Krásná, most - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
5. 1. 2013, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m
Teplota:
-2 °C
Množství sněhu:
26 cm
Rychlost větru:
50 km/h

Porovnat s etapou 10.11.2018 | 14.11.2015 | 8.11.2014 | 9.11.2013 | 12.2.2012 | 17.12.2011 | 19.2.2011 | 18.12.2010 | 13.2.2010 | 19.12.2009 | 10.1.2009 | 29.11.2008 | 5.1.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 7.1.2013, 12:55:50
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 350 00:36:52 8,46 1.271 TR CR
2 Šindelek Pavel cz Olympáci 345 00:40:19 7,74 1.162 PB
3 Bechný Michal cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 340 00:40:26 7,72 1.159
4 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 335 00:40:46 7,65 1.149
5 Bebčák Josef sk Methanol A 332 00:40:54 7,63 1.146 PB
6 Brož Matěj cz Team Forman Cinelli 330 00:41:00 7,61 1.143
7 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 328 00:41:06 7,59 1.140
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 326 00:41:23 7,54 1.132 PB
9 Ručka Richard cz Jump Sport 324 00:41:26 7,53 1.131 PB
10 Swaczyna Petr cz masazpromuze.cz 322 00:41:36 7,50 1.126
11 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 320 00:41:52 7,45 1.119 PB
12 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 319 00:42:29 7,34 1.103
13 Pavlík Víťa cz 318 00:42:31 7,34 1.102
14 Otevřel Vít cz Jump Sport 317 00:42:34 7,33 1.101 PB
15 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 316 00:42:39 7,32 1.099 PB
16 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 315 00:42:45 7,30 1.096
17 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 314 00:42:53 7,28 1.093
18 Stančík Bedřich cz HO Baník Karviná 313 00:42:55 7,27 1.092
19 Nycz Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 312 00:42:57 7,26 1.091
20 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 311 00:43:02 7,25 1.089 PB
21 Žniva Ondřej cz Methanol A 310 00:43:09 7,23 1.086 PB
22 Marek Miroslav cz Team Forman Cinelli 309 00:43:14 7,22 1.084
23 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 308 00:43:20 7,20 1.081 CR PB
24 Lanc Vojtěch cz Splašení goroli 307 00:43:25 7,19 1.079 CR
25 Škrabánek Petr cz Bílovec 306 00:43:35 7,16 1.075 PB
26 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 305 00:43:43 7,14 1.072 CR
27 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 304 00:44:03 7,08 1.064 PB
28 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 303 00:44:13 7,06 1.060 PB
29 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 302 00:44:21 7,03 1.057
30 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 301 00:44:26 7,02 1.055
31 Svoboda Tomáš cz Scott Continental X-Race 300 00:44:36 7,00 1.051
32 Blabla Tomáš cz Olympáci 299 00:44:39 6,99 1.049 PB
33 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 298 00:44:42 6,98 1.048
34 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 297 00:44:46 6,97 1.047
35 Kubala Janusz cz 296 00:44:55 6,95 1.043 PB
36 Lach Alan cz Racing Olešná 295 00:45:05 6,92 1.039 PB
37 Mazur Martin cz Jump Sport 294 00:45:21 6,88 1.033 PB
38 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 293 00:45:38 6,84 1.027
39 König Michal cz (mo)mentálně Opavské dupy 292 00:45:49 6,81 1.023
40 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 291 00:45:58 6,79 1.019
41 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 290 00:46:07 6,77 1.016
42 Sobek Lumír cz 289 00:46:11 6,76 1.015
43 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 288 00:46:19 6,74 1.012
44 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 287 00:46:22 6,73 1.011
45 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 286 00:46:27 6,72 1.009 PB
