Velký Javorník - prolog - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - Velký Javorník
Datum:
3. 11. 2013, 10:00
Délka:
7,5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 5.11.2017 | 6.11.2016 | 1.11.2015 | 2.11.2014 | 4.11.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 4.11.2013, 16:09:38
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lukša Filip cz Někdy prostě musíš 450 00:38:33 11,67 1.038
2 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 445 00:41:02 10,97 975 TR CR PB
3 Šindelek Vladan cz Olympáci 440 00:42:20 10,63 945 CR PB
4 Holiš Martin cz (mo)mentálně Opavské dupy 435 00:42:25 10,61 943 PB
5 Zemaník Jan cz Jump Sport 432 00:42:37 10,56 939 PB
6 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN.CZ 430 00:43:10 10,42 927 CR PB
7 Nezval Ondřej cz Třinec 428 00:43:25 10,36 922
8 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 426 00:43:29 10,35 920 PB
9 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 424 00:43:42 10,30 916 PB
10 Michna Pavel vk SK Valašského království 422 00:43:55 10,25 911 PB
11 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 420 00:44:07 10,20 907
12 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 419 00:44:16 10,17 904 PB
13 Čada Miroslav cz Řím Tým 418 00:44:19 10,15 903
14 Otevřel Vít cz Jump Sport 417 00:44:31 10,11 899 PB
15 Najvert Stanislav cz JulboWay 416 00:44:57 10,01 890
16 Maceček Tomáš cz Young Life 415 00:45:06 9,98 887
17 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 414 00:45:15 9,94 884 PB
18 Svoboda Tomáš cz Olympáci 413 00:45:16 9,94 884
19 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 412 00:45:21 9,92 882 PB
20 Velička Aleš cz JulboWay 411 00:45:30 9,89 880
21 Zembovski Edvard cz 410 00:45:33 9,88 879
22 Šindelek Pavel cz Olympáci 409 00:45:45 9,84 875
23 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 408 00:45:59 9,79 870 PB
24 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 407 00:46:03 9,77 869 PB
25 Pavlík Víťa cz GO!GO! 406 00:46:05 9,76 868
26 Helcel Richard cz MH BIKE 405 00:46:06 9,76 868 PB
27 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 404 00:46:09 9,75 867 PB
28 Valach Jakub cz 403 00:46:23 9,70 863 PB
29 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 402 00:46:28 9,68 861 PB
30 Stančík Bedřich cz lepus.cz 401 00:46:38 9,65 858 PB
31 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 400 00:46:55 9,59 853
32 Staniek Martin cz VZS Ostrava 399 00:47:05 9,56 850
33 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 398 00:47:18 9,51 846 PB
34 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 397 00:47:28 9,48 843
35 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 396 00:47:44 9,43 838 CR
36 Navrátil Michal cz The cooling birds 395 00:47:48 9,41 837 PB
37 Ponek Tibor sk Goral marathon Team 394 00:47:51 9,40 836
38 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 393 00:47:51 9,40 836 PB
39 Kowalík Karel cz 392 00:47:53 9,40 836 PB
40 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 391 00:47:56 9,39 835 PB
41 Škrabánek Petr cz Jump Sport 390 00:48:04 9,36 833
42 Glonek Jakub cz O' team 389 00:48:12 9,34 830 PB
43 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 388 00:48:13 9,33 830
44 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 387 00:48:16 9,32 829 PB
45 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN.CZ 386 00:48:24 9,30 827
46 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN.CZ 385 00:48:30 9,28 825
47 Píša Martin vk SK Valašského království 384 00:48:45 9,23 821
48 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 383 00:48:47 9,22 820 PB
49 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 382 00:48:51 9,21 819 PB
50 Oswald Pavel cz Matrix Team 381 00:48:56 9,20 818 PB
51 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 380 00:49:03 9,17 816
52 Michna Roman vk Studiosolaris.cz 379 00:49:25 9,11 810
53 Navrátil Jaroslav cz Horolezci FM 378 00:49:30 9,09 808
54 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 377 00:49:31 9,09 808 PB
55 Žuska Marcel cz lepus.cz 376 00:49:37 9,07 807
56 Blabla Tomáš cz Olympáci 375 00:49:41 9,06 806
57 Žákovský Petr cz Horolezci FM 374 00:49:49 9,03 803
58 Smrkta Ladislav cz Silný Team Uničov 373 00:49:51 9,03 803
59 Černoch Ondřej cz 372 00:49:54 9,02 802
60 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 371 00:49:55 9,02 802
61 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 370 00:50:03 8,99 800 PB
62 Vlach Jiří cz O' team 369 00:50:08 8,98 798
63 Sobek Lumír cz 368 00:50:09 8,97 798
64 Kempa Jan cz JulboWay 367 00:50:12 8,96 797
65 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 366 00:50:14 8,96 797 PB
66 Kaleta Karel cz Hrádek ve SL. 365 00:50:14 8,96 797
67 Lach Alan cz Racing Olešná 364 00:50:19 8,94 795
68 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 363 00:50:28 8,92 793 PB
69 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 362 00:50:30 8,91 792
70 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 361 00:50:35 8,90 791
71 Plaček Michael cz JAPA outdoor team 360 00:50:37 8,89 791 PB
72 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 359 00:50:38 8,89 790
73 Kostka Tomáš cz Family team 358 00:50:42 8,88 789 PB
74 Lichý Dušan cz Splašení goroli 357 00:51:02 8,82 784
75 Martikán Jiří cz Horolezci FM 356 00:51:12 8,79 782 PB
76 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 355 00:51:14 8,78 781 PB
77 Ručka Richard cz Jump Sport 354 00:51:18 8,77 780 PB
78 Janas Karel cz Porubští Rafani 353 00:51:19 8,77 780 PB
79 Labuz Martin cz MH BIKE 352 00:51:24 8,75 779
80 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 351 00:51:33 8,73 776
81 Karásek Jiří cz Baška team 350 00:51:41 8,71 774
82 Kubienka Libor cz Hrádek ve Slezsku 349 00:51:45 8,70 773
83 Pácha Zdeněk cz Olympáci 348 00:51:54 8,67 771
84 Vybíral Lukáš cz Silný Team Uničov 347 00:51:56 8,66 771
85 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 346 00:52:04 8,64 769
86 Baran Lukáš cz Navi 345 00:52:09 8,63 767
87 Gajdoš Peter sk Goral marathon Team 344 00:52:12 8,62 767
88 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 343 00:52:22 8,59 764
89 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 342 00:52:25 8,59 763
90 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 341 00:52:26 8,58 763 PB
91 Collen Malcolm gb Team GB!!! 340 00:52:28 8,58 763
92 Hašek Max cz SK Bagbike 339 00:52:35 8,56 761 PB
93 Strnadel Kuba cz TOBI SPORT INOV-8 338 00:52:38 8,55 760
94 Štverák Tomáš cz The cooling birds 337 00:52:52 8,51 757
95 Figura Lukáš cz BM-UNIVERSAL ELEKTRO 336 00:52:55 8,50 756 PB
96 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 335 00:52:59 8,49 755
97 Král David cz Bikekram 334 00:53:02 8,49 755
98 Sýkora Josef cz SK Hranice 333 00:53:09 8,47 753 PB
99 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 332 00:53:10 8,46 753
100 Baletka Stanislav cz Tichá 331 00:53:13 8,46 752
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...