Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
8. 12. 2013, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-8 °C
Množství sněhu:
50 cm
Rychlost větru:
12 km/h

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 27.12.2013, 11:08:26
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 450 00:29:41 7,48 1.342
2 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 445 00:30:53 7,19 1.290 CR PB
3 Maceček Tomáš cz Young Life 440 00:31:16 7,10 1.274
4 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 435 00:32:14 6,89 1.236
5 Dedek Aleš cz ZAPRO AD Team 432 00:32:45 6,78 1.216 PB
6 Šindelek Vladan cz Olympáci 430 00:32:49 6,76 1.214 CR PB
7 Damek Milan cz Splašení goroli 428 00:32:57 6,74 1.209
8 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 426 00:33:21 6,66 1.195
9 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 424 00:33:22 6,65 1.194 PB
10 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 422 00:33:30 6,63 1.189 PB
11 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 420 00:33:46 6,57 1.180
12 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 419 00:33:50 6,56 1.178
13 Šindelek Pavel cz Olympáci 418 00:33:53 6,55 1.176
14 Otevřel Vít cz Jump Sport 417 00:33:57 6,54 1.173
15 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 416 00:34:02 6,52 1.171 PB
16 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 415 00:34:15 6,48 1.163
17 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 414 00:34:42 6,40 1.148
18 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 413 00:34:45 6,39 1.146 PB
19 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN.CZ 412 00:34:46 6,39 1.146
20 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 411 00:34:52 6,37 1.143 PB
21 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 410 00:34:55 6,36 1.141 PB
22 Najvert Stanislav cz JulboWay 409 00:34:56 6,35 1.140
23 Glajcar Jakub pl 408 00:35:00 6,34 1.138
24 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 407 00:35:00 6,34 1.138
25 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 406 00:35:03 6,33 1.137
26 Pytlík Jiří cz Jump Sport 405 00:35:04 6,33 1.136 PB
27 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 404 00:35:16 6,29 1.130 PB
28 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 403 00:35:28 6,26 1.123
29 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 402 00:35:36 6,24 1.119 PB
30 Kowalík Karel cz 401 00:35:49 6,20 1.112
31 Henek Vladan cz O' team 400 00:35:54 6,18 1.110
32 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 399 00:36:01 6,16 1.106
33 Helcel Richard cz MH BIKE 398 00:36:01 6,16 1.106 PB
34 Kocurek Jaroslav cz 397 00:36:06 6,15 1.104
35 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 396 00:36:13 6,13 1.100
36 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 395 00:36:15 6,12 1.099
37 Lach Alan cz Racing Olešná 394 00:36:17 6,12 1.098 PB
38 Ručka Richard cz Jump Sport 393 00:36:23 6,10 1.095
39 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 392 00:36:23 6,10 1.095 PB
40 Ponek Tibor sk Goral marathon Team 391 00:36:29 6,08 1.092
41 Škrabánek Petr cz Jump Sport 390 00:36:42 6,05 1.086
42 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 389 00:36:45 6,04 1.084
43 Valach Jakub cz The cooling birds 388 00:36:46 6,04 1.084
44 Sobek Lumír cz 387 00:36:47 6,04 1.083
45 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 386 00:36:48 6,03 1.083 PB
46 Bednář Daniel cz X-Trail Orlová 385 00:36:48 6,03 1.083
47 Delingerová Marie cz 384 00:37:22 5,94 1.066
48 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 383 00:37:23 5,94 1.066 PB
49 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 382 00:37:24 5,94 1.065
50 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 381 00:37:26 5,93 1.064
51 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 380 00:37:28 5,93 1.063
52 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 379 00:37:29 5,92 1.063
53 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 378 00:37:31 5,92 1.062
54 Pavlík Víťa cz GO!GO! 377 00:37:37 5,90 1.059
55 Žákovský Petr cz Horolezci FM 376 00:37:53 5,86 1.052
56 Navrátil Jaroslav cz Horolezci FM 375 00:37:58 5,85 1.049
57 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 374 00:37:58 5,85 1.049 PB
58 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 373 00:38:07 5,82 1.045
59 Kimla Jan cz Olympáci 372 00:38:08 5,82 1.045 PB
60 Vlach Jiří cz O' team 371 00:38:12 5,81 1.043
61 Skopalík Zbyněk cz AVA 370 00:38:24 5,78 1.038
62 Mazur Martin cz www.masazprozeny.cz 369 00:38:25 5,78 1.037 PB
63 Kubala Janusz cz 368 00:38:28 5,77 1.036
64 Labuz Martin cz MH BIKE 367 00:38:29 5,77 1.035
65 Martikán Jiří cz Horolezci FM 366 00:38:31 5,76 1.034 PB
66 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 365 00:38:33 5,76 1.033 PB
67 Pácha Zdeněk cz Olympáci 364 00:38:37 5,75 1.032 CR PB
68 Blabla Tomáš cz Olympáci 363 00:38:38 5,75 1.031
69 Swaczyna Patrik cz www.masazprozeny.cz 362 00:38:41 5,74 1.030 PB
70 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 361 00:38:41 5,74 1.030
71 Stach Václav cz 360 00:38:42 5,74 1.029
72 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 359 00:38:44 5,73 1.029 PB
73 Liška Andrej sk Manín Považská Bystrica 358 00:38:44 5,73 1.029 PB
74 Strnadel Kuba cz TOBI SPORT INOV-8 357 00:38:55 5,70 1.024
75 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 356 00:39:01 5,69 1.021 PB
76 Oswald Pavel cz Matrix Team 355 00:39:06 5,68 1.019 PB
77 Černoch Ondřej cz 354 00:39:11 5,67 1.017 PB
78 Janas Karel cz Porubští Rafani 353 00:39:17 5,65 1.014 PB
79 Görlich Petr cz SK Bagbike 352 00:39:22 5,64 1.012 PB
80 Vrubel Lukáš cz JAPA outdoor team 351 00:39:30 5,62 1.009
81 Rykr Vojtěch cz SK Fighter Inside 350 00:39:37 5,60 1.006 PB
82 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 349 00:39:41 5,59 1.004
83 Richter Ondřej cz AVA 348 00:39:44 5,59 1.003
84 Benda Jiří cz Někdy prostě musíš 347 00:39:47 5,58 1.001 PB
85 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 346 00:39:57 5,56 997
86 Pavlorek Adam cz SK Oceláci Ostrava 345 00:40:04 5,54 994
87 Benesz Radomir cz 344 00:40:05 5,54 994
88 Pavlík Jan cz Racing Olešná 343 00:40:07 5,53 993
89 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 342 00:40:08 5,53 993 PB
90 Lichý Dušan cz Splašení goroli 341 00:40:09 5,53 992 PB
91 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 340 00:40:11 5,52 991 PB
92 Skorčík Ján sk Goral marathon Team 339 00:40:12 5,52 991
93 Przeczek Marek cz lepus.cz 338 00:40:20 5,50 988 PB
94 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 337 00:40:22 5,50 987 PB
95 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 336 00:40:23 5,50 987
96 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 335 00:40:28 5,49 985 PB
97 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 334 00:40:34 5,47 982 PB
98 Král David cz Bikekram 333 00:40:40 5,46 980 PB
99 Byrtus Ivo cz MH BIKE 332 00:40:42 5,45 979 PB
100 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 331 00:40:50 5,44 976 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...