Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
19. 1. 2014, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
4 °C
Množství sněhu:
7 cm
Rychlost větru:
55 km/h

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 22.1.2014, 08:58:27
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:42:35 9,58 1.239
2 Otevřel Vít cz Jump Sport 445 00:43:38 9,35 1.209 PB
3 Maceček Tomáš cz Young Life 440 00:44:04 9,26 1.197 PB
4 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 435 00:44:17 9,21 1.191
5 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 432 00:44:33 9,16 1.184 PB
6 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 430 00:45:10 9,03 1.168
7 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 428 00:46:05 8,85 1.144 CR
8 Šindelek Pavel cz Olympáci 426 00:46:08 8,84 1.143 PB
9 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 424 00:46:15 8,82 1.140 PB
10 Šindelek Vladan cz Olympáci 422 00:46:26 8,79 1.136 CR PB
11 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 420 00:46:26 8,79 1.136 PB
12 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 419 00:46:29 8,78 1.135 PB
13 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 418 00:46:53 8,70 1.125 PB
14 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 417 00:47:02 8,67 1.121 PB
15 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 416 00:47:07 8,66 1.119 PB
16 Damek Milan cz Splašení goroli 415 00:47:19 8,62 1.115
17 Pavlík Víťa cz GO!GO! 414 00:47:38 8,57 1.107 PB
18 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 413 00:47:51 8,53 1.102 PB
19 Pytlík Jiří cz Jump Sport 412 00:48:07 8,48 1.096
20 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 411 00:48:11 8,47 1.095 PB
21 Najvert Stanislav cz JulboWay 410 00:48:13 8,46 1.094
22 Henek Vladan cz O' team 409 00:48:23 8,43 1.090
23 Pavelka Radim cz Maraton team Klimkovice 408 00:48:25 8,43 1.089
24 Bednář Daniel cz X-Trail Orlová 407 00:48:27 8,42 1.089 PB
25 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 406 00:48:33 8,40 1.086 PB
26 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 405 00:48:44 8,37 1.082 PB
27 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 404 00:48:56 8,34 1.078
28 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 403 00:48:59 8,33 1.077 CR PB
29 Kostka Tomáš cz Family team 402 00:49:00 8,33 1.076 PB
30 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 401 00:49:03 8,32 1.075 PB
31 Blabla Tomáš cz Olympáci 400 00:49:07 8,31 1.074 PB
32 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 399 00:49:15 8,28 1.071 CR PB
33 Valach Jakub cz The cooling birds 398 00:49:20 8,27 1.069 PB
34 Kowalík Karel cz 397 00:49:23 8,26 1.068 PB
35 Žuska Marcel cz lepus.cz 396 00:49:33 8,23 1.064
36 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 395 00:49:47 8,20 1.059 CR PB
37 Stančík Bedřich cz lepus.cz 394 00:49:47 8,20 1.059 PB
38 Škrabánek Petr cz Jump Sport 393 00:50:07 8,14 1.052
39 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 392 00:50:13 8,12 1.050 PB
40 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 391 00:50:15 8,12 1.050 PB
41 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 390 00:50:19 8,11 1.048 PB
42 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN.CZ 389 00:50:48 8,03 1.038
43 Martikán Jiří cz Horolezci FM 388 00:50:49 8,03 1.038 PB
44 Ponek Tibor sk Goral marathon Team 387 00:50:53 8,02 1.036
45 Kocurek Jaroslav cz 386 00:51:01 8,00 1.034 PB
46 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 385 00:51:07 7,98 1.032
47 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 384 00:51:09 7,98 1.031
48 Žákovský Petr cz Horolezci FM 383 00:51:15 7,96 1.029
49 Žniva Ondřej cz Jump Sport 382 00:51:18 7,95 1.028
50 Friedel Jan cz Maraton team Klimkovice 381 00:51:27 7,93 1.025
51 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 380 00:51:28 7,93 1.025 PB
52 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 379 00:51:31 7,92 1.024
53 Lach Alan cz Racing Olešná 378 00:51:38 7,90 1.021
54 Helcel Richard cz MH BIKE 377 00:51:45 7,88 1.019
55 Géryk Jaromír cz SK Bagbike 376 00:51:51 7,87 1.017 PB
56 Stach Václav cz 375 00:51:53 7,86 1.017 PB
57 Vlach Jiří cz O' team 374 00:51:59 7,85 1.015 PB
58 Liška Andrej sk Manín Považská Bystrica 373 00:52:00 7,85 1.014 PB
59 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 372 00:52:09 7,82 1.011
60 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 371 00:52:12 7,82 1.010 PB
61 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 370 00:52:15 7,81 1.009 PB
62 Černoch Ondřej cz 369 00:52:20 7,80 1.008 PB
63 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 368 00:52:23 7,79 1.007 PB
64 Swaczyna Patrik cz www.masazprozeny.cz 367 00:52:34 7,76 1.003 PB
65 Šindelek Daniel cz Olympáci 366 00:52:40 7,75 1.001 PB
66 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 365 00:52:42 7,74 1.001 PB
67 Richter Ondřej cz AVA 364 00:52:55 7,71 997 PB
68 Křižák Petr cz Jump Sport 363 00:53:06 7,68 993 PB
69 Navrátil Jaroslav cz Horolezci FM 362 00:53:06 7,68 993 PB
70 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 361 00:53:14 7,66 991
71 Dovrtěl Radovan cz 360 00:53:21 7,65 989
72 Navrátil Michal cz The cooling birds 359 00:53:27 7,63 987 PB
73 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 358 00:53:31 7,62 985
74 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 357 00:53:39 7,60 983
75 Ručka Richard cz Jump Sport 356 00:53:43 7,60 982
76 Collen Malcolm gb Team GB!!! 355 00:53:47 7,59 981 PB
77 Vrubel Lukáš cz JAPA outdoor team 354 00:53:55 7,57 978 PB
78 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 353 00:54:03 7,55 976 PB
79 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 352 00:54:08 7,54 974 PB
80 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 351 00:54:20 7,51 971 PB
81 Przeczek Marek cz lepus.cz 350 00:54:30 7,49 968 PB
82 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 349 00:54:37 7,47 966 PB
83 Mazur Martin cz www.masazprozeny.cz 348 00:54:42 7,46 964
84 Strnadel Kuba cz TOBI SPORT INOV-8 347 00:54:44 7,45 964 PB
85 Rýdl Dušan cz 346 00:54:56 7,43 960
86 Reimer Petr cz Telebridge Team 345 00:54:59 7,42 959
87 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 344 00:55:01 7,42 959 PB
88 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 343 00:55:22 7,37 953 PB
89 Červenka Tomáš cz 342 00:55:23 7,37 952 PB
90 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 341 00:55:31 7,35 950
91 Benesz Radomir cz 340 00:55:33 7,34 949
92 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 339 00:55:36 7,34 949 PB
93 Janas Karel cz Porubští Rafani 338 00:55:39 7,33 948
94 Michna Roman vk Studiosolaris.cz 337 00:55:42 7,32 947
95 Polášek Vít cz SK Fighter Inside 336 00:55:44 7,32 946
96 Nutil Tomáš cz lepus.cz 335 00:55:46 7,32 946 PB
97 Oswald Pavel cz Matrix Team 334 00:55:54 7,30 943 PB
98 Rozmahel Radek cz 333 00:55:55 7,30 943 PB
99 Grimm Martin cz 332 00:55:56 7,29 943 PB
100 Juran Radim cz BSC Opava 331 00:56:02 7,28 941 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...