46 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 285 00:46:30 6,71 1.008
47 Dovrtěl Radovan cz 284 00:46:33 6,70 1.007
48 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 283 00:46:39 6,69 1.005
49 Krupa Tomáš cz Olympáci 282 00:46:46 6,67 1.002
50 Kempa Jan cz Fialové kobry 281 00:46:58 6,64 998
51 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 280 00:47:01 6,64 997
52 Navrátil Michal cz The cooling birds 279 00:47:08 6,62 994
53 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 278 00:47:28 6,57 987
54 Ehler Tomáš cz Porubští Rafani 277 00:47:35 6,56 985
55 Kimla Jan cz Olympáci 276 00:47:38 6,55 984
56 Kowalík Karel cz 275 00:47:41 6,54 983
57 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 274 00:47:47 6,53 981
58 Pácha Zdeněk cz Olympáci 273 00:47:50 6,52 980 CR
59 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 272 00:47:55 6,51 978
60 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 271 00:48:01 6,50 976 PB
61 Černý Viktor cz masazpromuze.cz 270 00:48:05 6,49 975
62 Mrověc Tomáš cz Devotion Team 269 00:48:09 6,48 973
63 Toman Jiří cz Team Forman Cinelli 268 00:48:12 6,47 972 PB
64 Wasserbauer Lukáš cz eSpring Opava 267 00:48:16 6,46 971 PB
65 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 266 00:48:20 6,46 970
66 Oswald Pavel cz Matrix Team 265 00:48:23 6,45 969 PB
67 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 264 00:48:27 6,44 967
68 Chrobák Radek cz Pepa Team F-M 263 00:48:46 6,40 961 PB
69 Juran Radim cz BSC Opava 262 00:48:48 6,39 960
70 Holoubek Jan cz Hanysodonti 261 00:48:51 6,39 959
71 Martikánová Alice cz Horolezci FM 260 00:48:53 6,38 959
72 Glonek Jakub cz Gymnázium - Hrabůvka 259 00:49:01 6,37 956
73 Belej David cz Medvěd z lesa 258 00:49:07 6,35 954
74 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 257 00:49:10 6,35 953 PB
75 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 256 00:49:14 6,34 952
76 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 255 00:49:16 6,33 951
77 Byrtus Ivo cz MH Bike - GYNPRENATAL 254 00:49:19 6,33 950 PB
78 Motl Vojtěch cz Porubští Rafani 253 00:49:24 6,32 949
79 Kubín Jakub cz Malbery Opava 252 00:49:39 6,28 944 PB
80 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 251 00:49:47 6,27 941
81 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 250 00:49:51 6,26 940
82 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 249 00:49:58 6,24 938
83 Janas Karel cz Porubští Rafani 248 00:50:10 6,22 934 PB
84 Střebovský Tomáš cz Napohodu!!! bike team 247 00:50:23 6,19 930
85 Maniš Martin cz Čajovna Magnolia Frenštát 246 00:50:25 6,19 929
86 Žuška Marcel cz HO Baník Karviná 245 00:50:32 6,17 927
87 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 244 00:50:41 6,16 925 PB
88 Jurček Tomáš cz Tomka 243 00:50:43 6,15 924
89 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 242 00:50:45 6,15 923
90 Opatrný Zdeněk cz 241 00:50:58 6,12 919
91 Hampl Tomáš cz HO Baník Karviná 240 00:51:00 6,12 919
92 Plaček Michael cz JAPA outdoor team 239 00:51:03 6,11 918
93 Mališ Rudolf cz JAPA outdoor team 238 00:51:06 6,11 917
94 Beilner Jakub cz Kroky z Orlový 237 00:51:09 6,10 916
95 Sikora David cz Mosty u Jablunkova 236 00:51:12 6,09 915
96 Materová Lucie cz Insportline TT Team Opava 235 00:51:19 6,08 913 CR
97 Collen Malcolm gb Team Great Britain 234 00:51:26 6,07 911
98 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 233 00:51:28 6,06 910
99 Lichý Dušan cz Splašení goroli 232 00:51:33 6,05 909
100 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 231 00:51:35 6,05 908 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...