Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
2. 2. 2013, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
80 cm
Rychlost větru:
36 km/h

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 22.2.2013, 18:04:54
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 350 00:44:45 9,12 1.179
2 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 345 00:45:46 8,91 1.152
3 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 340 00:46:25 8,79 1.136
4 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 335 00:46:55 8,70 1.124
5 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 332 00:47:26 8,60 1.112
6 Krpec Lukáš cz Rocktechnik Triatlon 330 00:47:48 8,54 1.103
7 Šindelek Pavel cz Olympáci 328 00:48:10 8,47 1.095
8 Bechný Michal cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 326 00:48:29 8,42 1.088
9 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 324 00:48:40 8,38 1.084 PB
10 Velecký Tomáš cz Jump Sport 322 00:49:00 8,33 1.076
11 Swaczyna Petr cz masazpromuze.cz 320 00:49:32 8,24 1.065
12 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 319 00:49:42 8,21 1.061
13 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 318 00:49:57 8,17 1.056
14 Otevřel Vít cz Jump Sport 317 00:50:00 8,16 1.055
15 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 316 00:50:08 8,14 1.052
16 Šindelek Vladan cz Olympáci 315 00:50:18 8,11 1.049
17 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 314 00:50:27 8,09 1.045
18 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 313 00:50:37 8,06 1.042
19 Ručka Richard cz Jump Sport 312 00:50:43 8,04 1.040
20 Brož Matěj cz Team Forman Cinelli 311 00:50:54 8,02 1.036
21 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 310 00:50:57 8,01 1.035
22 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 309 00:51:02 7,99 1.033
23 Staniek Martin cz VZS Ostrava 308 00:51:05 7,99 1.032
24 Škrabánek Petr cz Bílovec 307 00:51:12 7,97 1.030
25 Blabla Tomáš cz Olympáci 306 00:51:14 7,96 1.029
26 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 305 00:51:32 7,92 1.023
27 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 304 00:51:35 7,91 1.022 CR PB
28 Marek Miroslav cz Team Forman Cinelli 303 00:51:40 7,90 1.021
29 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 302 00:51:53 7,86 1.017
30 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 301 00:51:59 7,85 1.015
31 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 300 00:52:04 7,84 1.013
32 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 299 00:52:09 7,82 1.011
33 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 298 00:52:15 7,81 1.009
34 Žniva Ondřej cz Methanol A 297 00:52:27 7,78 1.006
35 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 296 00:52:38 7,75 1.002 PB
36 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 295 00:52:40 7,75 1.001
37 Dovrtěl Radovan cz 294 00:52:43 7,74 1.000 PB
38 Toman Jiří cz Team Forman Cinelli 293 00:52:47 7,73 999 PB
39 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 292 00:52:52 7,72 998
40 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 291 00:53:04 7,69 994
41 Stančík Bedřich cz HO Baník Karviná 290 00:53:06 7,68 993
42 Lach Alan cz Racing Olešná 289 00:53:08 7,68 993
43 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 288 00:53:26 7,64 987
44 Křižák Petr cz Jump Sport 287 00:53:38 7,61 983
45 Svoboda Tomáš cz Scott Continental X-Race 286 00:53:42 7,60 982
46 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 285 00:53:46 7,59 981
47 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 284 00:54:06 7,54 975
48 Kowalík Karel cz 283 00:54:09 7,53 974
49 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 282 00:54:26 7,50 969
50 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 281 00:54:40 7,46 965
51 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 280 00:54:52 7,44 961
52 Chrobák Radek cz Pepa Team F-M 279 00:55:04 7,41 958
53 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 278 00:55:08 7,40 957
54 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 277 00:55:15 7,38 955
55 Kimla Jan cz Olympáci 276 00:55:27 7,36 951
57 Štefek Marek cz Ostrava-Zábřeh 274 00:55:47 7,31 945
58 Kubala Janusz cz 273 00:56:19 7,24 936
59 Navrátil Michal cz The cooling birds 272 00:56:52 7,17 927
60 Sobek Lumír cz 271 00:57:08 7,14 923
61 Lant Antonín cz Team Forman Cinelli 270 00:57:14 7,13 921
62 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 269 00:57:36 7,08 916
63 Motl Vojtěch cz Porubští Rafani 268 00:57:44 7,07 914
64 Oswald Pavel cz Matrix Team 267 00:57:51 7,05 912
65 Diblík Jan cz Racing Olešná 266 00:58:19 7,00 904
66 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 265 00:58:22 6,99 904
67 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 264 00:58:25 6,98 903
68 Rečlo Klement cz Jump Sport 263 00:58:27 6,98 902
69 Janas Karel cz Porubští Rafani 262 00:58:29 6,98 902
70 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 261 00:58:32 6,97 901 PB
71 Görlich Petr cz SK Bagbike 260 00:58:34 6,97 901
72 Hlaváč Lumír cz SK fuga 259 00:58:39 6,96 899
73 Junga Marian cz Manín Považská Bystrica 258 00:58:41 6,95 899
74 Černý Viktor cz masazpromuze.cz 257 00:58:43 6,95 898
75 Byrtus Ivo cz MH Bike - GYNPRENATAL 256 00:58:54 6,93 895
76 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 255 00:59:13 6,89 891
77 Minařík Martin cz TTC Olomouc 254 00:59:42 6,83 883
78 Sikora David cz Mosty u Jablunkova 253 01:00:03 6,79 878 PB
79 Šotola Roman cz Porubští Rafani 252 01:00:04 6,79 878
80 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 251 01:00:07 6,79 877
81 Juran Radim cz BSC Opava 250 01:00:10 6,78 877
82 Wasserbauer Lukáš cz eSpring Opava 249 01:00:13 6,78 876
83 Král David cz Bikekram 248 01:00:18 6,77 875
84 Černoch Ondřej cz 247 01:00:20 6,76 874
85 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 246 01:00:24 6,75 873
86 Mališ Rudolf cz JAPA outdoor team 245 01:00:26 6,75 873
87 Kubienka Libor cz Splašení goroli 244 01:00:31 6,74 871
88 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 243 01:00:34 6,74 871
89 Waloszek Vlastislav cz Chimpanzee 242 01:00:43 6,72 869
90 Doležal Filip cz VZS Ostrava 241 01:00:48 6,71 867 PB
91 Martikán Jiří cz Horolezci FM 240 01:00:52 6,70 866
92 Martinec Václav cz The cooling birds 239 01:00:58 6,69 865
93 Kožušník Adam cz Team Forman Cinelli 238 01:01:04 6,68 864
94 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 237 01:01:07 6,68 863
95 Střebovský Tomáš cz Napohodu!!! bike team 236 01:01:09 6,67 862
96 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 235 01:01:12 6,67 862
97 Glonek Jakub cz Gymnázium - Hrabůvka 234 01:01:14 6,66 861
98 Mielec Jaromír cz Gymnázium - Hrabůvka 233 01:01:16 6,66 861
99 Collen Malcolm gb Team Great Britain 232 01:01:22 6,65 859
100 Maniš Martin cz Čajovna Magnolia Frenštát 231 01:01:35 6,63 856
101 Belej David cz Medvěd z lesa 230 01:02:00 6,58 851
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...