Ostravice, železniční přejezd - night - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
22. 12. 2012, 16:30
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
-6 °C
Množství sněhu:
36 cm
Rychlost větru:
22 km/h

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 22.2.2013, 18:02:17
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 350 00:42:01 9,71 1.255 TR CR
2 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 345 00:42:07 9,69 1.252 CR PB
3 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 340 00:44:10 9,24 1.194
4 Zemaník Jan cz Jump Sport 335 00:44:21 9,20 1.189
5 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 332 00:44:46 9,11 1.178 PB
6 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 330 00:45:07 9,04 1.169
7 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 328 00:46:12 8,83 1.142
8 Otevřel Vít cz Jump Sport 326 00:46:16 8,82 1.140
9 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 324 00:46:38 8,75 1.131
10 Bechný Michal cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 322 00:46:40 8,74 1.130
11 Šindelek Pavel cz Olympáci 320 00:46:44 8,73 1.129
12 Nycz Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 319 00:46:55 8,70 1.124
13 Šindelek Vladan cz Olympáci 318 00:47:15 8,63 1.116 PB
14 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 317 00:47:29 8,59 1.111
15 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 316 00:47:42 8,55 1.106
16 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 315 00:48:10 8,47 1.095
17 Lanc Vojtěch cz Splašení goroli 314 00:48:31 8,41 1.087
18 Svoboda Tomáš cz Scott Continental X-Race 313 00:48:33 8,40 1.086
19 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 312 00:48:37 8,39 1.085
20 Žniva Ondřej cz Methanol A 311 00:48:46 8,37 1.081
21 Swaczyna Petr cz masazpromuze.cz 310 00:48:59 8,33 1.077
22 Sosna Tomáš cz TK Ostrava 309 00:49:11 8,30 1.072
23 Škrabánek Petr cz Bílovec 308 00:49:16 8,28 1.071
24 Žuška Marcel cz HO Baník Karviná 307 00:49:29 8,25 1.066
25 Ručka Richard cz Jump Sport 306 00:49:44 8,20 1.060
26 Hlaváč Lumír cz SK fuga 305 00:49:48 8,19 1.059
27 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 304 00:49:52 8,18 1.058
28 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 303 00:49:54 8,18 1.057
29 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 302 00:50:02 8,15 1.054
30 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 301 00:50:04 8,15 1.053
31 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 300 00:50:12 8,13 1.051
32 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 299 00:50:18 8,11 1.049
33 Kokeš Pavel vk SK Valašského království 298 00:50:40 8,05 1.041
34 Blabla Tomáš cz Olympáci 297 00:50:42 8,05 1.040
35 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 296 00:50:47 8,03 1.039
36 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 295 00:50:50 8,03 1.038
37 Stančík Bedřich cz HO Baník Karviná 294 00:50:52 8,02 1.037
38 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 293 00:50:54 8,02 1.036
39 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 292 00:50:57 8,01 1.035
40 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 291 00:51:01 8,00 1.034
41 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 290 00:51:05 7,99 1.032
42 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 289 00:51:39 7,90 1.021 CR
43 Čopjan Pavel cz 288 00:51:48 7,88 1.018
44 Babiánek David cz CK Pemap Přerov 287 00:51:52 7,87 1.017
45 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 286 00:51:55 7,86 1.016
46 Sikora Miroslav cz Splašení goroli 285 00:51:58 7,85 1.015
47 Ehler Tomáš cz Porubští Rafani 284 00:52:01 7,84 1.014
48 Mazur Martin cz Jump Sport 283 00:52:04 7,84 1.013
49 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 282 00:52:08 7,83 1.012
50 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 281 00:52:14 7,81 1.010
51 Lach Alan cz Racing Olešná 280 00:52:18 7,80 1.008
52 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 279 00:52:34 7,76 1.003
53 Sobek Lumír cz 278 00:52:43 7,74 1.000
54 Mooc Filip cz X-Trail Orlová 277 00:52:51 7,72 998
55 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 276 00:52:54 7,71 997
56 Kostka Tomáš cz 275 00:53:00 7,70 995
57 Martikán Jiří cz Horolezci FM 274 00:53:04 7,69 994
58 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 273 00:53:25 7,64 987
59 Kubín Jakub cz Malbery Opava 272 00:53:30 7,63 986
60 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 271 00:53:35 7,61 984
61 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 270 00:53:52 7,57 979
62 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 269 00:53:56 7,56 978
64 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 267 00:54:14 7,52 972
65 Görlich Petr cz SK Bagbike 266 00:54:19 7,51 971
66 Kimla Jan cz Olympáci 265 00:54:25 7,50 969
67 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 264 00:54:37 7,47 966
68 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 263 00:54:40 7,46 965
69 Martikánová Alice cz Horolezci FM 262 00:54:43 7,46 964
70 Kolář Milan cz CK Pemap Přerov 261 00:54:48 7,45 962
71 Martinec Václav cz The cooling birds 260 00:54:51 7,44 962
72 Dvorský Ladislav cz MK Seitl Ostrava 259 00:54:59 7,42 959
73 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 258 00:55:01 7,42 959
74 Soukup Ondřej cz KPNP 257 00:55:04 7,41 958
75 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 256 00:55:15 7,38 955
76 Czerný Pavel cz Lesani 255 00:55:18 7,38 954
77 Belej David cz Medvěd z lesa 254 00:55:29 7,35 951
78 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 253 00:55:37 7,34 948
79 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 252 00:55:40 7,33 947
80 Navrátil Michal cz The cooling birds 251 00:55:49 7,31 945
81 Oswald Pavel cz Matrix Team 250 00:55:56 7,29 943
82 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 249 00:56:03 7,28 941
83 Dovrtěl Radovan cz 248 00:56:07 7,27 940
84 Planička Jiří cz Litovel 247 00:56:21 7,24 936
85 Glonek Jakub cz Gymnázium - Hrabůvka 246 00:56:24 7,23 935
86 Byrtus Ivo cz MH Bike - GYNPRENATAL 245 00:56:28 7,23 934
87 Mrověc Tomáš cz Devotion Team 244 00:56:31 7,22 933
88 Maniš Martin cz Čajovna Magnolia Frenštát 243 00:56:33 7,21 933
89 Petruňa Vojtěch cz Chimpanzee 242 00:56:36 7,21 932
90 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 241 00:56:42 7,20 930
91 Ostruszka Michal cz Splašení goroli 240 00:56:50 7,18 928
92 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 239 00:57:02 7,15 925
93 Plaček Michael cz JAPA outdoor team 238 00:57:04 7,15 924
94 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 237 00:57:12 7,13 922
95 Motl Vojtěch cz Porubští Rafani 236 00:57:14 7,13 921
96 Wasserbauer Lukáš cz eSpring Opava 235 00:57:19 7,12 920
97 Skopalík Zbyněk cz 234 00:57:22 7,11 919
98 Waloszek Vlastislav cz Chimpanzee 233 00:57:36 7,08 916
99 Střebovský Tomáš cz Napohodu!!! bike team 232 00:57:40 7,08 915
100 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 231 00:57:45 7,06 913
101 Šotola Roman cz Porubští Rafani 230 00:57:50 7,05 912
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...