Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
9. 2. 2013, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
-9 °C
Množství sněhu:
120 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 9.2.2013, 21:31:02
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 350 00:56:30 7,54 872
2 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 345 00:57:55 7,36 851
3 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 340 00:59:50 7,12 823
4 Šindelek Pavel cz Olympáci 335 01:00:24 7,05 816
5 Zemaník Jan cz Jump Sport 332 01:01:10 6,96 805
6 Otevřel Vít cz Jump Sport 330 01:01:50 6,89 797
7 Staniek Martin cz VZS Ostrava 328 01:01:56 6,88 795
8 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 326 01:02:06 6,86 793
9 Lanc Vojtěch cz Splašení goroli 324 01:02:18 6,84 791
10 Bechný Michal cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 322 01:02:34 6,81 787
11 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 320 01:02:50 6,78 784
12 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 319 01:03:00 6,76 782
13 Žniva Ondřej cz Methanol A 318 01:03:10 6,74 780
14 Nycz Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 317 01:03:12 6,74 779
15 Škrabánek Petr cz Bílovec 316 01:03:30 6,71 776
16 Ručka Richard cz Jump Sport 315 01:03:51 6,67 771
17 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 314 01:04:11 6,64 767
18 Šindelek Vladan cz Olympáci 313 01:04:56 6,56 759
19 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 312 01:06:14 6,43 744
20 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 311 01:06:43 6,39 738
21 Sobek Lumír cz 310 01:06:47 6,38 738
22 Lach Alan cz Racing Olešná 309 01:07:04 6,35 734
23 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 308 01:07:21 6,33 731
24 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 307 01:07:32 6,31 729
25 Kimla Jan cz Olympáci 306 01:08:02 6,26 724
27 Kubín Jakub cz Malbery Opava 304 01:09:03 6,17 713
28 Mazur Martin cz Jump Sport 303 01:09:08 6,16 713
29 Swaczyna Petr cz masazpromuze.cz 302 01:09:12 6,16 712
30 Toman Jiří cz Team Forman Cinelli 301 01:09:25 6,14 710
31 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 300 01:09:51 6,10 705
32 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 299 01:10:08 6,07 702
33 Navrátil Michal cz The cooling birds 298 01:10:15 6,06 701
34 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 297 01:10:25 6,05 700
35 Blabla Tomáš cz Olympáci 296 01:10:40 6,03 697
36 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 295 01:10:51 6,01 695
37 Kowalík Karel cz 294 01:10:55 6,01 695
38 Motl Vojtěch cz Porubští Rafani 293 01:11:09 5,99 692
39 Lichý Dušan cz Splašení goroli 292 01:11:29 5,96 689
40 Černý Viktor cz masazpromuze.cz 291 01:11:37 5,95 688
41 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 290 01:11:58 5,92 684
42 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 289 01:12:17 5,89 681
43 Diblík Jan cz Racing Olešná 288 01:13:33 5,79 670
44 Mrověc Tomáš cz Devotion Team 287 01:13:42 5,78 668
45 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 286 01:13:58 5,76 666
46 Dovrtěl Radovan cz 285 01:14:54 5,69 658
47 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 284 01:15:01 5,68 657
48 Janas Karel cz Porubští Rafani 283 01:15:04 5,67 656
49 Oswald Pavel cz Matrix Team 282 01:15:11 5,67 655
50 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 281 01:15:25 5,65 653
51 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 280 01:15:38 5,63 651
52 Byrtus Ivo cz MH Bike - GYNPRENATAL 279 01:15:56 5,61 649
53 Juran Radim cz BSC Opava 278 01:16:06 5,60 647
54 Waloszek Vlastislav cz Chimpanzee 277 01:16:12 5,59 646
55 Mališ Rudolf cz JAPA outdoor team 276 01:16:34 5,56 643
56 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 275 01:16:52 5,54 641
57 Wasserbauer Lukáš cz eSpring Opava 274 01:17:12 5,52 638
58 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 273 01:17:17 5,51 637
59 Doležal Filip cz VZS Ostrava 272 01:17:25 5,50 636
60 Střebovský Tomáš cz Napohodu!!! bike team 271 01:17:30 5,50 636
61 Král David cz Bikekram 270 01:17:36 5,49 635
62 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 269 01:18:16 5,44 629
63 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 268 01:18:27 5,43 628
64 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 267 01:18:49 5,40 625
65 Lukáš Karafiát cz 266 01:19:21 5,37 621
66 Mrovec Dušan cz synci z Kateřinek 265 01:19:27 5,36 620
67 Ryzí Martin cz SK Fighter Inside 264 01:19:49 5,34 617
68 Chmiel Radim cz MH Bike - GYNPRENATAL 263 01:20:03 5,32 615
69 Kotalová Jája cz SK Fighter Inside 262 01:20:17 5,31 614
70 Kubita Viktor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 261 01:20:24 5,30 613
71 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 260 01:20:46 5,27 610
72 Kubín Jiří cz Malbery Opava 259 01:20:52 5,27 609
73 Klus Daniel cz MH Bike - GYNPRENATAL 258 01:21:00 5,26 608
74 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 257 01:21:02 5,26 608
75 Przeczek Marek cz HO Baník Karviná 256 01:21:20 5,24 606
76 Bortel Jaroslav cz Olympáci 255 01:21:22 5,24 605
77 Štverák Tomáš cz The cooling birds 254 01:21:40 5,22 603
78 Hampl Tomáš cz HO Baník Karviná 253 01:21:44 5,21 603
79 Benda Jiří cz MH Bike - GYNPRENATAL 252 01:21:47 5,21 602
80 Rykr Vojtěch cz SK Fighter Inside 251 01:21:53 5,20 602
81 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 250 01:21:56 5,20 601
82 Liška Andrej sk Manín Považská Bystrica 249 01:21:59 5,20 601
83 Kněžík Roman cz :-) 248 01:22:16 5,18 599
84 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 247 01:22:31 5,16 597
85 Brož Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 246 01:22:36 5,16 596
86 Kotek Martin cz VZS Ostrava 245 01:22:40 5,15 596
87 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 244 01:22:48 5,14 595
88 Michalčík Karel cz (mo)mentálně Opavské dupy 243 01:23:03 5,13 593
89 Harabiš Radim vk SK Valašského království 242 01:23:09 5,12 592
90 Helcel Martin st. cz MH Bike - GYNPRENATAL 241 01:23:12 5,12 592
91 Jiskra Petr cz Kamikaze 240 01:23:21 5,11 591
92 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 239 01:23:26 5,11 590
93 Junga Marian cz Manín Považská Bystrica 238 01:23:28 5,10 590
94 Pernický Roman cz 237 01:23:33 5,10 590
95 Šimčík Vladimír cz X-Trail Orlová 236 01:23:47 5,08 588
96 Drienovský Zbyněk cz Bo 235 01:23:49 5,08 588
97 Částečka Roman cz Hrabůvka 234 01:23:51 5,08 587
98 Václavík Michael cz Pržno 233 01:24:55 5,02 580
99 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 232 01:25:11 5,00 578
100 Pšenica Miroslav cz Tonyswim 231 01:25:14 5,00 578
101 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 230 01:25:34 4,98 576 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...