Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
26. 1. 2013, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-9 °C
Množství sněhu:
78 cm
Rychlost větru:
20 km/h

Porovnat s etapou 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 6.2.2013, 17:31:02
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 350 00:45:48 10,35 756
2 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 345 00:47:15 10,03 733 PB
3 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 340 00:48:08 9,85 719 PB
4 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 335 00:49:21 9,60 702
5 Bechný Michal cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 332 00:49:24 9,60 701
6 Lanc Vojtěch cz Splašení goroli 330 00:49:45 9,53 696
7 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 328 00:50:34 9,37 685
8 Šindelek Pavel cz Olympáci 326 00:50:43 9,35 683
9 Šindelek Vladan cz Olympáci 324 00:50:54 9,31 680
10 Staniek Martin cz VZS Ostrava 322 00:50:58 9,30 679
11 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 320 00:51:02 9,29 678
12 Otevřel Vít cz Jump Sport 319 00:51:05 9,28 678
13 Škrabánek Petr cz Bílovec 318 00:51:08 9,27 677
14 Nycz Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 317 00:51:12 9,26 676
15 Žniva Ondřej cz Methanol A 316 00:51:32 9,20 672
16 Blabla Tomáš cz Olympáci 315 00:51:40 9,17 670
17 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 314 00:51:52 9,14 667
18 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 313 00:52:46 8,98 656
19 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 312 00:53:29 8,86 647
20 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 311 00:53:45 8,82 644
21 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 310 00:53:52 8,80 643
22 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 309 00:54:00 8,78 641
23 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 308 00:54:06 8,76 640
24 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 307 00:54:12 8,75 639
25 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 306 00:54:39 8,67 633
26 Lach Alan cz Racing Olešná 305 00:54:55 8,63 630
27 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 304 00:55:08 8,60 628
28 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 303 00:55:22 8,56 625
29 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 302 00:55:46 8,50 621
30 Kubín Jakub cz Malbery Opava 301 00:56:08 8,44 617
31 Glonek Jakub cz Gymnázium - Hrabůvka 300 00:56:20 8,41 615
32 Šindelek Daniel cz Pepa Team F-M 299 00:56:37 8,37 611
33 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 298 00:56:39 8,37 611
34 Pácha Zdeněk cz Olympáci 297 00:57:08 8,30 606
35 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 296 00:57:25 8,26 603
36 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 295 00:57:27 8,25 603
37 Slowioczek Roman cz Splašení goroli 294 00:57:35 8,23 601
38 Oswald Pavel cz Matrix Team 293 00:57:43 8,21 600
39 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 292 00:58:11 8,15 595
40 Kowalík Karel cz 291 00:58:16 8,14 594
41 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 290 00:58:26 8,11 592
42 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 289 00:58:36 8,09 591
43 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 288 00:58:47 8,06 589
44 Kubala Janusz cz 287 00:59:06 8,02 586
45 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 286 00:59:16 8,00 584
46 Šotola Roman cz Porubští Rafani 285 00:59:42 7,94 580
47 Choleva Petr cz Lítací jelen 284 00:59:48 7,93 579
48 Dovrtěl Radovan cz 283 00:59:49 7,92 579
49 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 282 01:00:33 7,83 572
50 Janas Karel cz Porubští Rafani 281 01:00:54 7,78 568
51 Černý Viktor cz masazpromuze.cz 280 01:01:08 7,75 566
52 Wasserbauer Lukáš cz eSpring Opava 279 01:01:15 7,74 565
53 Sikora David cz Mosty u Jablunkova 278 01:01:43 7,68 561
54 Černoch Ondřej cz 277 01:01:45 7,68 561
55 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 276 01:01:47 7,67 560
56 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 275 01:01:49 7,67 560
57 Byrtus Ivo cz MH Bike - GYNPRENATAL 274 01:01:54 7,66 559
58 Chmiel Radim cz MH Bike - GYNPRENATAL 273 01:01:58 7,65 559 PB
59 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 272 01:02:01 7,64 558
60 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 271 01:02:05 7,63 558
61 Bortel Jaroslav cz Olympáci 270 01:02:13 7,62 556
62 Wala Jan cz CK FESO Petřvald 269 01:02:35 7,57 553
63 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 268 01:02:42 7,56 552
64 Görlich Petr cz SK Bagbike 267 01:02:50 7,54 551
65 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 266 01:02:54 7,54 550
66 Filip Richard cz Backaldrin Team 265 01:03:10 7,50 548
67 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 264 01:03:30 7,46 545
68 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 263 01:03:32 7,46 545
69 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 262 01:03:42 7,44 543
70 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 261 01:04:05 7,40 540
71 Střebovský Tomáš cz Napohodu!!! bike team 260 01:04:09 7,39 540
72 Galuška Tomáš cz Lowell Pro 259 01:04:16 7,38 539
73 Klus Daniel cz MH Bike - GYNPRENATAL 258 01:04:37 7,34 536
74 Baran Jiří cz 257 01:04:49 7,31 534
75 Doležal Filip cz VZS Ostrava 256 01:04:57 7,30 533
76 Piechowicz Jiří cz Ace of Spades 255 01:05:07 7,28 532
77 Tomanec Karel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 254 01:05:19 7,26 530
78 Harabiš Radim vk SK Valašského království 253 01:05:31 7,23 528
79 Ryška Martin cz Fialové kobry 252 01:05:45 7,21 527
80 Václavek Pavel cz Zázvorové sušenky 251 01:05:54 7,19 525
81 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 250 01:05:57 7,19 525
82 Wojnar Martin cz Chotěbuz 249 01:05:59 7,18 525
83 Pernický Roman cz 248 01:06:28 7,13 521
84 Glombek František cz JAPA outdoor team 247 01:06:34 7,12 520
85 Benda Jiří cz MH Bike - GYNPRENATAL 246 01:06:39 7,11 519
86 Przeczek Marek cz HO Baník Karviná 245 01:06:43 7,10 519
87 Figura Lukáš cz 244 01:06:50 7,09 518
88 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 243 01:07:06 7,06 516
89 Kolčárek Ladislav cz Dura Bike Team 242 01:07:28 7,03 513
90 Sojka Patrik sk bez 241 01:07:48 6,99 511
91 Klimeš Michal cz Bratrstvo neohrožených 240 01:08:01 6,97 509
92 Skomorowski Stanislaw pl KB RYBNICKA KUŻNIA 239 01:08:08 6,96 508
93 Franta Roman cz Racing Olešná 238 01:08:15 6,95 507
94 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 237 01:08:41 6,90 504
95 Martinek Petr cz Backaldrin Team 236 01:08:44 6,90 504
96 Částečka Roman cz Hrabůvka 235 01:08:57 6,87 502
97 Ivanský Tomáš cz Vřesinští šneci 234 01:09:29 6,82 498
98 Marťák Miroslav cz Genesis 233 01:09:32 6,82 498
99 Frost Gary gb Team Great Britain 232 01:09:35 6,81 498
100 Juríčková Marta cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 231 01:09:46 6,79 496
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...