Ostravice, Mazák - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
24. 11. 2012, 10:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
50 km/h

Porovnat s etapou 3.2.2018 | 18.2.2017 | 13.2.2016 | 17.1.2015 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 17.11.2013 | 13.1.2013 | 4.12.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 28.12.2012, 14:57:37
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 350 00:41:21 9,43 1.233
2 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 345 00:42:15 9,23 1.207
3 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 340 00:43:17 9,01 1.178
4 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 335 00:43:45 8,91 1.166
5 Zemaník Jan cz Jump Sport 332 00:43:52 8,89 1.163
6 Šindelek Vladan cz Olympáci 330 00:44:33 8,75 1.145
7 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 328 00:44:47 8,71 1.139
8 Šindelek Pavel cz Olympáci 326 00:44:50 8,70 1.138
9 Bechný Michal cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 324 00:44:53 8,69 1.136
10 Nycz Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 322 00:45:04 8,65 1.132
11 Otevřel Vít cz Jump Sport 320 00:45:16 8,62 1.127
12 Klos Viktor cz SK Jiří Team Ostrava 319 00:45:27 8,58 1.122
13 Maceček Tomáš cz Young Life 318 00:45:38 8,55 1.118
14 Holiš Martin cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 317 00:45:52 8,50 1.112
15 Sosna Tomáš cz TK Ostrava 316 00:45:56 8,49 1.110
16 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 315 00:46:25 8,40 1.099
17 Pavlík Víťa cz 314 00:46:27 8,40 1.098
18 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 313 00:46:31 8,38 1.096
19 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 312 00:46:35 8,37 1.095
20 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 311 00:46:38 8,36 1.094
21 Ponek Tibor sk Methanol A 310 00:46:44 8,35 1.091
22 Ručka Richard cz Jump Sport 309 00:46:52 8,32 1.088
23 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 308 00:47:04 8,29 1.084
24 Swaczyna Petr cz 307 00:47:35 8,20 1.072
25 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 306 00:47:42 8,18 1.069
26 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 305 00:48:04 8,11 1.061
27 Žniva Ondřej cz Methanol A 304 00:48:07 8,11 1.060
28 Škrabánek Petr cz Bílovec 303 00:48:10 8,10 1.059
29 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 302 00:48:22 8,06 1.054
30 Babán Marcel cz 301 00:48:38 8,02 1.049
31 Filipec Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 300 00:48:49 7,99 1.045
32 Kostka Tomáš cz 299 00:48:53 7,98 1.043
33 Kempa Jan cz Fialové kobry 298 00:49:01 7,96 1.040
34 Blabla Tomáš cz Olympáci 297 00:49:05 7,95 1.039
35 Rychlý Pavel cz Sám za sebe 296 00:49:11 7,93 1.037
36 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 295 00:49:19 7,91 1.034
37 Prášil Vítězslav cz MK Seitl Ostrava 294 00:49:23 7,90 1.033
38 Valach Jakub cz 293 00:49:26 7,89 1.032
39 Hlaváč Lumír cz SK fuga 292 00:49:34 7,87 1.029
40 Kubín Jakub cz Malbery Opava 291 00:49:40 7,85 1.027
41 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 290 00:49:57 7,81 1.021
42 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 289 00:50:07 7,78 1.018
43 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 288 00:50:18 7,75 1.014
44 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 287 00:50:21 7,75 1.013
45 Dovrtěl Radovan cz 286 00:50:32 7,72 1.009
46 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 285 00:50:40 7,70 1.007
47 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 284 00:50:47 7,68 1.004
48 Brož Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 283 00:50:52 7,67 1.003
49 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 282 00:51:06 7,63 998
50 Rataj Pavel cz Erholung 281 00:51:20 7,60 994
51 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 280 00:51:22 7,59 993
52 Pácha Zdeněk cz Olympáci 279 00:51:25 7,59 992
53 Sobek Lumír cz 278 00:51:27 7,58 991
54 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 277 00:51:31 7,57 990
55 Babiánek David cz CK Pemap Přerov 276 00:51:34 7,56 989
56 Kokeš Pavel vk SK Valašského království 275 00:51:38 7,55 988
57 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 274 00:51:40 7,55 987
58 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 273 00:51:53 7,52 983
59 Mrovec Dušan cz synci z Kateřinek 272 00:51:55 7,51 982
60 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 271 00:51:57 7,51 982
61 Kimla Jan cz Olympáci 270 00:52:01 7,50 980
62 Navrátil Michal cz The cooling birds 269 00:52:05 7,49 979
63 Martikán Jiří cz Horolezci FM 268 00:52:08 7,48 978
64 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 267 00:52:12 7,47 977
65 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 266 00:52:16 7,46 976
66 Mazur Martin cz Jump Sport 265 00:52:33 7,42 971
67 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 264 00:52:41 7,40 968
68 Byrtus Jindřich cz 263 00:53:03 7,35 961
69 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 262 00:53:05 7,35 961
70 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 261 00:53:07 7,34 960
71 Goláň Josef cz Gogy Team 260 00:53:09 7,34 960
72 Mrověc Tomáš cz Devotion Team 259 00:53:12 7,33 959
73 Oswald Pavel cz Matrix Team 258 00:53:17 7,32 957
74 Kolář Milan cz CK Pemap Přerov 257 00:53:20 7,31 956
75 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 256 00:53:24 7,30 955
76 Lach Alan cz Racing Olešná 255 00:53:26 7,30 954
77 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 254 00:53:29 7,29 954
78 Gabrys Dominik cz Splašení goroli 253 00:53:32 7,29 953
79 Píša Martin vk SK Valašského království 252 00:53:35 7,28 952
80 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 251 00:53:40 7,27 950
81 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 250 00:53:44 7,26 949
82 Wasserbauer Lukáš cz eSpring Opava 249 00:53:46 7,25 949
83 Schwarz Petr cz Chimpanzee 248 00:53:51 7,24 947
84 Martinec Václav cz The cooling birds 247 00:53:53 7,24 946
85 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 246 00:54:05 7,21 943
86 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 245 00:54:08 7,20 942
87 Lichý Dušan cz Splašení goroli 244 00:54:10 7,20 942
88 Šimčík Vladimír cz X-Trail Orlová 243 00:54:17 7,18 940
89 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 242 00:54:25 7,17 937
90 Waloszek Vlastislav cz Chimpanzee 241 00:54:29 7,16 936
91 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 240 00:54:32 7,15 935
92 Boček Jakub cz Ghost-mojekolo.cz 239 00:54:37 7,14 934
93 Plaček Michael cz JAPA outdoor team 238 00:54:39 7,14 933
94 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 237 00:54:42 7,13 932
95 Maniš Martin cz Čajovna Magnolia Frenštát 236 00:54:44 7,13 932
96 Střebovský Tomáš cz Napohodu!!! bike team 235 00:54:47 7,12 931
97 Belej David cz Medvěd z lesa 234 00:54:56 7,10 928
98 Janas Karel cz Porubští Rafani 233 00:55:05 7,08 926
99 Lindovský Tomáš cz SK Fighter Inside 232 00:55:13 7,06 924
100 Marko Martin sk Manín Považská Bystrica 231 00:55:18 7,05 922
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...