Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
11. 11. 2006, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 12.11.2006, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Navrátil Ondřej cz Sokol Vsetín 120 00:45:16 9,01 1.165 TR
2 Frýdl Tomáš cz VSB-TU Ostrava 115 00:00:00
3 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 110 00:00:00
4 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 105 00:00:00
5 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 102 00:00:00
6 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 100 00:00:00
7 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 98 00:00:00
8 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 96 00:00:00
9 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 94 00:00:00
10 Kolouch David cz Horolezci FM 92 00:00:00
11 Lukosz Petr pl Gruppo Compatto 90 00:00:00
12 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 89 00:00:00
13 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 88 00:00:00
14 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 87 00:00:00
15 Choleva Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 86 00:00:00
16 Uher Libor cz Horolezci FM 85 00:00:00
17 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 84 00:00:00
18 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 83 00:00:00
19 Pargač Dušan cz Umpa Lumpa Uf Uf 82 00:00:00
20 Huser Jiří cz Utíkejte, bo Vás chytíme 81 00:00:00
21 Pešat Jan cz VK Perun 80 00:00:00
22 Litvik Miroslav sk CK Turzovka 79 00:00:00
23 Velička Petr cz Elitní Vrchaři 78 00:00:00
24 Míl Petr cz Horolezci FM 77 00:00:00
25 Ševčíková Jana cz Bike One 76 00:58:33 6,97 901
26 Koukal Jan cz MHC Karviná 75 00:00:00
27 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 74 00:00:00
28 Vávra Marek cz Džoko sú Kamarati 73 00:00:00
29 Jeřábek Kamil cz VK Perun 72 00:00:00
30 Vítek Antonín cz X-AIR Ostrava 71 00:00:00
31 Knápek Martin cz Umpa Lumpa Uf Uf 70 00:00:00
32 Bebčák Josef sk CK Turzovka 69 00:00:00
33 Wzientek Tomáš cz MHC Karviná 68 00:00:00
34 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 67 00:00:00
35 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 66 00:00:00
36 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 65 00:00:00
37 Pavlík Víťa cz Umpa Lumpa Uf Uf 64 00:00:00
38 Vilhelm Václav vk Olympáci 63 00:00:00
39 Bažanowski Rostislav cz Polanka nad Odrou 62 00:00:00
40 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 61 00:00:00
41 Kacířová Svatoslava cz Olympáci 60 00:00:00
42 Stein Martin cz Bike One 59 00:00:00
43 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 58 00:00:00
44 Šostá Martina cz Cinelli Morning Sky 57 00:00:00
45 Prokeš Zdeněk cz MHC Karviná 56 00:00:00
46 Beinhauer David cz Ferata 55 00:00:00
47 Mrázek Jiří cz UFO Bike 54 00:00:00
48 Šitavancová Ivana cz Umpa Lumpa Uf Uf 53 00:00:00
49 Solczyková Renata cz MHC Karviná 52 00:00:00
50 Ševčíková Zuzana cz Bike One 51 00:00:00
51 Galetová Miluše cz Umpa Lumpa Uf Uf 50 00:00:00
52 Ivo Had Pítr cz Umpa Lumpa Uf Uf 49 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...