Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
25. 1. 2014, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-19 °C
Množství sněhu:
4 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 14.2.2014, 16:36:54
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:42:06 11,26 822
2 Maceček Tomáš cz Young Life 445 00:43:02 11,01 804 PB
3 Otevřel Vít cz Jump Sport 440 00:43:22 10,93 798 PB
4 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 435 00:43:42 10,85 792
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 432 00:43:46 10,83 791
6 Šindelek Pavel cz Olympáci 430 00:43:46 10,83 791 PB
7 Kozlovský Vladimír cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:43:53 10,80 789 CR
8 Chrascina Marek cz Splašení goroli 426 00:44:24 10,68 780 PB
9 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 424 00:45:09 10,50 767 PB
10 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 422 00:45:14 10,48 765 PB
11 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 420 00:45:48 10,35 756 PB
12 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 419 00:46:01 10,30 752 PB
13 Pytlík Jiří cz Jump Sport 418 00:46:13 10,26 749
14 Lukáš Jakub cz JulboWay 417 00:46:19 10,23 747 PB
15 Glonek Jakub cz O' team 416 00:46:50 10,12 739 PB
16 Stančík Bedřich cz lepus.cz 415 00:46:53 10,11 738 PB
17 Pelc Norbert cz Retigo 414 00:46:58 10,09 737
18 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 413 00:47:03 10,07 736 CR
19 Blabla Tomáš cz Olympáci 412 00:47:08 10,06 735
20 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 411 00:47:21 10,01 731 PB
21 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 410 00:47:23 10,00 731 PB
22 Helcel Richard cz MH BIKE 409 00:47:26 9,99 730 PB
23 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 408 00:47:29 9,98 729 PB
24 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 407 00:47:33 9,97 728 PB
25 Pavlík Víťa cz GO!GO! 406 00:47:43 9,93 726
26 Friedel Jan cz Maraton team Klimkovice 405 00:47:46 9,92 725
27 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 404 00:48:01 9,87 721
28 Kocurek Jaroslav cz 403 00:48:16 9,82 717 PB
29 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 402 00:48:23 9,80 716 PB
30 Lach Alan cz Racing Olešná 401 00:48:30 9,77 714 PB
31 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 400 00:48:33 9,76 713 PB
32 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN.CZ 399 00:48:45 9,72 710 PB
33 Ručka Richard cz Jump Sport 398 00:48:50 9,71 709
34 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 397 00:48:54 9,69 708 PB
35 Zecha Jakub cz MH BIKE 396 00:49:03 9,66 706
36 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 395 00:49:13 9,63 703 PB
37 Stach Václav cz 394 00:49:17 9,62 702 PB
38 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 393 00:49:21 9,60 702
39 Škrabánek Petr cz Jump Sport 392 00:49:25 9,59 701
40 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 391 00:49:30 9,58 699 PB
41 Bednář Daniel cz X-Trail Orlová 390 00:49:31 9,57 699 PB
42 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 389 00:49:35 9,56 698
43 Žniva Ondřej cz Jump Sport 388 00:49:47 9,52 695
44 Křenek Radek cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 387 00:49:52 9,51 694
45 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 386 00:49:58 9,49 693
46 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 385 00:50:05 9,46 691 PB
47 Kostka Tomáš cz Family team 384 00:50:07 9,46 691 PB
48 Navrátil Jaroslav cz Horolezci FM 383 00:50:08 9,45 691 PB
49 Píša Martin vk SK Valašského království 382 00:50:14 9,44 689 PB
50 Richter Ondřej cz AVA 381 00:50:28 9,39 686 PB
51 Strnadel Kuba cz TOBI SPORT INOV-8 380 00:50:41 9,35 683 PB
52 Mráz Jan cz 379 00:51:00 9,29 679 PB
53 Benesz Radomir cz 378 00:51:31 9,20 672
54 Martikán Jiří cz Horolezci FM 377 00:51:40 9,17 670
55 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 376 00:51:44 9,16 669 PB
56 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 375 00:52:02 9,11 665 PB
57 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 374 00:52:04 9,10 665
58 Nutil Tomáš cz lepus.cz 373 00:52:11 9,08 663 PB
59 Juran Radim cz BSC Opava 372 00:52:19 9,06 662 PB
60 Rýdl Dušan cz 371 00:52:25 9,04 660
61 Przeczek Marek cz lepus.cz 370 00:52:27 9,04 660 PB
62 Hrachovina Eduard cz Hrašek prašek 369 00:52:41 9,00 657
63 Dovrtěl Radovan cz 368 00:52:43 8,99 657
64 Václavík Michael cz Pržno 367 00:52:44 8,99 657 PB
65 Vrubel Lukáš cz JAPA outdoor team 366 00:52:45 8,99 656 PB
66 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 365 00:52:49 8,97 655
67 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 364 00:52:51 8,97 655 PB
68 Holeš Milan cz MH BIKE 363 00:52:59 8,95 653
69 Swaczyna Patrik cz www.masazprozeny.cz 362 00:53:03 8,93 653 PB
70 Oswald Pavel cz Matrix Team 361 00:53:11 8,91 651
71 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 360 00:53:13 8,91 651 PB
72 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 359 00:53:17 8,90 650
73 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 358 00:53:26 8,87 648 PB
74 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 357 00:53:36 8,84 646 PB
75 Baletka Stanislav cz Tichá 356 00:53:40 8,83 645
76 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 355 00:53:47 8,81 644
77 Skopalík Zbyněk cz AVA 354 00:53:49 8,81 643 PB
78 Červenka Tomáš cz 353 00:53:53 8,80 642 PB
79 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 352 00:54:00 8,78 641 PB
80 Karásek Jiří cz Baška team 351 00:54:06 8,76 640 PB
81 Kukla Ondřej cz Black Team 350 00:54:09 8,75 639
82 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 349 00:54:20 8,72 637
83 Chmiel Radim cz MH BIKE 348 00:54:22 8,72 637 PB
84 Pietrzyk Vratislav cz www.masazprozeny.cz 347 00:54:24 8,71 636
85 Viej Roman cz JAPA outdoor team 346 00:54:32 8,69 635 PB
86 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 345 00:54:34 8,69 634 PB
87 Vynikal Bedřich cz AVA 344 00:54:37 8,68 634 CR PB
88 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 343 00:54:43 8,66 633 PB
89 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 342 00:54:44 8,66 633 PB
90 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 341 00:54:47 8,65 632 PB
91 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 340 00:54:55 8,63 630 PB
92 Motl Vojtěch cz Porubští Rafani 339 00:54:57 8,63 630
93 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 338 00:55:02 8,61 629 PB
94 Nezval Ondřej cz 337 00:55:14 8,58 627 PB
95 Bierski Jan pl Pogwizdów 336 00:55:18 8,57 626
96 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 335 00:55:31 8,54 624 PB
97 Doležal Filip cz VZS Ostrava 334 00:55:44 8,50 621 PB
98 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 333 00:56:05 8,45 617 PB
99 Jurček Tomáš cz Tomka 332 00:56:08 8,44 617 PB
100 Kubín Jiří cz Malbery Opava 331 00:56:22 8,41 614 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...