Visalaje, parkoviště - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
1. 12. 2012, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-6 °C
Množství sněhu:
1 cm
Rychlost větru:
10 km/h
Výsledky nejsou zatím kompletní.

Porovnat s etapou 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 28.12.2012, 14:58:18
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 350 00:41:16 11,49 839 TR CR PB
2 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 345 00:41:54 11,31 826
3 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 340 00:42:49 11,07 809
4 Zemaník Jan cz Jump Sport 335 00:43:20 10,94 799
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 332 00:43:41 10,85 793
6 Šindelek Pavel cz Olympáci 330 00:44:02 10,76 786
7 Maceček Tomáš cz Young Life 328 00:44:23 10,68 780
8 Nycz Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 326 00:44:38 10,62 776
9 Pavlík Víťa cz 324 00:44:48 10,58 773
10 Holiš Martin cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 322 00:44:51 10,57 772
11 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 320 00:44:57 10,55 770
12 Žniva Ondřej cz Methanol A 319 00:45:00 10,53 769
13 Bechný Michal cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 318 00:45:03 10,52 768
14 Rubiš Daniel cz Brno 317 00:45:15 10,48 765
15 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 316 00:45:33 10,41 760
16 Otevřel Vít cz Jump Sport 315 00:45:38 10,39 759
17 Svoboda Tomáš cz Scott Continental X-Race 314 00:45:45 10,36 757
18 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 313 00:45:50 10,34 755
19 Blabla Tomáš cz Olympáci 312 00:45:53 10,33 755
20 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 311 00:45:56 10,32 754
21 Ručka Richard cz Jump Sport 310 00:46:20 10,23 747
22 Valach Jakub cz 309 00:46:24 10,22 746
23 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 308 00:46:28 10,20 745
24 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 307 00:46:43 10,15 741
25 Filipec Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 306 00:47:07 10,06 735
26 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 305 00:47:27 9,99 730
27 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 304 00:47:32 9,97 728
28 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 303 00:47:34 9,96 728
29 Škrabánek Petr cz Bílovec 302 00:47:39 9,95 727
30 König Michal cz (mo)mentálně Opavské dupy 301 00:48:10 9,84 719
31 Kempa Jan cz Fialové kobry 300 00:48:12 9,83 718
32 Kokeš Pavel vk SK Valašského království 299 00:48:27 9,78 715
33 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 298 00:48:29 9,78 714
34 Babán Marcel cz 297 00:48:33 9,76 713
35 Swaczyna Petr cz masazpromuze.cz 296 00:48:35 9,76 713
36 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 295 00:48:38 9,75 712
37 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 294 00:48:42 9,73 711
38 Kožušník Adam cz Team Forman Cinelli 293 00:48:54 9,69 708
39 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 292 00:49:09 9,64 704
40 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 291 00:49:24 9,60 701
41 Lanc Vojtěch cz Splašení goroli 290 00:49:37 9,55 698
42 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 289 00:49:38 9,55 698
43 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 288 00:49:40 9,54 697
44 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 287 00:49:42 9,54 697
45 Rataj Pavel cz Erholung 286 00:49:57 9,49 693
46 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 285 00:50:01 9,48 692
47 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 284 00:50:17 9,43 688
48 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 283 00:50:19 9,42 688
50 Kubín Jakub cz Malbery Opava 281 00:50:26 9,40 686
51 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 280 00:50:28 9,39 686
52 Gabrys Dominik cz Splašení goroli 279 00:50:32 9,38 685
53 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 278 00:50:36 9,37 684
54 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 277 00:50:41 9,35 683
55 Křižák Petr cz Jump Sport 276 00:50:43 9,35 683
56 Mazur Martin cz Jump Sport 275 00:50:45 9,34 682
57 Navrátil Michal cz The cooling birds 274 00:50:57 9,30 679
58 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 273 00:51:00 9,29 679
59 Choleva Petr cz Lítací jelen 272 00:51:04 9,28 678
60 Martikán Jiří cz Horolezci FM 271 00:51:07 9,27 677
61 Kubala Janusz cz 270 00:51:11 9,26 676
62 Kostka Tomáš cz 269 00:51:13 9,25 676
63 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 268 00:51:16 9,25 675
64 Ehler Tomáš cz Porubští Rafani 267 00:51:19 9,24 675
65 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 266 00:51:31 9,20 672
66 Pácha Zdeněk cz Olympáci 265 00:51:44 9,16 669
67 Martinec Václav cz The cooling birds 264 00:51:50 9,14 668
68 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 263 00:51:55 9,13 667
69 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 262 00:52:04 9,10 665
70 Dovrtěl Radovan cz 261 00:52:08 9,09 664
71 Oswald Pavel cz Matrix Team 260 00:52:15 9,07 663
72 Sobek Lumír cz 259 00:52:17 9,07 662
73 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 258 00:52:26 9,04 660
74 Krhut Martin cz SK Bagbike 257 00:52:28 9,03 660
75 Plaček Michael cz JAPA outdoor team 256 00:52:32 9,02 659
76 Petruňa Vojtěch cz Chimpanzee 255 00:52:34 9,02 659
77 Lach Alan cz Racing Olešná 254 00:52:37 9,01 658
78 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 253 00:52:38 9,01 658
79 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 252 00:52:40 9,00 657
80 Ščerba Marek cz Duke Corporation 251 00:52:44 8,99 657
81 Boček Jakub cz Ghost-mojekolo.cz 250 00:52:50 8,97 655
82 Goláň Josef cz Gogy Team 249 00:52:52 8,97 655
83 Chrobák Radek cz Pepa Team F-M 248 00:53:03 8,93 653
84 Glonek Jakub cz Gymnázium - Hrabůvka 247 00:53:06 8,93 652
85 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 246 00:53:10 8,92 651
86 Píša Martin vk SK Valašského království 245 00:53:12 8,91 651
87 Görlich Petr cz SK Bagbike 244 00:53:14 8,90 650
88 Marek Miroslav cz Team Forman Cinelli 243 00:53:17 8,90 650
89 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 242 00:53:20 8,89 649
90 Body Marcel cz Novatop Lapiere 241 00:53:23 8,88 649
91 Fluksa Jiří cz 240 00:53:26 8,87 648
92 Belej David cz Medvěd z lesa 239 00:53:37 8,84 646
93 Richter Ondřej cz Havířov 238 00:53:41 8,83 645
94 Lukáš Karafiát cz 237 00:53:44 8,82 644
95 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 236 00:53:50 8,80 643
96 Lichý Dušan cz Splašení goroli 235 00:53:54 8,79 642
97 Vašina Jiří cz Kayak Karviná 234 00:53:58 8,78 642
98 Chrobok Richard es ?? 233 00:54:11 8,75 639
99 Fryc Martin cz 232 00:54:13 8,74 639
100 Mrověc Tomáš cz Devotion Team 231 00:54:17 8,73 638
101 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 230 00:54:20 8,72 637
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...