Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2013
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
23. 2. 2013, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
140 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 24.2.2013, 09:50:13
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 700 00:46:11 7,41 1.054
2 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 690 00:47:21 7,22 1.028
3 Sventek Ladislav sk Methanol A 680 00:49:54 6,85 975
4 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 670 00:50:23 6,79 966
5 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 664 00:50:48 6,73 958
6 Krpec Lukáš cz Rocktechnik Triatlon 660 00:51:05 6,69 953
7 Šindelek Pavel cz Olympáci 656 00:51:20 6,66 948
8 Bebčák Josef sk Methanol A 652 00:51:56 6,59 937
9 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 648 00:52:19 6,54 930
11 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 640 00:52:38 6,50 925
12 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 638 00:52:43 6,49 923
13 Swaczyna Petr cz masazpromuze.cz 636 00:52:50 6,47 921
14 Škrabánek Petr cz Bílovec 634 00:52:55 6,46 920
15 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 632 00:52:58 6,46 919
16 Bechný Michal cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 630 00:53:07 6,44 916
17 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 628 00:53:13 6,43 914
18 Staniek Martin cz VZS Ostrava 626 00:53:24 6,40 911
19 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 624 00:53:27 6,40 910
20 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 622 00:53:48 6,36 904
21 Byrtus Ivo cz MH Bike - GYNPRENATAL 620 00:53:53 6,35 903
22 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 618 00:53:56 6,34 902
23 Sikora Miroslav cz Splašení goroli 616 00:54:01 6,33 901
24 Javorek Petr cz masazpromuze.cz 614 00:54:07 6,32 899
25 Žniva Ondřej cz Methanol A 612 00:54:14 6,31 897
26 Hlaváč Lumír cz SK fuga 610 00:54:53 6,23 887
27 Mrovec Dušan cz synci z Kateřinek 608 00:54:57 6,22 886
28 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 606 00:55:00 6,22 885
29 Píša Martin vk SK Valašského království 604 00:55:04 6,21 884
30 Brož Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 602 00:55:07 6,21 883
31 Otevřel Vít cz Jump Sport 600 00:55:11 6,20 882
32 Velecký Tomáš cz Jump Sport 598 00:55:14 6,19 881
33 Juran Radim cz BSC Opava 596 00:55:19 6,18 880
34 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 594 00:55:23 6,18 879
35 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 592 00:55:26 6,17 878
36 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 590 00:55:30 6,16 877
37 Hlavatík Jan cz masazpromuze.cz 588 00:55:34 6,15 876
38 Kowalík Karel cz 586 00:55:38 6,15 875
39 Helcel Richard cz MH Bike - GYNPRENATAL 584 00:55:40 6,14 874
40 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 582 00:55:43 6,14 873
41 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 580 00:55:46 6,13 873
42 Kimla Jan cz Olympáci 578 00:55:51 6,12 871
43 Šindelek Vladan cz Olympáci 576 00:55:54 6,12 870
44 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 574 00:55:59 6,11 869
45 Mazur Martin cz Jump Sport 572 00:56:03 6,10 868
46 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 570 00:56:09 6,09 867
47 Krupa Tomáš cz Olympáci 568 00:56:13 6,08 866
48 Sobek Lumír cz 566 00:56:18 6,07 864
49 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 564 00:56:23 6,07 863
50 Ponek Tibor sk Methanol A 562 00:56:26 6,06 862
52 Michna Roman vk Studiosolaris.cz/skvk.cz 558 00:56:42 6,03 858
53 Šotola Roman cz Porubští Rafani 556 00:56:53 6,01 855
54 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 554 00:57:01 6,00 853
55 Glonek Jakub cz Gymnázium - Hrabůvka 552 00:57:15 5,97 850 PB
56 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 550 00:57:18 5,97 849
57 König Michal cz (mo)mentálně Opavské dupy 548 00:57:24 5,96 848
58 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 546 00:57:28 5,95 847
59 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 544 00:57:32 5,94 846
60 Pytlík Jiří cz Prajzská s.r.o 542 00:57:36 5,94 845
61 Janas Karel cz Porubští Rafani 540 00:57:40 5,93 844
62 Pácha Zdeněk cz Olympáci 538 00:57:42 5,93 843
63 Lach Alan cz Racing Olešná 536 00:57:52 5,91 841
64 Liška Andrej sk Manín Považská Bystrica 534 00:57:56 5,90 840
65 Kubala Janusz cz 532 00:58:02 5,89 838
66 Lukáš Karafiát cz 530 00:58:07 5,88 837
67 Plaček Michael cz JAPA outdoor team 528 00:58:10 5,88 837
68 Ručka Richard cz Jump Sport 526 00:58:14 5,87 836
69 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 524 00:58:17 5,87 835
70 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 522 00:58:22 5,86 834
71 Pešat Jan cz VK Perun Ostrava 520 00:58:25 5,85 833
72 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 518 00:58:28 5,85 832
73 Martikánová Alice cz Horolezci FM 516 00:58:31 5,84 832
74 Kubín Jakub cz Malbery Opava 514 00:58:34 5,84 831
75 Wasserbauer Lukáš cz eSpring Opava 512 00:58:38 5,83 830
76 Kubita Viktor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 510 00:58:41 5,83 829
77 Heczko Filip cz TJ TŽ Třinec 508 00:58:46 5,82 828
78 Mališ Rudolf cz JAPA outdoor team 506 00:58:48 5,82 828
79 Kempa Jan cz Fialové kobry 504 00:58:52 5,81 827
80 Střebovský Tomáš cz Napohodu!!! bike team 502 00:58:57 5,80 825
81 Belej David cz Medvěd z lesa 500 00:59:02 5,79 824
82 Bortel Jaroslav cz Olympáci 498 00:59:06 5,79 823
83 Dovrtěl Radovan cz 496 00:59:09 5,78 823
84 Michalčík Karel cz (mo)mentálně Opavské dupy 494 00:59:14 5,77 821
85 Maceček Tomáš cz Young Life 492 00:59:19 5,77 820
86 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 490 00:59:22 5,76 820
87 Motl Vojtěch cz Porubští Rafani 488 00:59:27 5,75 819
88 Benda Jaroslav cz MH Bike - GYNPRENATAL 486 00:59:32 5,74 817
89 Chmiel Radim cz MH Bike - GYNPRENATAL 484 00:59:37 5,74 816
90 Oswald Pavel cz Matrix Team 482 00:59:47 5,72 814
91 Waloszek Vlastislav cz Chimpanzee 480 00:59:56 5,71 812
92 Kubín Jiří cz Malbery Opava 478 01:00:08 5,69 809
93 Rykr Vojtěch cz SK Fighter Inside 476 01:00:14 5,68 808
94 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 474 01:00:19 5,67 807
95 Doležal Filip cz VZS Ostrava 472 01:00:23 5,66 806
96 Krejčí Lukáš cz Pepa Team F-M 470 01:00:26 5,66 805
97 Filip Richard cz Backaldrin Team 468 01:00:31 5,65 804
98 Osoha Marek cz Young Life 466 01:00:36 5,64 803
99 Řehulka David cz Hasici MSK 464 01:00:40 5,64 802
100 Jemelík Petr cz VZS Ostrava 462 01:00:48 5,63 800
101 Przeczek Marek cz HO Baník Karviná 460 01:00:52 5,62 799
102 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 458 01:00:56 5,61 799
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...