Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
30. 11. 2013, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
40 cm
Rychlost větru:
20 km/h

Porovnat s etapou 22.2.2020 | 31.12.2019 | 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 27.12.2013, 10:07:28
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 450 00:40:20 8,48 1.206 PB
2 Ďurmek Ján sk Manín Považská Bystrica 445 00:40:28 8,45 1.202
3 Pytlík Jiří cz Jump Sport 435 00:41:07 8,32 1.183 PB
4 Dedek Aleš cz ZAPRO AD Team 432 00:41:57 8,15 1.160
5 Maceček Tomáš cz Young Life 430 00:42:01 8,14 1.158 PB
6 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 428 00:42:07 8,12 1.155 PB
7 Šindelek Pavel cz Olympáci 426 00:42:17 8,09 1.151 PB
8 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 424 00:42:23 8,07 1.148
9 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 420 00:42:49 7,99 1.136
10 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 417 00:43:10 7,92 1.127
11 Otevřel Vít cz Jump Sport 416 00:43:15 7,91 1.125 PB
12 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 415 00:43:23 7,88 1.122 PB
13 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 414 00:43:38 7,84 1.115 PB
14 Zemaník Jan cz Jump Sport 413 00:43:52 7,80 1.109
15 Žuska Marcel cz lepus.cz 411 00:44:13 7,73 1.100
16 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 409 00:44:17 7,72 1.099 PB
17 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 407 00:44:34 7,67 1.092
18 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 406 00:44:46 7,64 1.087
19 Martinec Václav cz The cooling birds 405 00:44:49 7,63 1.086 PB
20 Kowalík Karel cz 404 00:44:51 7,63 1.085 PB
21 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 401 00:45:27 7,52 1.071 PB
22 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN.CZ 400 00:45:29 7,52 1.070
23 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 399 00:45:30 7,52 1.069 PB
24 Hlaváč Lumír cz Sk Fuga CYKLOKRÁM 397 00:45:35 7,50 1.067 PB
25 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 396 00:45:37 7,50 1.067
26 Damek Milan cz Splašení goroli 393 00:46:19 7,38 1.051
27 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 388 00:46:47 7,31 1.040
28 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 386 00:47:04 7,27 1.034
29 Kocurek Jaroslav cz 385 00:47:18 7,23 1.029
30 Sobek Lumír cz 384 00:47:19 7,23 1.028 PB
31 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 383 00:47:21 7,22 1.028 PB
32 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 380 00:47:40 7,17 1.021
33 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 379 00:47:41 7,17 1.020 PB
34 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 377 00:47:56 7,13 1.015
35 Navrátil Michal cz The cooling birds 374 00:48:15 7,09 1.008 PB
36 Martikán Jiří cz Horolezci FM 373 00:48:18 7,08 1.007 PB
37 Žákovský Petr cz Horolezci FM 370 00:48:28 7,06 1.004
38 Michna Roman vk Studiosolaris.cz 369 00:48:36 7,04 1.001 PB
39 Liška Andrej sk Manín Považská Bystrica 368 00:49:06 6,97 991 PB
40 Píša Martin vk SK Valašského království 367 00:49:13 6,95 989
41 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 366 00:49:13 6,95 989 PB
42 Holas Tomáš cz O' team 365 00:49:30 6,91 983
43 Strnadel Kuba cz TOBI SPORT INOV-8 363 00:50:00 6,84 973
44 Kimla Jan cz Olympáci 361 00:50:04 6,83 972
45 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 360 00:50:06 6,83 971 PB
46 Ponek Tibor sk Goral marathon Team 359 00:50:08 6,82 971 PB
47 Černoch Ondřej cz 357 00:50:13 6,81 969 PB
48 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 355 00:50:18 6,80 967
49 Blabla Tomáš cz Olympáci 354 00:50:32 6,77 963
50 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 350 00:50:40 6,75 960
51 Ručka Richard cz Jump Sport 348 00:50:50 6,73 957
52 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 346 00:50:59 6,71 954
53 Vrubel Lukáš cz JAPA outdoor team 345 00:51:01 6,70 954
54 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 344 00:51:07 6,69 952
55 Janas Karel cz Porubští Rafani 343 00:51:08 6,69 952 PB
56 Cooney Drew us Team GB!!! 339 00:51:29 6,64 945
57 Benesz Radomir cz 338 00:51:38 6,62 942
58 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 335 00:52:04 6,57 935 PB
59 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 334 00:52:10 6,56 933
60 Stach Václav cz 333 00:52:11 6,55 932
61 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 329 00:52:27 6,52 928 PB
62 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 328 00:52:29 6,52 927 PB
63 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 327 00:52:32 6,51 926
64 Plaček Michael cz JAPA outdoor team 326 00:52:36 6,50 925 PB
65 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 323 00:52:53 6,47 920
66 Wojnar Martin cz 322 00:52:54 6,47 920
67 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 321 00:53:15 6,42 914 PB
68 Mayer Matthew gb Team GB!!! 319 00:53:21 6,41 912
69 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 318 00:53:27 6,40 910 PB
70 Misiarz Petr cz Valím jak Cyp 317 00:53:28 6,40 910
71 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 314 00:53:36 6,38 908 PB
72 Doležal Filip cz VZS Ostrava 312 00:53:46 6,36 905 PB
73 Rozmahel Radek cz 309 00:54:06 6,32 899
74 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 307 00:54:10 6,31 898 PB
75 Karásek Jiří cz Baška team 305 00:54:24 6,29 894
76 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 304 00:54:26 6,28 894
77 Ryzí Martin cz SK Fighter Inside 303 00:54:27 6,28 894 PB
78 Stojanovič Teodor cz No pain No beer 302 00:54:28 6,28 893
79 Larysz Jakub cz Beskydští nomádi 301 00:54:29 6,28 893
80 Vašina Jiří cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 300 00:54:33 6,27 892
81 Filip Richard cz Danyho parťáci 298 00:54:37 6,26 891
82 Král David cz Bikekram 297 00:54:39 6,26 890 PB
83 Byrtus Ivo cz MH BIKE 295 00:54:54 6,23 886
84 Richter Ondřej cz AVA 292 00:55:00 6,22 885
85 Brynda Pavel cz Ježek na kopci 291 00:55:01 6,22 884
86 Nevřala Michal cz SK Oceláci Ostrava 289 00:55:09 6,20 882
87 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 287 00:55:15 6,19 881
88 Jirka Kuba cz Abadzikra 283 00:55:23 6,18 879
89 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 281 00:55:28 6,17 877 PB
90 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 280 00:55:32 6,16 876
91 Rada Martin cz The cooling birds 276 00:55:44 6,14 873
92 Marek Jakub cz 274 00:55:52 6,12 871
93 Levinský Lukáš cz Matrix Team 269 00:56:21 6,07 864 PB
94 Šubert Pavel cz Porubští Rafani 267 00:56:30 6,05 861
95 Kempa Jan cz JulboWay 266 00:56:31 6,05 861
96 Vaňko Oldřich cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 263 00:57:18 5,97 849
97 Holub Milan cz Vortex Bike Team 262 00:57:33 5,94 846
98 Body Marcel cz Novatop Lapierre 261 00:57:41 5,93 844
99 Knap Tomáš cz V-Team 260 00:57:45 5,92 843
100 Červenka Tomáš cz 259 00:57:46 5,92 842
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...