Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
16. 2. 2013, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
117 cm
Rychlost větru:
10 km/h

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 17.2.2013, 15:46:46
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 350 00:31:26 7,06 1.267 CR PB
2 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 345 00:32:31 6,83 1.225
3 Šindelek Pavel cz Olympáci 340 00:32:46 6,78 1.216 PB
4 Bechný Michal cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 335 00:33:38 6,60 1.185
5 Otevřel Vít cz Jump Sport 332 00:33:47 6,57 1.179 PB
6 Swaczyna Petr cz masazpromuze.cz 330 00:33:55 6,55 1.175 PB
7 Žniva Ondřej cz Methanol A 328 00:34:11 6,49 1.165 PB
8 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 326 00:34:19 6,47 1.161 CR PB
9 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 324 00:34:27 6,44 1.156
10 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 322 00:34:31 6,43 1.154 PB
11 Staniek Martin cz VZS Ostrava 320 00:35:07 6,32 1.135
12 Šindelek Vladan cz Olympáci 319 00:35:33 6,24 1.121
13 Marek Miroslav cz Team Forman Cinelli 318 00:35:35 6,24 1.120
14 Kožušník Adam cz Team Forman Cinelli 317 00:35:41 6,22 1.116
15 Lanc Vojtěch cz Splašení goroli 316 00:35:47 6,20 1.113 CR
16 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 315 00:35:50 6,20 1.112 PB
17 Škrabánek Petr cz Bílovec 314 00:35:55 6,18 1.109 PB
18 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 313 00:36:03 6,16 1.105 CR PB
19 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 312 00:36:09 6,14 1.102 PB
20 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 311 00:36:12 6,13 1.101 PB
21 Nycz Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 310 00:36:14 6,13 1.100
22 Blabla Tomáš cz Olympáci 309 00:36:17 6,12 1.098 PB
23 Sobek Lumír cz 308 00:36:25 6,10 1.094 PB
24 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 307 00:36:34 6,07 1.090 PB
25 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 306 00:36:42 6,05 1.086
26 Ponek Tibor sk Methanol A 305 00:36:56 6,01 1.079
27 Ručka Richard cz Jump Sport 304 00:36:59 6,00 1.077
28 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 303 00:37:05 5,99 1.074
29 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 302 00:37:06 5,98 1.074 PB
30 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 301 00:37:14 5,96 1.070 PB
31 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 300 00:38:03 5,83 1.047 PB
32 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 299 00:38:09 5,82 1.044
33 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 298 00:38:20 5,79 1.039
34 Hlaváč Lumír cz SK fuga 297 00:38:33 5,76 1.033
35 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 296 00:38:46 5,73 1.028 PB
36 Navrátil Michal cz The cooling birds 295 00:38:55 5,70 1.024 PB
37 Kimla Jan cz Olympáci 294 00:38:59 5,69 1.022 PB
38 Černý Viktor cz masazpromuze.cz 293 00:39:03 5,69 1.020 PB
40 Toman Jiří cz Team Forman Cinelli 291 00:39:09 5,67 1.018
41 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 290 00:39:12 5,66 1.016
42 Mrovec Dušan cz synci z Kateřinek 289 00:39:16 5,65 1.015
43 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 288 00:39:24 5,63 1.011
44 Píša Martin vk SK Valašského království 287 00:39:36 5,61 1.006 PB
45 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 286 00:39:45 5,58 1.002
46 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 285 00:40:03 5,54 995
47 Brož Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 284 00:40:08 5,53 993
