Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
5. 1. 2014, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
15 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 7.1.2014, 11:28:24
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:42:02 10,13 1.172 CR PB
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:42:05 10,12 1.171
3 Otevřel Vít cz Jump Sport 440 00:43:29 9,80 1.133 PB
4 Maceček Tomáš cz Young Life 435 00:43:52 9,71 1.123 PB
5 Ketner Karel cz Splašení goroli 432 00:43:59 9,69 1.120
6 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 430 00:44:26 9,59 1.109
7 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 428 00:45:09 9,44 1.091 PB
8 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 426 00:45:41 9,33 1.078 PB
9 Damek Milan cz Splašení goroli 424 00:45:56 9,27 1.072
10 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 422 00:46:12 9,22 1.066
11 Šindelek Vladan cz Olympáci 420 00:46:34 9,15 1.058
12 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 419 00:47:15 9,02 1.043 PB
13 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 418 00:47:20 9,00 1.041 PB
14 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 417 00:47:28 8,97 1.038 PB
15 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 416 00:47:37 8,95 1.035 CR PB
16 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 415 00:47:43 8,93 1.032
17 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 414 00:47:57 8,88 1.027
18 Šindelek Pavel cz Olympáci 413 00:48:22 8,81 1.018
19 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 412 00:48:37 8,76 1.013
20 Žuska Marcel cz lepus.cz 411 00:48:43 8,74 1.011
21 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 410 00:48:50 8,72 1.009
22 Kowalík Karel cz 409 00:48:53 8,71 1.008
23 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 408 00:48:57 8,70 1.006 PB
24 Stančík Bedřich cz lepus.cz 407 00:49:03 8,69 1.004 PB
25 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 406 00:49:24 8,62 997
26 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 405 00:49:26 8,62 996
27 Glonek Jakub cz O' team 404 00:49:38 8,58 992 PB
28 Helcel Richard cz MH BIKE 403 00:49:42 8,57 991 PB
29 Zemaník Jan cz Jump Sport 402 00:49:49 8,55 989 PB
30 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 401 00:49:50 8,55 988
31 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 400 00:49:51 8,55 988
32 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 399 00:49:52 8,54 988 PB
33 Velička Petr cz TJ Rudá hvězda Lubno 398 00:50:04 8,51 984
34 Lach Alan cz Racing Olešná 397 00:50:09 8,49 982 PB
35 Pavlík Víťa cz GO!GO! 396 00:50:14 8,48 981
36 Žniva Ondřej cz Jump Sport 395 00:50:25 8,45 977
37 Kostka Tomáš cz Family team 394 00:50:38 8,41 973
38 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 393 00:50:49 8,38 969
39 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 392 00:50:56 8,36 967
40 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 391 00:51:00 8,35 966
41 Martinec Václav cz The cooling birds 390 00:51:02 8,35 965 PB
42 Svoboda Tomáš cz Olympáci 389 00:51:09 8,33 963
43 Martikán Jiří cz Horolezci FM 388 00:51:15 8,31 961 PB
44 Blabla Tomáš cz Olympáci 387 00:51:29 8,27 957
45 Grygar David cz Valachiarun 386 00:51:31 8,27 956
46 Škrabánek Petr cz Jump Sport 385 00:51:34 8,26 955
47 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 384 00:51:45 8,23 952 PB
48 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 383 00:51:52 8,21 950
49 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN.CZ 382 00:51:55 8,21 949
50 Sobek Lumír cz 381 00:51:58 8,20 948 PB
51 Navrátil Jaroslav cz Horolezci FM 380 00:52:04 8,18 946
52 Géryk Jaromír cz SK Bagbike 379 00:52:07 8,17 945
53 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 378 00:52:10 8,17 944
54 Stach Václav cz 377 00:52:12 8,16 944
55 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 376 00:52:24 8,13 940
56 Delingerová Marie cz 375 00:52:29 8,12 939
57 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 374 00:52:30 8,11 938 PB
58 Šindelek Daniel cz Olympáci 373 00:52:45 8,08 934
59 Navrátil Michal cz The cooling birds 372 00:52:52 8,06 932 PB
60 Ručka Richard cz Jump Sport 371 00:53:07 8,02 927
61 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 370 00:53:13 8,01 926
62 Vlach Jiří cz O' team 369 00:53:23 7,98 923
63 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 368 00:53:28 7,97 921 PB
64 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 367 00:53:34 7,95 920 PB
65 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 366 00:53:37 7,95 919 PB
66 Černoch Ondřej cz 365 00:53:42 7,93 917
67 Pavlorek Adam cz SK Oceláci Ostrava 364 00:53:43 7,93 917
68 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 363 00:53:45 7,93 916 PB
69 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 362 00:53:48 7,92 916
70 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 361 00:53:51 7,91 915
71 Dovrtěl Radovan cz 360 00:53:59 7,89 913
72 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 359 00:54:27 7,82 905
73 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 358 00:54:37 7,80 902
74 Vrubel Lukáš cz JAPA outdoor team 357 00:54:38 7,80 902
75 Przeczek Marek cz lepus.cz 356 00:54:40 7,79 901 PB
76 Oswald Pavel cz Matrix Team 355 00:54:42 7,79 901
77 Swaczyna Patrik cz www.masazprozeny.cz 354 00:54:44 7,78 900 PB
78 Plaček Michael cz JAPA outdoor team 353 00:54:46 7,78 899
79 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 352 00:54:52 7,76 898
80 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 351 00:54:54 7,76 897 PB
81 Pavlík Jan cz Racing Olešná 350 00:54:56 7,75 897
82 Mazur Martin cz www.masazprozeny.cz 349 00:55:01 7,74 895
83 Labuz Martin cz MH BIKE 348 00:55:03 7,74 895
84 Collen Malcolm gb Team GB!!! 347 00:55:22 7,69 890 PB
85 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 346 00:55:29 7,68 888
86 Škabraha Pavel cz Chilli Maniacs 345 00:55:32 7,67 887
87 Strnadel Kuba cz TOBI SPORT INOV-8 344 00:55:37 7,66 886
88 Pácha Zdeněk cz Olympáci 343 00:55:57 7,61 880
89 Štverák Tomáš cz The cooling birds 342 00:56:03 7,60 879 PB
90 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 341 00:56:10 7,58 877
91 Bierski Jan pl 340 00:56:13 7,58 876
92 Holub Milan cz Vortex Bike Team 339 00:56:15 7,57 876
93 Petr Jan cz X-Trail Orlová 338 00:56:16 7,57 875
94 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 337 00:56:17 7,57 875
95 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 336 00:56:29 7,54 872
96 Baletka Stanislav cz Tichá 335 00:56:30 7,54 872
97 Grimm Martin cz 334 00:56:31 7,54 872
98 Richter Ondřej cz AVA 333 00:56:33 7,53 871
99 Karásek Jiří cz Baška team 332 00:56:36 7,53 870
100 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 331 00:56:47 7,50 868
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...