Velký Javorník - prolog - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - Velký Javorník
Datum:
3. 11. 2013, 10:00
Délka:
7,5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 3.11.2019 | 4.11.2018 | 5.11.2017 | 6.11.2016 | 1.11.2015 | 2.11.2014 | 4.11.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 4.11.2013, 15:09:38
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 445 00:41:02 10,97 975 TR CR PB
2 Holiš Martin cz (mo)mentálně Opavské dupy 435 00:42:25 10,61 943 PB
3 Zemaník Jan cz Jump Sport 432 00:42:37 10,56 939 PB
4 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 426 00:43:29 10,35 920 PB
5 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 424 00:43:42 10,30 916 PB
6 Michna Pavel vk SK Valašského království 422 00:43:55 10,25 911 PB
7 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 420 00:44:07 10,20 907
8 Otevřel Vít cz Jump Sport 417 00:44:31 10,11 899 PB
9 Maceček Tomáš cz Young Life 415 00:45:06 9,98 887
10 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 414 00:45:15 9,94 884 PB
11 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 412 00:45:21 9,92 882 PB
12 Šindelek Pavel cz Olympáci 409 00:45:45 9,84 875
13 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 408 00:45:59 9,79 870 PB
14 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 407 00:46:03 9,77 869 PB
15 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 404 00:46:09 9,75 867 PB
16 Valach Jakub cz 403 00:46:23 9,70 863 PB
17 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 402 00:46:28 9,68 861 PB
18 Stančík Bedřich cz lepus.cz 401 00:46:38 9,65 858 PB
19 Staniek Martin cz VZS Ostrava 399 00:47:05 9,56 850
20 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 398 00:47:18 9,51 846 PB
21 Navrátil Michal cz The cooling birds 395 00:47:48 9,41 837 PB
22 Ponek Tibor sk Goral marathon Team 394 00:47:51 9,40 836
23 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 393 00:47:51 9,40 836 PB
24 Kowalík Karel cz 392 00:47:53 9,40 836 PB
25 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 388 00:48:13 9,33 830
26 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 387 00:48:16 9,32 829 PB
27 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN.CZ 385 00:48:30 9,28 825
28 Píša Martin vk SK Valašského království 384 00:48:45 9,23 821
29 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 383 00:48:47 9,22 820 PB
30 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 382 00:48:51 9,21 819 PB
31 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 380 00:49:03 9,17 816
32 Michna Roman vk Studiosolaris.cz 379 00:49:25 9,11 810
33 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 377 00:49:31 9,09 808 PB
34 Žuska Marcel cz lepus.cz 376 00:49:37 9,07 807
35 Blabla Tomáš cz Olympáci 375 00:49:41 9,06 806
36 Žákovský Petr cz Horolezci FM 374 00:49:49 9,03 803
37 Smrkta Ladislav cz Silný Team Uničov 373 00:49:51 9,03 803
38 Černoch Ondřej cz 372 00:49:54 9,02 802
39 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 370 00:50:03 8,99 800 PB
40 Vlach Jiří cz O' team 369 00:50:08 8,98 798
41 Sobek Lumír cz 368 00:50:09 8,97 798
42 Kempa Jan cz JulboWay 367 00:50:12 8,96 797
43 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 366 00:50:14 8,96 797 PB
44 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 363 00:50:28 8,92 793 PB
45 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 362 00:50:30 8,91 792
46 Plaček Michael cz JAPA outdoor team 360 00:50:37 8,89 791 PB
47 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 359 00:50:38 8,89 790
48 Kostka Tomáš cz Family team 358 00:50:42 8,88 789 PB
49 Martikán Jiří cz Horolezci FM 356 00:51:12 8,79 782 PB
50 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 355 00:51:14 8,78 781 PB
51 Ručka Richard cz Jump Sport 354 00:51:18 8,77 780 PB
52 Janas Karel cz Porubští Rafani 353 00:51:19 8,77 780 PB
53 Karásek Jiří cz Baška team 350 00:51:41 8,71 774
54 Vybíral Lukáš cz Silný Team Uničov 347 00:51:56 8,66 771
55 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 346 00:52:04 8,64 769
56 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 342 00:52:25 8,59 763
57 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 341 00:52:26 8,58 763 PB
58 Strnadel Kuba cz TOBI SPORT INOV-8 338 00:52:38 8,55 760
59 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 335 00:52:59 8,49 755
60 Král David cz Bikekram 334 00:53:02 8,49 755
61 Jirka Kuba cz Abadzikra 327 00:53:24 8,43 749 PB
62 Nevřala Michal cz SK Oceláci Ostrava 326 00:53:29 8,41 748 PB
63 Cooney Drew us Team GB!!! 322 00:54:01 8,33 741
64 Stach Václav cz 320 00:54:04 8,32 740
65 Nykl Jakub cz JAPA outdoor team 317 00:54:12 8,30 738 PB
66 Rada Martin cz The cooling birds 315 00:54:21 8,28 736
67 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 314 00:54:25 8,27 735 PB
68 Doležal Filip cz VZS Ostrava 310 00:54:35 8,24 733 PB
69 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 308 00:54:42 8,23 732
70 Melčák Tomáš cz 306 00:54:48 8,21 730
71 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 303 00:54:59 8,18 728
72 Rek Filip vk SK Valašského království 300 00:55:14 8,15 725
73 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 299 00:55:17 8,14 724
74 Wojnar Martin cz 298 00:55:18 8,14 724
75 Gavlas Libor cz AVA 297 00:55:19 8,13 723 PB
76 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 295 00:55:40 8,08 719
77 Škabraha Pavel cz Chilli Maniacs 294 00:55:42 8,08 718
78 Kavan Ondra cz Novatop Lapiere 293 00:55:43 8,08 718
79 Vrubel Lukáš cz JAPA outdoor team 291 00:55:45 8,07 718
80 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 290 00:55:47 8,07 717 PB
81 Němeček Martin cz 288 00:55:53 8,05 716
82 Kimla Jan cz Olympáci 287 00:56:03 8,03 714
83 Vaňko Oldřich cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 286 00:56:09 8,01 713 PB
84 Cimala Radek cz Řím Tým 283 00:56:17 8,00 711
85 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 280 00:56:37 7,95 707 PB
86 Petrašek Adam cz Ostrava 279 00:56:41 7,94 706
87 Tesarčík Jan cz SK Bagbike 276 00:56:51 7,92 704 PB
88 Jeremicz Piotr pl Goral marathon Team 273 00:56:58 7,90 703
89 Kubita Viktor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 270 00:57:07 7,88 701
90 Filip Richard cz Danyho parťáci 269 00:57:09 7,87 700 PB
91 Holub Milan cz Vortex Bike Team 268 00:57:13 7,86 699
92 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 267 00:57:15 7,86 699
93 Haitl František cz AVA 266 00:57:16 7,86 699
94 Mayer Matthew gb Team GB!!! 265 00:57:17 7,86 699
95 Gil Košák Jan co COLOMBIA PASSION 264 00:57:24 7,84 697
96 Bernard Adam cz TOBI SPORT INOV-8 262 00:57:28 7,83 696 PB
97 Brázda Martin cz 259 00:57:41 7,80 694
98 Viej Radomír cz JAPA outdoor team 257 00:57:51 7,78 692
99 Richter Ondřej cz AVA 253 00:58:13 7,73 687
100 Merta Miroslav cz Abadzikra 252 00:58:16 7,72 687
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...