Ostravice, Mazák - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
24. 11. 2012, 10:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
50 km/h

Porovnat s etapou 11.1.2020 | 13.1.2019 | 3.2.2018 | 18.2.2017 | 13.2.2016 | 17.1.2015 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 17.11.2013 | 13.1.2013 | 4.12.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 28.12.2012, 14:57:37
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
101 Chrobok Richard es ?? 230 00:55:26 7,04 920
102 Body Marcel cz Novatop Lapiere 229 00:55:28 7,03 919
103 Czerný Pavel cz Lesani 228 00:55:31 7,02 919
104 Drahovská Katarína cz ŠBR Piešťany 227 00:55:33 7,02 918
105 Král David cz Bikekram 226 00:55:37 7,01 917
106 Šnajder Jan cz Racing Olešná 225 00:55:43 7,00 915
107 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 224 00:55:53 6,98 913
108 Petruňa Vojtěch cz Chimpanzee 223 00:55:56 6,97 912
109 Figura Lukáš cz 222 00:55:59 6,97 911
110 Mališ Rudolf cz JAPA outdoor team 221 00:56:04 6,96 910
111 Collen Malcolm gb Team Great Britain 220 00:56:07 6,95 909
112 Toman Jiří cz Team Forman Cinelli 219 00:56:18 6,93 906
113 Tomanec Karel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 218 00:56:26 6,91 904
114 Pšenica Miroslav cz Tonyswim 217 00:56:31 6,90 902
115 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 216 00:56:32 6,90 902
116 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 215 00:56:35 6,89 901
117 Przybyla Marek cz 214 00:56:42 6,88 899
118 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 213 00:56:49 6,86 898
119 Hájek Lukáš cz Florball Vítkovice 212 00:56:54 6,85 896
120 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 211 00:56:57 6,85 896
121 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 210 00:57:01 6,84 894
122 Vítek Antonín cz Bo 209 00:57:10 6,82 892
123 Kubita Viktor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 208 00:57:13 6,82 891
124 Rykr Vojtěch cz SK Fighter Inside 207 00:57:21 6,80 889
125 Beilner Jakub cz Kroky z Orlový 206 00:57:25 6,79 888
126 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 205 00:57:27 6,79 888
127 Glonek Jakub cz Gymnázium - Hrabůvka 204 00:57:32 6,78 886
128 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 203 00:57:34 6,77 886
129 Vlček Tomáš cz Gumárny Zubří 202 00:57:41 6,76 884
130 Černý Viktor cz masazpromuze.cz 201 00:57:45 6,75 883
131 Martikánová Alice cz Horolezci FM 200 00:57:49 6,75 882
132 Sikora David cz 199 00:57:54 6,74 881
133 Kotek Martin cz VZS Ostrava 198 00:57:57 6,73 880
134 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 197 00:58:00 6,72 879
135 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 196 00:58:04 6,72 878
136 Sojka Patrik sk bez 195 00:58:07 6,71 878
137 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 194 00:58:09 6,71 877
138 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 193 00:58:14 6,70 876
139 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 192 00:58:17 6,69 875
140 Schneider Rudolf cz CK Continental Frenštát p.R. 191 00:58:20 6,69 874
141 Vaňko Oldřich cz Čajovna Magnolia Frenštát 190 00:58:24 6,68 873
142 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 189 00:58:28 6,67 872
143 Sabela Jiří cz Fialové kobry 188 00:58:32 6,66 871
144 Doležal Filip cz VZS Ostrava 187 00:58:35 6,66 871
145 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 186 00:58:39 6,65 870
