Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
15. 12. 2012, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
41 cm
Rychlost větru:
54 km/h

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 28.12.2012, 14:59:28
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 350 00:32:08 6,91 1.240
2 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 345 00:32:24 6,85 1.230
3 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 340 00:32:34 6,82 1.223
4 Dedek Aleš cz 335 00:33:09 6,70 1.202
5 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 332 00:33:12 6,69 1.200
6 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 330 00:33:41 6,59 1.183
7 Pavlík Víťa cz 328 00:34:08 6,50 1.167
8 Šindelek Pavel cz Olympáci 326 00:34:27 6,44 1.156
9 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 324 00:34:40 6,40 1.149
10 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 322 00:34:45 6,39 1.146
11 Šindelek Vladan cz Olympáci 320 00:34:51 6,37 1.143
12 Otevřel Vít cz Jump Sport 319 00:34:59 6,35 1.139
13 Nycz Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 318 00:35:56 6,18 1.109
14 Žniva Ondřej cz Methanol A 317 00:36:01 6,16 1.106
15 Ručka Richard cz Jump Sport 316 00:36:08 6,14 1.103 PB
16 Ponek Tibor sk Methanol A 315 00:36:13 6,13 1.100
17 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 314 00:36:15 6,12 1.099
18 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 313 00:36:19 6,11 1.097
19 Škrabánek Petr cz Bílovec 312 00:36:28 6,09 1.093
20 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 311 00:36:35 6,07 1.089
21 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 310 00:36:44 6,04 1.085
22 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 309 00:36:59 6,00 1.077
23 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 308 00:37:14 5,96 1.070
24 Hlaváč Lumír cz SK fuga 307 00:37:33 5,91 1.061
25 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 306 00:37:36 5,90 1.060
26 Kostka Tomáš cz 305 00:37:39 5,90 1.058
27 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 304 00:37:42 5,89 1.057
28 Swaczyna Petr cz masazpromuze.cz 303 00:37:48 5,87 1.054
29 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 302 00:37:57 5,85 1.050
30 Heinrich Lukáš cz Bike Style 301 00:38:06 5,83 1.046
31 Sobek Lumír cz 300 00:38:07 5,82 1.045
32 Kubala Janusz cz 299 00:38:11 5,81 1.043
33 Blabla Tomáš cz Olympáci 298 00:38:25 5,78 1.037
34 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 297 00:38:37 5,75 1.032
35 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 296 00:38:43 5,73 1.029
36 Sosna Tomáš cz TK Ostrava 295 00:39:09 5,67 1.018
37 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 294 00:39:14 5,66 1.015
38 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 293 00:39:21 5,64 1.012
39 Lach Alan cz Racing Olešná 292 00:39:26 5,63 1.010
40 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 291 00:39:35 5,61 1.006
41 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 290 00:39:40 5,60 1.004
42 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 289 00:39:43 5,59 1.003
43 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 288 00:39:55 5,56 998
44 Babán Marcel cz 287 00:40:02 5,55 995
45 Heczko Filip cz TJ TŽ Třinec 286 00:40:06 5,54 994
46 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 285 00:40:09 5,53 992
47 Ščerba Marek cz Duke Corporation 284 00:40:12 5,52 991
48 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 283 00:40:18 5,51 989
49 Babiánek David cz CK Pemap Přerov 282 00:40:23 5,50 987
51 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 280 00:40:32 5,48 983
52 Pácha Zdeněk cz Olympáci 279 00:40:36 5,47 981
53 Martikán Jiří cz Horolezci FM 278 00:40:40 5,46 980
54 Kimla Jan cz Olympáci 277 00:40:43 5,45 978
55 Görlich Petr cz SK Bagbike 276 00:40:46 5,45 977
56 Navrátil Michal cz The cooling birds 275 00:40:55 5,43 974
57 Kubín Jakub cz Malbery Opava 274 00:41:01 5,41 971
58 Martikánová Alice cz Horolezci FM 273 00:41:07 5,40 969
59 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 272 00:41:21 5,37 963
60 Oswald Pavel cz Matrix Team 271 00:41:29 5,35 960
61 Mališ Rudolf cz JAPA outdoor team 270 00:41:43 5,32 955
62 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 269 00:41:48 5,31 953
63 Píša Martin vk SK Valašského království 268 00:41:52 5,30 952
64 Janas Karel cz Porubští Rafani 267 00:41:56 5,29 950
65 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 266 00:42:00 5,29 949
66 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 265 00:42:05 5,28 947
67 Mooc Filip cz X-Trail Orlová 264 00:42:08 5,27 946
68 Belej David cz Medvěd z lesa 263 00:42:34 5,22 936
69 Motl Vojtěch cz Porubští Rafani 262 00:42:38 5,21 934
71 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 260 00:43:02 5,16 926
72 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 259 00:43:13 5,14 922
73 Tomanec Karel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 258 00:43:30 5,10 916
74 Waloszek Vlastislav cz Chimpanzee 257 00:43:34 5,10 914
75 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 256 00:43:44 5,08 911
76 Martinec Václav cz The cooling birds 255 00:43:49 5,07 909
77 Šotola Roman cz Porubští Rafani 254 00:44:06 5,03 903
78 Ostruszka Michal cz Splašení goroli 253 00:44:14 5,02 901
79 Byrtus Ivo cz MH Bike - GYNPRENATAL 252 00:44:20 5,01 899
80 Černý Viktor cz masazpromuze.cz 251 00:44:24 5,00 897
81 Šafrán Matěj cz X-Trail Orlová 250 00:44:28 4,99 896
82 Lichý Dušan cz Splašení goroli 249 00:44:36 4,98 893
83 Mazur Martin cz Jump Sport 248 00:44:41 4,97 892
84 Kolář Milan cz CK Pemap Přerov 247 00:44:45 4,96 890
85 Petruňa Vojtěch cz Chimpanzee 246 00:44:48 4,96 889
86 Král David cz Bikekram 245 00:44:54 4,94 887
87 Žaloudík Jiří cz lepjs.cz 244 00:44:58 4,94 886
88 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 243 00:45:13 4,91 881
89 Gruchala Vojtěch cz TK Ostrava 242 00:45:17 4,90 880
90 Maniš Martin cz Čajovna Magnolia Frenštát 241 00:45:21 4,90 879
91 Wasserbauer Lukáš cz eSpring Opava 240 00:45:25 4,89 877
92 Figura Lukáš cz 239 00:45:29 4,88 876
93 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 238 00:45:32 4,88 875
94 Baran Jiří cz 237 00:45:35 4,87 874
95 Schneider Rudolf cz CK Continental Frenštát p.R. 236 00:45:38 4,86 873
96 Střebovský Tomáš cz Napohodu!!! bike team 235 00:45:40 4,86 872
97 Liška Andrej sk Manín Považská Bystrica 234 00:45:43 4,86 871
98 Buchal Ivo cz Racing Olešná 233 00:45:47 4,85 870
99 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 232 00:45:49 4,85 870
100 Dovrtěl Radovan cz 231 00:45:53 4,84 868
101 Koudelka David cz VZS Ostrava 230 00:45:56 4,83 867
102 Kněžík Roman cz :-) 229 00:46:01 4,82 866
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...