7,01 810 PB
175 Michalčík Karel cz (mo)mentálně Opavské dupy 156 01:00:52 7,00 809
176 Byrtus Ivo cz MH Bike - GYNPRENATAL 155 01:00:53 7,00 809
177 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 154 01:00:56 6,99 808
178 Částečka Roman Ml. cz Hrabůvka 153 01:00:59 6,99 808 CR
179 Marek Jakub cz HO Studénka 152 01:01:03 6,98 807
180 Porwisz Vojtěch cz Bratrstvo neohrožených 151 01:01:08 6,97 806
181 Bednář Daniel cz Creazy Team 150 01:01:26 6,93 802
182 Vondráček Tomáš cz Creazy Team 149 01:01:27 6,93 802
183 Gavlas Libor cz FBK Horní Suchá 148 01:01:30 6,93 801 PB
184 Skomorowski Stanislaw pl KB RYBNICKA KUŻNIA 147 01:01:32 6,92 801
185 Sojka Patrik sk bez 146 01:01:35 6,92 800
186 Hořák Jan cz Young Life 145 01:01:38 6,91 799
187 Gryc Marek cz SK Fighter Inside 144 01:01:41 6,91 799
188 Ševčík Ondřej cz Otec a syn 143 01:01:45 6,90 798
189 Ivanský Tomáš cz Vřesinští šneci 142 01:01:48 6,89 797
190 Kolouch David cz Horolezci FM 141 01:01:50 6,89 797
191 Marek René cz Pepa Team F-M 140 01:01:57 6,88 795
192 Musil Jan cz SK Oceláci Ostrava 139 01:02:00 6,87 795 CR
193 Odehnalová Lucie cz SK Oceláci Ostrava 138 01:02:03 6,87 794
194 Doležal Filip cz VZS Ostrava 137 01:02:09 6,85 793
195 Viej Radomír cz 136 01:02:12 6,85 792
196 Chmiel Radim cz MH Bike - GYNPRENATAL 135 01:02:14 6,85 792
197 Pernický Roman cz 134 01:02:17 6,84 791
198 Rybiář Michal cz Rekrea team 133 01:02:19 6,84 790
199 Glombek František cz JAPA outdoor team 132 01:02:27 6,82 789
200 Harabiš Radim vk SK Valašského království 131 01:02:30 6,82 788
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...