Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
5. 11. 2006, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 6.11.2006, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 120 00:36:11 6,14 1.101
2 Bohatý Tomáš cz X-AIR Ostrava 115 00:00:00
3 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 110 00:00:00
4 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 105 00:00:00
5 Kolouch David cz Horolezci FM 102 00:00:00
6 Tomeček Lubomír cz Elitní Vrchaři 100 00:00:00
7 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 98 00:00:00
8 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 96 00:00:00
9 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 94 00:00:00
10 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 92 00:00:00
11 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 90 00:00:00
12 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 89 00:00:00
13 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 88 00:00:00
14 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 87 00:00:00
15 Petreček Tomáš cz Tilak Team 86 00:00:00
16 Uher Libor cz Horolezci FM 85 00:00:00
17 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 84 00:00:00
18 Trávníček Rostislav cz Olympáci 83 00:00:00
19 Greipel Tomáš cz Elitní Vrchaři 82 00:00:00
20 Koukal Jan cz MHC Karviná 81 00:00:00
21 Velička Petr cz Elitní Vrchaři 80 00:00:00
22 Pešat Jan cz VK Perun 79 00:00:00
23 Jeřábek Kamil cz VK Perun 78 00:00:00
24 Ivo Had Pítr cz Umpa Lumpa Uf Uf 77 00:00:00
25 Helmut cz Tým 76 00:00:00
26 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 75 00:00:00
27 Sadke Tomáš cz SUNDANCE 74 00:00:00
28 Franer Kuba cz SUNDANCE 73 00:00:00
29 Holášek Marek cz TJ- Kozlovice 72 00:00:00
30 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 71 00:00:00
31 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 70 00:00:00
32 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 69 00:00:00
33 Mrůzek Martin cz SUNDANCE 68 00:00:00
34 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 67 00:00:00
35 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 66 00:00:00
36 Vávra Marek cz Džoko sú Kamarati 65 00:00:00
37 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 64 00:00:00
38 Knápek Martin cz Umpa Lumpa Uf Uf 63 00:00:00
39 Krkoška Václav cz Utíkejte, bo Vás chytíme 62 00:00:00
40 Balko Peter cz SK Ostrý Malenovice 61 00:00:00
41 Lukosz Petr pl Gruppo Compatto 60 00:00:00
42 Raška František cz CK Frenštát p.R. 59 00:00:00
43 Matýsek Vlasta st. cz MTB 58 00:00:00
44 Kroutilová Zuzana cz Tilak Team 57 00:00:00
45 Heinrich Lukáš cz Gruppo Compatto 56 00:00:00
46 Staufčík Radek cz Elitní Vrchaři 55 00:00:00
47 Lacek Jiří cz Crashers Opava 54 00:00:00
48 Novotná Hana cz Umpa Lumpa Uf Uf 53 00:00:00
49 Vrubel Tomáš cz MHC Karviná 52 00:00:00
50 Novotná Martina cz Umpa Lumpa Uf Uf 51 00:00:00
51 Mrázek Jiří cz UFO Bike 50 00:00:00
52 Petříčková Alča cz Umpa Lumpa Uf Uf 49 00:00:00
53 Beinhauer David cz Ferata 48 00:00:00
54 Rohel Břetislav cz Ferata 47 00:00:00
55 Rohelová Libuše cz Ferata 46 00:00:00
56 Rohel Břetislav st. cz Ferata 45 00:00:00
57 Melicharová Markéta cz Ferata 44 00:00:00
58 Brezniak Josef cz MTB 43 00:00:00
59 Vystrčil Jaroslav cz MTB 42 00:00:00
60 Kaňák Jan cz Elitní Vrchaři 41 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...