146 Šnajder Roman cz Racing Olešná 185 00:58:43 6,64 869
147 Stojanovič Teodor cz Otec a syn 184 00:58:48 6,63 867
148 Benda Jiří cz MH Bike - GYNPRENATAL 183 00:58:51 6,63 867
149 Marek Jakub cz HO Studénka 182 00:58:54 6,62 866
150 Gavlas Libor cz FBK Horní Suchá 181 00:58:57 6,62 865
151 Kubín Jiří cz Malbery Opava 180 00:59:00 6,61 864
152 Rek Filip vk SK Valašského království 179 00:59:04 6,60 863
153 Pernický Roman cz 178 00:59:07 6,60 863
154 Kněžík Roman cz :-) 177 00:59:09 6,59 862
155 Michalčík Karel cz (mo)mentálně Opavské dupy 176 00:59:13 6,59 861
156 Kolouch David cz Horolezci FM 175 00:59:17 6,58 860
157 Klus Daniel cz MH Bike - GYNPRENATAL 174 00:59:20 6,57 860
158 Šotola Roman cz Porubští Rafani 173 00:59:22 6,57 859
159 Marek Martin cz Duke Corporation 172 00:59:25 6,56 858
160 Byrtus Ivo cz MH Bike - GYNPRENATAL 171 00:59:28 6,56 858
161 Ryzí Martin cz SK Fighter Inside 170 00:59:31 6,55 857
162 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 169 00:59:35 6,55 856
163 Groš Štefan ml. cz SK Valašského království 168 00:59:39 6,54 855
164 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 167 00:59:44 6,53 854
165 Jerglíková Veronika cz AO Kobeřice 166 00:59:47 6,52 853
166 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 165 00:59:50 6,52 852
167 Slivka Jan sk Methanol A 164 00:59:53 6,51 852
168 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 163 00:59:55 6,51 851
169 Byrtus Jiří cz SK Fighter Inside 162 01:00:01 6,50 850
170 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 161 01:00:07 6,49 848
171 Franta Roman cz Racing Olešná 160 01:00:10 6,48 848
172 Bužek Rostislav cz Janys Extreme Racing 159 01:00:13 6,48 847
173 Glombek František cz JAPA outdoor team 158 01:00:17 6,47 846
174 Matúška Daniel cz Kroky z Orlový 157 01:00:22 6,46 845
175 Musil Jan cz SK Oceláci Ostrava 156 01:00:24 6,46 844
176 Rybiář Michal cz Rekrea team 155 01:00:29 6,45 843
177 Kozina Jan cz Abadzikra 154 01:00:30 6,45 843
178 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 153 01:00:51 6,41 838
179 Bortel Jaroslav cz Olympáci 152 01:00:53 6,41 838
180 Odehnalová Lucie cz SK Oceláci Ostrava 151 01:00:59 6,40 836
181 Baran Jiří cz 150 01:01:01 6,39 836
182 Swaczyna Patrik cz Chimpanzee 149 01:01:06 6,38 835
183 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 148 01:01:08 6,38 834
184 Káňa Josef cz Skifren 147 01:01:24 6,35 831
185 Sikorová Michaela cz Splašení goroli 146 01:01:47 6,31 825
186 Rozsypal Jan cz Kroky z Orlový 145 01:01:59 6,29 823
187 Skomorowski Stanislaw pl KB RYBNICKA KUŻNIA 144 01:02:02 6,29 822
188 Michalčík Karel st. cz Prajzský BK Kravaře 143 01:02:11 6,27 820
189 Hořák Jan cz Young Life 142 01:02:15 6,27 819
190 Harabiš Radim vk SK Valašského království 141 01:02:20 6,26 818
191 Huba Daniel cz SK Fighter Inside 140 01:02:24 6,25 817
192 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 139 01:02:27 6,24 817
193 Staš Kamil cz Pepa Team F-M 138 01:02:46 6,21 813
194 Cypra Zdeněk vk SK Valašského království 137 01:02:51 6,21 811
195 Polák Petr cz 136 01:02:57 6,20 810
196 Zinecker Jiří cz Danyho parťáci 135 01:03:06 6,18 808
197 Krčmář Pavel cz Vřesina 134 01:03:11 6,17 807
198 Drienovský Zbyněk cz Bo 133 01:03:13 6,17 807
199 Částečka Roman cz Hrabůvka 132 01:03:15 6,17 806
200 Liška Marek cz Young Life 131 01:03:21 6,16 805
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...