48 Oswald Pavel cz Matrix Team 283 00:40:17 5,51 989 PB
49 Belej David cz Medvěd z lesa 282 00:40:34 5,47 982 PB
50 Glonek Jakub cz Gymnázium - Hrabůvka 281 00:40:36 5,47 981
51 Mazur Martin cz Jump Sport 280 00:40:38 5,46 980 PB
52 Liška Andrej sk Manín Považská Bystrica 279 00:40:42 5,45 979 PB
53 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 278 00:40:45 5,45 978 PB
54 Kubín Jakub cz Malbery Opava 277 00:40:48 5,44 976 PB
55 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 276 00:40:51 5,43 975 PB
56 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 275 00:40:54 5,43 974
57 Görlich Petr cz SK Bagbike 274 00:41:03 5,41 971
58 Wasserbauer Lukáš cz eSpring Opava 273 00:41:06 5,40 969 PB
59 Dovrtěl Radovan cz 272 00:41:09 5,39 968 PB
60 Motl Vojtěch cz Porubští Rafani 271 00:41:18 5,38 965 PB
61 Hampl Tomáš cz HO Baník Karviná 270 00:41:21 5,37 963
62 Juran Radim cz BSC Opava 269 00:41:30 5,35 960
63 Janas Karel cz Porubští Rafani 268 00:41:33 5,34 959 PB
64 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 267 00:41:39 5,33 957 PB
65 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 266 00:41:43 5,32 955
66 Martikán Jiří cz Horolezci FM 265 00:41:46 5,32 954
67 Sikora David cz Mosty u Jablunkova 264 00:42:26 5,23 939
68 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 263 00:42:36 5,21 935
69 Šotola Roman cz Porubští Rafani 262 00:42:47 5,19 931 PB
70 Kubín Jiří cz Malbery Opava 261 00:42:56 5,17 928
71 Mrověc Tomáš cz Devotion Team 260 00:43:01 5,16 926
72 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 259 00:43:08 5,15 924 PB
73 Przeczek Marek cz HO Baník Karviná 258 00:43:13 5,14 922
74 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 257 00:43:23 5,12 918 PB
75 Plaček Michael cz JAPA outdoor team 256 00:43:35 5,09 914 PB
76 Martinec Václav cz The cooling birds 255 00:43:42 5,08 912 PB
77 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 254 00:43:50 5,06 909 PB
78 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 253 00:43:54 5,06 908
79 Ryzí Martin cz SK Fighter Inside 252 00:43:58 5,05 906 PB
80 Figura Lukáš cz 251 00:44:09 5,03 902 PB
81 Šafrán Matěj cz X-Trail Orlová 250 00:44:18 5,01 899 PB
82 Tomanec Karel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 249 00:44:21 5,01 898
83 Rek Filip vk SK Valašského království 248 00:44:23 5,00 898
84 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 247 00:44:28 4,99 896 PB
85 Střebovský Tomáš cz Napohodu!!! bike team 246 00:44:30 4,99 895 PB
86 Kocián Daniel cz Danyho parťáci 245 00:44:32 4,99 895 PB
87 Benda Jiří cz MH Bike - GYNPRENATAL 244 00:44:35 4,98 894 PB
88 Chmiel Radim cz MH Bike - GYNPRENATAL 243 00:44:38 4,97 893 PB
89 Michalčík Karel cz (mo)mentálně Opavské dupy 242 00:44:43 4,96 891
90 Ryška Martin cz Fialové kobry 241 00:44:49 4,95 889
91 Harabiš Radim vk SK Valašského království 240 00:44:53 4,95 888 PB
92 Bortel Jaroslav cz Olympáci 239 00:44:55 4,94 887 PB
93 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 238 00:45:00 4,93 885 PB
94 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 237 00:45:02 4,93 885
95 Piechowicz Jiří cz Ace of Spades 236 00:45:10 4,92 882 PB
96 Sojka Patrik sk bez 235 00:45:13 4,91 881 PB
97 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 234 00:45:18 4,90 879 PB
98 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 233 00:45:21 4,90 879 PB
99 Doležal Filip cz VZS Ostrava 232 00:45:27 4,88 877 PB
100 Baran Jiří cz 231 00:45:30 4,88 876 PB
101 Černoch Ondřej cz 230 00:45:33 4,87 875
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...