Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
8. 2. 2014, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
15 km/h

Porovnat s etapou 21.12.2019 | 22.12.2018 | 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 9.2.2014, 16:46:05
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
101 Kubita Viktor cz BK SAK LOŽISKA KARVINÁ 330 01:08:33 7,70 779 PB
102 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 329 01:08:37 7,69 778
103 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 328 01:08:53 7,67 775
104 Sikora Tom cz X-Trail Orlová 327 01:08:54 7,66 775
105 Chmiel Radim cz MH BIKE 326 01:08:57 7,66 774 PB
106 Benda Jaroslav cz Někdy prostě musíš 325 01:08:58 7,66 774
107 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 324 01:09:10 7,63 772 PB
108 Pokluda Jiří cz pohorská jednota Radhošt 323 01:09:16 7,62 771
109 Kuklová Andrea cz Janys Extreme Racing 322 01:09:20 7,62 770
110 Šnevajs Radomír cz KHB Radegast 321 01:09:33 7,59 768 PB
111 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 320 01:09:47 7,57 765
112 Tyleček Václav cz JAPA outdoor team 319 01:10:10 7,52 761 PB
113 Václavík Michael cz Pržno 318 01:10:11 7,52 761
114 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 317 01:10:13 7,52 761 PB
115 Nezval Ondřej cz 316 01:10:21 7,51 759 PB
116 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 315 01:10:29 7,49 758
117 Mooc Filip cz X-Trail Orlová 314 01:10:47 7,46 754
118 Vynikal Bedřich cz AVA 313 01:10:49 7,46 754
119 Benda Jiří cz Někdy prostě musíš 312 01:10:57 7,44 753
120 Bortel Jaroslav cz 311 01:11:04 7,43 751 PB
121 Krupa Lubomír cz SK Oceláci Ostrava 310 01:11:38 7,37 745 PB
122 Klus Daniel cz MH BIKE 309 01:11:50 7,35 743 PB
123 Jirka Kuba cz Abadzikra 308 01:11:55 7,34 743 PB
124 Robin Sedlář cz Sám sobě si 307 01:12:00 7,33 742
125 Uhlář Lubomír cz Tj Smilovice 306 01:12:04 7,33 741 PB
126 Chvostek Pavel cz FM- bajkeři 305 01:12:09 7,32 740
127 Brázda Martin cz 304 01:12:14 7,31 739 PB
128 Odehnalová Lucie cz SK Oceláci Ostrava 303 01:12:16 7,31 739 PB
129 Viej Roman cz JAPA outdoor team 302 01:12:18 7,30 739
130 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 301 01:12:21 7,30 738 PB
131 Marek Martin cz Duke Corporation 300 01:12:23 7,29 738
132 Kotalová Veronika cz SK Fighter Inside 299 01:12:33 7,28 736 PB
133 Hájková Lenka cz VZS Ostrava 298 01:12:47 7,25 734
134 Sejkora David cz X-Trail Orlová 297 01:12:50 7,25 733
135 Merta Miroslav cz Abadzikra 296 01:12:55 7,24 732 PB
136 Baran Jiří cz Navi 295 01:13:00 7,23 732
137 Šubert Pavel cz Porubští Rafani 294 01:13:03 7,23 731
138 Šlachta Jakub cz Gymnázium - Hrabůvka 293 01:13:04 7,23 731
139 Kotek Martin cz VZS Ostrava 292 01:13:12 7,21 730
140 Helcel Martin st. cz MH BIKE 291 01:13:17 7,20 729 PB
141 Angus Paul gb Team GB!!! 290 01:13:22 7,20 728
142 Novák Petr cz 289 01:14:07 7,12 720
143 Jurek Michael cz Ogaři zpod Radhoště 288 01:14:14 7,11 719 PB
144 Kadlec Tomáš cz AVA 287 01:14:18 7,11 719
145 Groš Štefan vk SK Valašského království 286 01:14:29 7,09 717 PB
146 Javorek Lukáš cz Kalit team Ostrava 285 01:14:32 7,08 716
147 Rybiář Michal cz JAPA outdoor team 284 01:14:34 7,08 716 PB
148 Nycz Aleš cz 283 01:14:36 7,08 716 PB
