Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
9. 12. 2012, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-11 °C
Množství sněhu:
21 cm
Rychlost větru:
20 km/h

Porovnat s etapou 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 28.12.2012, 14:58:48
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 350 00:38:37 8,86 1.260 CR
2 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 345 00:39:11 8,73 1.242 CR PB
3 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 340 00:40:54 8,36 1.190 PB
4 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 335 00:41:17 8,28 1.179
5 Žniva Ondřej cz Methanol A 332 00:41:36 8,22 1.170 PB
6 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 330 00:42:08 8,12 1.155
7 Nycz Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 328 00:42:11 8,11 1.154
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 326 00:42:18 8,09 1.150 PB
9 Šindelek Pavel cz Olympáci 324 00:42:23 8,07 1.148 PB
10 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 322 00:42:38 8,02 1.141
11 Pavlík Víťa cz 320 00:42:43 8,01 1.139 PB
12 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 319 00:42:57 7,96 1.133
13 Bechný Michal cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 318 00:43:06 7,94 1.129
14 Ručka Richard cz Jump Sport 317 00:43:23 7,88 1.122 PB
15 Maceček Tomáš cz Young Life 316 00:43:31 7,86 1.118
16 Otevřel Vít cz Jump Sport 315 00:43:41 7,83 1.114 PB
17 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 314 00:44:02 7,77 1.105
18 Swaczyna Petr cz masazpromuze.cz 313 00:44:14 7,73 1.100
19 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 312 00:44:18 7,72 1.098 PB
20 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 311 00:44:23 7,71 1.096 PB
21 Dvořák Pavel cz X-AIR Ostrava 310 00:44:33 7,68 1.092
22 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 309 00:44:41 7,65 1.089 PB
23 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 308 00:44:49 7,63 1.086 CR PB
24 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 307 00:44:58 7,61 1.082 PB
25 Škrabánek Petr cz Bílovec 306 00:45:08 7,58 1.078 PB
26 Heinrich Lukáš cz Bike Style 305 00:45:31 7,51 1.069 PB
27 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 304 00:45:38 7,49 1.066 PB
28 Filipec Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 303 00:45:53 7,45 1.061
29 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 302 00:45:54 7,45 1.060
30 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 301 00:45:56 7,45 1.059 PB
31 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 300 00:45:59 7,44 1.058
32 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 299 00:46:03 7,43 1.057 PB
33 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 298 00:46:06 7,42 1.056 CR
34 Stančík Bedřich cz HO Baník Karviná 297 00:46:18 7,39 1.051 PB
35 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 296 00:46:31 7,35 1.046 PB
36 Henek Vladan cz Abadzikra 295 00:46:36 7,34 1.044
37 Kempa Jan cz Fialové kobry 294 00:46:39 7,33 1.043
38 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 293 00:46:45 7,32 1.041 PB
39 Hlaváč Lumír cz SK fuga 292 00:47:21 7,22 1.028 PB
40 Kostka Tomáš cz 291 00:47:24 7,22 1.027
41 Mazur Martin cz Jump Sport 290 00:47:31 7,20 1.024 PB
42 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 289 00:47:42 7,17 1.020 PB
43 Píša Martin vk SK Valašského království 288 00:47:51 7,15 1.017 PB
44 Kubala Janusz cz 287 00:47:54 7,14 1.016 PB
45 Sobek Lumír cz 286 00:47:58 7,13 1.014
46 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 285 00:48:01 7,12 1.013 PB
47 Pácha Zdeněk cz Olympáci 284 00:48:11 7,10 1.010 CR
48 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 283 00:48:14 7,09 1.009 PB
49 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 282 00:48:24 7,07 1.005 PB
50 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 281 00:48:28 7,06 1.004
51 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 280 00:48:32 7,05 1.003 PB
52 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 279 00:48:36 7,04 1.001 PB
53 Blabla Tomáš cz Olympáci 278 00:48:40 7,03 1.000 PB
54 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 277 00:48:43 7,02 999
55 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 276 00:48:50 7,00 996 PB
56 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 275 00:48:53 7,00 995 PB
57 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 274 00:48:56 6,99 994
58 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 273 00:49:00 6,98 993 PB
59 Martikán Jiří cz Horolezci FM 272 00:49:02 6,97 992
60 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 271 00:49:08 6,96 990
61 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 270 00:49:21 6,93 986 PB
62 Babiánek David cz CK Pemap Přerov 269 00:49:34 6,90 982
63 Rataj Pavel cz Erholung 268 00:49:36 6,90 981
64 Byrtus Jindřich cz 267 00:49:45 6,87 978
65 Gabrys Dominik cz Splašení goroli 266 00:49:48 6,87 977
66 Kimla Jan cz Olympáci 265 00:49:52 6,86 976
67 Lach Alan cz Racing Olešná 264 00:49:56 6,85 974 PB
68 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 263 00:50:02 6,84 973
69 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 262 00:50:08 6,82 971 PB
70 Jirka Michal cz Abadzikra 261 00:50:10 6,82 970
71 Čech Radek cz (mo)mentálně Opavské dupy 260 00:50:18 6,80 967 PB
72 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 259 00:50:21 6,79 966
73 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 258 00:50:31 6,77 963 PB
74 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 257 00:50:36 6,76 962 PB
75 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 256 00:50:39 6,75 961 PB
76 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 255 00:50:47 6,73 958 PB
77 Navrátil Michal cz The cooling birds 254 00:50:50 6,73 957
78 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 253 00:50:54 6,72 956
79 Body Marcel cz Novatop Lapiere 252 00:50:56 6,71 955 PB
80 Oswald Pavel cz Matrix Team 251 00:51:00 6,71 954 PB
81 Krupa Tomáš cz Olympáci 250 00:51:09 6,69 951
83 Dovrtěl Radovan cz 248 00:51:15 6,67 949
84 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 247 00:51:18 6,67 949
85 Martikánová Alice cz Horolezci FM 246 00:51:21 6,66 948
86 Martinec Václav cz The cooling birds 245 00:51:26 6,65 946
87 Petruňa Vojtěch cz Chimpanzee 244 00:51:30 6,64 945 PB
88 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 243 00:51:32 6,64 944 PB
89 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 242 00:51:36 6,63 943 CR
90 Belej David cz Medvěd z lesa 241 00:52:00 6,58 936
91 Waloszek Vlastislav cz Chimpanzee 240 00:52:02 6,57 935
92 Görlich Petr cz SK Bagbike 239 00:52:06 6,56 934 PB
93 Mooc Filip cz X-Trail Orlová 238 00:52:09 6,56 933
94 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 237 00:52:20 6,54 930
95 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 236 00:52:26 6,52 928
96 Šotola Roman cz Porubští Rafani 235 00:52:33 6,51 926
97 Lichý Dušan cz Splašení goroli 234 00:52:38 6,50 925
98 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 233 00:52:42 6,49 923
99 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 232 00:52:52 6,47 920 PB
100 Skopalík Zbyněk cz 231 00:53:02 6,45 918
101 Šimčík Vladimír cz X-Trail Orlová 230 00:53:11 6,43 915
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...