Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
11. 11. 2007, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m

Porovnat s etapou 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 12.11.2007, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 150 00:46:24 10,22 746
2 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 145 00:00:00
3 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 140 00:00:00
4 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 135 00:00:00
5 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 132 00:00:00
6 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 130 00:00:00
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 128 00:00:00
8 Drastich Adam cz X-AIR Ostrava 126 00:00:00
9 Svoboda Tomáš cz Olympáci 124 00:00:00
10 Trebuna René cz Olympáci 122 00:00:00
11 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 120 00:00:00
12 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 119 00:00:00
13 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 118 00:00:00
14 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 117 00:00:00
15 Kimla Jan cz NO STRESS 116 00:00:00
16 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 115 00:00:00
17 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 114 00:00:00
18 Litvik Miroslav sk Kysucký žabáci 113 00:00:00
19 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 112 00:00:00
20 Honěk Petr cz NO STRESS 111 00:00:00
21 Pavlík Víťa cz Bikemania 007 Team 110 00:00:00
22 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 109 00:00:00
23 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 108 00:00:00
24 Gladiš Tomáš cz Baláž EXTREME- Salomon 107 00:00:00
25 Choleva Petr cz Horolezci FM 106 00:00:00
26 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 105 00:00:00
27 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 104 00:00:00
28 Labudík Miroslav sk Manín Považská Bystrica 103 00:00:00
29 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 102 00:00:00
30 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 101 00:00:00
31 Hudeček Petr cz ZHOR Team- snow face 100 00:00:00
32 Kněžík Roman cz Rubicon 99 00:00:00
33 Vondrák Zbyněk cz Dvě sedmy Mělník 98 00:00:00
34 Žniva Ondřej cz Žniva Team 97 00:00:00
35 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 96 00:00:00
36 Greipel Tomáš cz SUNDANCE 95 00:00:00
37 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 94 00:00:00
38 Malošík Jan cz MÖLNLYCKE 93 00:00:00
39 Tešnar Hynek cz YOGi Racing Ostrava 92 00:00:00
40 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 91 00:00:00
41 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 90 00:00:00
42 Kolařík Pavel cz Horolezci FM 89 00:00:00
43 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 88 00:00:00
44 Lupík Josef cz Apache 87 00:00:00
45 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 86 00:00:00
46 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 85 00:00:00
47 Franer Kuba cz SUNDANCE 84 00:00:00
48 Beránek Jakub cz 83 00:00:00
49 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 82 00:00:00
50 Ševčíková Jana cz Bike One 81 00:00:00
51 Mrůzek Martin cz SUNDANCE 80 00:00:00
52 Hurník Pavel cz Horolezci FM 79 00:00:00
53 Herbert David cz SUNDANCE 78 00:00:00
54 Gladiš Filip cz Baláž EXTREME- Salomon 77 00:00:00
55 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 76 00:00:00
56 Lipták Radim cz Midar team 75 00:00:00
57 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 74 00:00:00
58 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 73 00:00:00
59 Bortel Jaroslav cz Frýdek 72 00:00:00
60 Grygar Jiří cz CK Otice 71 00:00:00
61 Svoboda Milan cz Apache 70 00:00:00
62 Melichárek Martin cz Jiří Team Ostrava 69 00:00:00
63 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 68 00:00:00
64 Hejneš Leopold cz Hasiči Stará Bělá 67 00:00:00
65 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 66 00:00:00
66 Raška František cz CK Frenštát p.R. 65 00:00:00
67 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 64 00:00:00
68 Balko Peter cz Lístečkar 63 00:00:00
69 Beránek Roman cz EKOFAS Ostrava 62 00:00:00
70 Javorek Petr cz Dracon Team 61 00:00:00
71 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 60 00:00:00
72 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 59 00:00:00
73 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 58 00:00:00
74 Zlý Vojtěch cz MTB Konečný 57 00:00:00
75 Hurník Ondřej cz Jiří Team Ostrava 56 00:00:00
76 Matýsek Vlasta st. cz MTB Konečný 55 00:00:00
77 Klimánek Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 54 00:00:00
78 Matalová Jana cz Baláž EXTREME- Salomon 53 00:00:00
79 Čmelík Ondřej cz SUNDANCE 52 00:00:00
80 Veličková Markéta cz X-AIR Ostrava 51 00:00:00
81 Mareš Ondřej cz MTB Konečný 50 00:00:00
82 Solczyková Renata cz MÖLNLYCKE 49 00:00:00
83 Pavlíček Dan cz MÖLNLYCKE 48 00:00:00
84 Jeřábek Milan cz MTB Konečný 47 00:00:00
85 Skořepová Eva cz X-AIR Ostrava 46 00:00:00
86 Rodryč Michal cz ZHOR Team- snow face 45 00:00:00
87 Žáčková Marta cz Bikemania 007 Team 44 00:00:00
88 Pargač Dušan cz Bikemania 007 Team 43 00:00:00
89 Velička Petr cz ZHOR Team- snow face 42 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...