149 Gavlas Libor cz AVA 282 01:14:38 7,07 715 PB
150 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 281 01:14:40 7,07 715 PB
151 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 280 01:15:11 7,02 710
152 Juríčková Marta cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 279 01:15:13 7,02 710 PB
153 Viej Radomír cz JAPA outdoor team 278 01:15:15 7,02 710
154 Skomorowski Stanislaw pl KB RYBNICKA KUŻNIA 277 01:15:18 7,01 709 PB
155 Marťák Miroslav cz 276 01:15:21 7,01 709 PB
156 Hašek Petr cz SK Bagbike 275 01:15:22 7,01 709
157 Musil Jan cz 274 01:15:30 6,99 707
158 Frost Gary gb Team GB!!! 273 01:15:38 6,98 706 PB
159 Harabiš Radim vk SK Valašského království 272 01:15:50 6,96 704
160 Franta Roman cz Racing Olešná 271 01:15:54 6,96 704
161 Krupa Luboš cz Janovice-Bystré 270 01:15:54 6,96 704
162 Zajíc Josef cz lepus.cz 269 01:16:01 6,95 702
163 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 268 01:16:07 6,94 702 PB
164 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN.CZ 267 01:16:08 6,94 701 PB
165 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN.CZ 266 01:16:14 6,93 700 PB
166 Sionkala Michal cz 265 01:17:01 6,86 693
167 Černoch Zdeněk cz Tichá 264 01:17:17 6,83 691
168 Lukeš Tomáš cz 263 01:17:50 6,78 686
169 Schneider Rudolf cz CK Continental Frenštát p.R. 262 01:17:52 6,78 686
170 Matula Vít cz synci z Kateřinek 261 01:17:58 6,77 685 PB
171 Liška Petr cz 260 01:18:12 6,75 683
172 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 259 01:18:16 6,75 682
173 Vančurová Lenka cz Janys Extreme Racing 258 01:18:29 6,73 680 PB
174 Říčný Petr vk SK Valašského království 257 01:18:38 6,71 679 PB
175 Ficek Pavel cz 256 01:18:42 6,71 679 PB
176 Lysek Roman cz 255 01:18:44 6,71 678 PB
177 Knápková Michala cz SK Vrbno p. Pradědem 254 01:18:46 6,70 678
178 Rampírová Klára cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 253 01:18:54 6,69 677 PB
179 Hanulík Jiří cz Georgino goes to Hollywood 252 01:19:02 6,68 676 PB
180 Magdon Roman cz Duke Corporation 251 01:19:10 6,67 675
181 Graca Aleš cz 250 01:19:13 6,67 674 PB
182 Dirnerová Alžběta cz AVA 249 01:19:22 6,65 673 PB
183 Římánek Jiří cz Řím Tým 248 01:19:28 6,64 672 PB
184 Cypra Zdeněk vk SK Valašského království 247 01:19:43 6,62 670
185 Vavruša Martin cz Frydex 246 01:20:27 6,56 664 PB
186 Važík Miroslav cz 245 01:20:35 6,55 663 PB
187 Hrubý Tomáš cz 244 01:20:38 6,55 662 PB
188 Trávníčková Ludmila cz Pepa Team F-M 243 01:20:45 6,54 661
189 Frantová Kateřina cz www.masazprozeny.cz 242 01:21:02 6,52 659
190 Kovář Lukáš cz JAPA outdoor team 241 01:21:03 6,51 659
191 Wojnar Martin cz 240 01:21:04 6,51 659
192 Husánik Róbert cz Pepa Team F-M 239 01:21:21 6,49 656
193 Miksa Vojtěch cz Gymnázium - Hrabůvka 238 01:21:36 6,47 654
194 Bendová Veronika cz Někdy prostě musíš 237 01:21:41 6,46 654
195 Orlíková Pavla cz VZS Ostrava 236 01:21:58 6,44 651
196 Pĕgřìm René cz SALOMON-RUN.CZ 235 01:21:59 6,44 651 PB
197 Drienovský Zbyněk cz Rějzik a Raaanyk 234 01:22:59 6,36 644
198 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 233 01:23:00 6,36 643 PB
199 Pavelka Viktor cz 232 01:23:04 6,36 643
200 Kopýtko Michal cz runningman71 231 01:23:16 6,34 641
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...