Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
15. 12. 2013, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
59 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 27.12.2013, 11:09:48
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 450 00:43:29 10,90 796 PB
2 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 445 00:44:16 10,71 782
3 Maceček Tomáš cz Young Life 440 00:45:51 10,34 755
4 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 435 00:46:12 10,26 749
5 Chrascina Marek cz Splašení goroli 432 00:46:20 10,23 747
6 Šindelek Pavel cz Olympáci 430 00:46:41 10,15 742
7 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 428 00:47:21 10,01 731
8 Ketner Karel cz Splašení goroli 426 00:47:27 9,99 730
9 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 424 00:47:34 9,96 728 PB
10 Otevřel Vít cz Jump Sport 422 00:47:42 9,94 726
11 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 420 00:47:46 9,92 725
12 Šindelek Vladan cz Olympáci 419 00:48:40 9,74 711
13 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 418 00:49:01 9,67 706
14 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 417 00:49:13 9,63 703
15 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 416 00:49:42 9,54 697
16 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 415 00:49:56 9,49 693
17 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 414 00:50:03 9,47 692
18 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 413 00:50:10 9,45 690
19 Damek Milan cz Splašení goroli 412 00:50:23 9,41 687
20 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 411 00:50:30 9,39 686
21 Helcel Richard cz MH BIKE 410 00:50:41 9,35 683
22 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN.CZ 409 00:50:52 9,32 681
23 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 408 00:50:54 9,31 680
24 Žuska Marcel cz lepus.cz 407 00:51:02 9,29 678
25 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 406 00:51:03 9,29 678
26 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 405 00:51:04 9,28 678
27 Kowalík Karel cz 404 00:51:06 9,28 677 PB
28 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 403 00:51:08 9,27 677
29 Bednář Daniel cz X-Trail Orlová 402 00:51:08 9,27 677
30 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 401 00:51:11 9,26 676 PB
31 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 400 00:51:20 9,23 674
32 Škrabánek Petr cz Jump Sport 399 00:51:22 9,23 674
33 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 398 00:51:23 9,22 674
34 Blabla Tomáš cz Olympáci 397 00:51:39 9,18 670
35 Glonek Jakub cz O' team 396 00:52:06 9,10 664 PB
36 Ručka Richard cz Jump Sport 395 00:52:29 9,03 660
37 Kocurek Jaroslav cz 394 00:52:32 9,02 659
38 Lach Alan cz Racing Olešná 393 00:52:36 9,01 658 PB
39 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 392 00:52:45 8,99 656
40 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 391 00:53:00 8,94 653
41 Píša Martin vk SK Valašského království 390 00:53:11 8,91 651 PB
42 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 389 00:53:12 8,91 651 PB
43 Žniva Ondřej cz Jump Sport 388 00:53:19 8,89 649
44 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 387 00:53:20 8,89 649 PB
45 Kostka Tomáš cz Family team 386 00:53:24 8,88 648
46 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 385 00:53:25 8,87 648 PB
47 Navrátil Michal cz The cooling birds 384 00:53:31 8,86 647
48 Martikán Jiří cz Horolezci FM 383 00:53:36 8,84 646
49 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 382 00:53:41 8,83 645
50 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 381 00:53:47 8,81 644
51 Pavlík Víťa cz GO!GO! 380 00:54:00 8,78 641
52 Tichý Peter sk Goral marathon Team 379 00:54:07 8,76 640
53 Vlach Jiří cz O' team 378 00:54:09 8,75 639
54 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 377 00:54:11 8,75 639
55 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 376 00:54:20 8,72 637
56 Navrátil Jaroslav cz Horolezci FM 375 00:54:25 8,71 636
57 Frank Pavel cz AVA 374 00:54:28 8,70 636
58 Šindelek Daniel cz Olympáci 373 00:54:40 8,67 633 PB
59 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 372 00:54:48 8,65 632
60 Žákovský Petr cz Horolezci FM 371 00:54:49 8,65 632
61 Stančík Bedřich cz lepus.cz 370 00:55:12 8,59 627
62 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 369 00:55:25 8,55 625
63 Richter Ondřej cz AVA 368 00:55:46 8,50 621
64 Pavlík Jan cz Racing Olešná 367 00:55:48 8,49 620
65 Vrubel Lukáš cz JAPA outdoor team 366 00:55:52 8,48 620
66 Mazur Martin cz www.masazprozeny.cz 365 00:56:00 8,46 618
67 Lukáš Jakub cz JulboWay 364 00:56:04 8,45 617 PB
68 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 363 00:56:10 8,44 616
69 Dovrtěl Radovan cz 362 00:56:19 8,42 615
70 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 361 00:56:28 8,39 613
71 Skopalík Zbyněk cz AVA 360 00:56:31 8,39 613
72 Gajdoš Peter sk Goral marathon Team 359 00:56:34 8,38 612
73 Benda Jiří cz Někdy prostě musíš 358 00:56:50 8,34 609 PB
74 Stach Václav cz 357 00:57:03 8,31 607
75 Pácha Zdeněk cz Olympáci 356 00:57:23 8,26 603
76 Ponek Tibor sk Goral marathon Team 355 00:58:05 8,16 596
77 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 354 00:58:06 8,16 596 PB
78 Swaczyna Patrik cz www.masazprozeny.cz 353 00:58:08 8,15 596 PB
79 Lichý Dušan cz Splašení goroli 352 00:58:12 8,14 595
80 Géryk Jaromír cz SK Bagbike 351 00:58:14 8,14 595
81 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 350 00:58:15 8,14 594
82 Karásek Jiří cz Baška team 349 00:58:31 8,10 592
83 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 348 00:58:36 8,09 591
84 Nutil Tomáš cz lepus.cz 347 00:58:54 8,05 588
85 Václavík Michael cz Pržno 346 00:59:00 8,03 587
86 Petr Jan cz X-Trail Orlová 345 00:59:00 8,03 587
87 Plaček Michael cz JAPA outdoor team 344 00:59:03 8,03 586
88 Černoch Ondřej cz 343 00:59:18 7,99 584 PB
89 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 342 00:59:22 7,98 583
90 Przeczek Marek cz lepus.cz 341 00:59:28 7,97 582 PB
91 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 340 00:59:34 7,96 581
92 Juran Radim cz BSC Opava 339 00:59:38 7,95 581
93 Vašina Jiří cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 338 00:59:43 7,94 580
94 Larysz Jakub cz Beskydští nomádi 337 00:59:44 7,94 580
95 Collen Malcolm gb Team GB!!! 336 00:59:47 7,93 579
96 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 335 00:59:48 7,93 579
97 Křižák Petr cz Jump Sport 334 00:59:59 7,90 577
98 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 333 01:00:01 7,90 577
99 Krstevová Andrea cz Janys Extreme Racing 332 01:00:07 7,88 576
100 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 331 01:00:13 7,87 575 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...